• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Měsíční knihovna

Kvietko

Šéfkuchař
Jsem v 15. kapitole, připadá mi, že je mi měsíční knihovna už nahouby, mám ji od 7. kapitoly, ale vím, že hráči, kteří jsou ještě dál, mají třeba i tři. Jaký máte na to názor, já bych se jí nejraději zbavila, špatně se sklízí a moc toho nedává.....
 

Prealiena

Velmistr písma
Stavěla jsem ji proto, že jsem po stavbě dračí archy nestíhala získávat úlomky kouzel a neměla jsem moc budov v inventáři na rozčarování. Tím, že je to troška denně, mi to pomáhá udržovat konstantní hladinu úlomků na craftění.
 

pavelb

Učedník
Mám 4 a nestačí mi. Mám stálý nedostatek činidel přesto, že jezdím věž pokaždé až nahoru :mad:. Jo a v akademii vyrábím činidla nonstop
 

Lovec Krys

Legenda
Na cz2 nemáš správně napojen Blahovičník a Knihovna tak nemá poslední bonus (produkci činidla). Knihovna musí přímo sousedit se všemi ostatními druhy budov ze setu Knihovny, aby vyráběla činidlo. Na cz1 to máš správně.
 

ElfNostradamus

Veterán
...činidla dobře řeší Dračí archa, ti co již mají tento div, nutno vylevelovat na 31, kde je za odměnu k truhle v akademii 14 činidel, pokud i to nestačí nebo není archa vhodné držet sety jak měsíční knihovny, poutníka či ruin...ve vyšších kapitolách jistě oceníte...přesto pokud chce někdo přeci jen místo ve městě, tak raději dát pouze do skladu rozhodně nemazat...GL
 

Mescal

Znalec fóra
@Kvietko, chápu to správně, že máš v 15. kapitole Měsíční knihovnu ze 7. kapitoly? Osobně bych to viděl na smazání a v Řemeslné si počkat na novou.
 

Lovec Krys

Legenda
@Kvietko U knihoven je zásadní k rozhodnutí následující:
(1) Máš po 1 kuse z každé části? (tzn. vyrobeno v řemeslné výrobě)
(2) Nebo máš po více kusech (tzn. získáno ještě v době, kdy byl set ve věži.

Pokud platí první bod, může se ti vyplatit ji smazat a počkat na další objevení v řemeslné výrobě.
Pokud platí druhý bod (nebo nechceš čekat na objevení v řemeslné výrobě), vyplatí se vylepšit přes král. rekonstrukce (za předpokladu nějaké zásoby a/nebo příjmu KR).

Taky záleží kvůli čemu primárně knihovnu máš. Dle mého je set knihovny primárně na činidla a úlomky kouzel. Zbytek její produkce je pro mne pouze bonus.
 

Kvietko

Šéfkuchař
Díky všem za odpovědi, ano mám celou sadu, teď jsem se dívala, že dokonce některé části mám starší než 7. kapitola :rolleyes: :)....a primárně jsem si ji kdysi postavila, proto že ji měli ostatní :rolleyes: a hodily se mi činidla a úlomky, ale teď můžu říct, že mám činidel hodně, dokonce je už ani nevyrábím, stačí mi to, co získám ve věži a ještě dvě budovy mi myslím činidla taky dávají a úlomky si případně můžu rozčarovat, teď už mám budov habakuk, tak proto přemýšlím, jestli tu knihovnu neprodat. Asi to udělám, jak píšete, prodám a v řemeslné si počkám na novou. Díky za rady ;):)
 
Nahoru