• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Měsíčník Ozvěny lesa

Fjorgyn

Znalec fóra
Obtížnost turnaje se zvedá s technologií velikosti oddílů. Paradoxně je dražší (nebudu psát těžší, ale může být těžší) je pro hráče na vyšším stupni vývoje. Časovače Ti pomohou obnovovat ztráty z věže a turnaje. Při vhodně zvolené strategii v turnaji, může člověk získávat dost VB na divy/ výzkum a ještě si nahrabe přebytek relikvií. Takže to není o tom kde se člověk ve vývoji se nachází, ale o zvolené strategii vývoje.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Některé odkazy odkazují na předchozí hráče. Modyara zde odkazuje na Radvana, Gravrat zde, ale i v "otázkách pro" odkazuje na Modyaru.
 

DeletedUser4336

Guest
Pak nevím kde je chyba. Když kliknu na přezdívky např. z otázek pro Modyaru, tak se mi rozklikne spávně, i starší, ale na této stránce, i u nových otázek se mi zobrazí zcela jiná "nedávná" přezdívka dle předchozího popisu.
 

Deleted User - 500563

Guest
Už jsem vyřešila.... Byla tam chyba. Jen mne nenapadlo, že to bylo v označení. Snad už je vše v pořádku. A děkuji za upozornění. :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
13. Chtěl bys na závěr říct něco svým fanouškům na fóru?
Chcel by som sa poďakovať každému kto je súčasťou tejto komunity a tak pomáha k jej budovaniu. Český Elvenar je tu už vyše 6 rokov a myslím si, že prostredie, aké máme na tomto fóre, tak na herných serveroch, nám môže nejedna komunita len závidieť.
Děkujeme @iDavis za tato krásná slova!
 

Danber7777

Pokročilý žák
Nějak se Ozvěny lesa scvrkli Dřív to bylo se zajímavýma rozhovorama hráčů,s kresbičkami,člověk se dozvěděl i něco božstvech herních světů Elvenaru....
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ano, oprášit pastelky bych mohla, to je pravda. ;)
S osobností je to trochu horší. Rozhovor je záležitostí dvou stran a pokud většina těch, co jsem oslovila napíše ne, nemůžu s tím nic dělat. :)

Účast v rozhovoru je dobrovolná záležitost. Ovšem pokud by někdo měl zájem, klidně mi můžete napsat SZ. Moc ráda osobnost Elvenaru obnovím. :)
 
Nahoru