• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Luonnotar

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png


33.png


1. Jakým způsobem ses dostala do týmu? A proč sis zvolila přezdívku Luonnotar?
O místo v týmu jsem sama nežádala, i když mě to párkrát napadlo. Byla jsem aktivní na fóru a snažila se čas od času poradit hráčům, což zaujalo hlavní moderátorku Emblu a nabídla mi pozici moderátorky fóra. Po několika doplňujících otázkách jsme se dohodly, že to tedy zkusím. Společně se mnou přistoupila také Jumala, která měla původně nastoupit do týmu herní podpory. Po vzájemné dohodě jsme si nakonec funkce vyměnily, a tak ode mě už 3,5 roku dostáváte odpovědi na tikety. :)

Co se týče mé přezdívky, výběr nebyl vůbec snadný. Abych dodržela tradici, vybírala jsem jméno ze severské mytologie. Zároveň jsem potřebovala ženské jméno a chtěla jsem, aby mě aspoň trochu vystihovalo, líbilo se mi a nebylo příliš komplikované jej napsat. Jelikož tímto se výběr velice zúžil, nepomohl mi ani strýček Google. Následovala tedy návštěva knihovny, kde jsem konečně narazila na Luonnotar, která splňovala všechny mé podmínky. Je úzce spjatá s přírodou, někdy také nazývána "dcera přírody", a toto je mi velmi blízké.​
2. Můžeš popsat, co vše je náplní práce herní podpory? A co všechno děláš ty jako vedoucí podpory?
Základním úkolem členů herní podpory je odpovídat hráčům na tikety a předávat odhalené chyby dále. Drobnější chybky máme možnost rovnou opravit. Odpověď na tiket by neměla obsahovat čistě jen holý fakt, ale pokud je potřeba, pak také vysvětlení, případně odkázání na Wiki nebo fórum, abychom hráčům ukázali, kde je možné tyto informace najít. Součástí naší práce je také předávání zpětné vazby k herním novinkám.​
Pozice vedoucí přináší pár úkolů navíc. Co mohou zaznamenat přímo hráči, je delegování tiketu výše. Občas přijde žádost přímo od (obvykle nespokojeného) hráče, aby byl tiket předán vedoucímu. V tomto případě je na mně, abych tiket dořešila. Zbytek se týká hlavně vnitřních záležitostí, jako je zaučování nových členů nebo informování týmu o odvedené práci za uplynulý měsíc.​

3. Na podporu chodí spousta problémů, které řešíte. Jsou i otázky, co tě někdy zaskočí? A jsi jako vedoucí podpory spokojená s prací, kterou odvádíte?
Některé otázky se v mírných obměnách poměrně často opakují. Co mě dokáže zaskočit, to bývají otázky na základní věci od hráčů z vyšších kapitol. Náročnější tikety bývají ohledně nefunkčnosti aplikace, protože každé zařízení se chová trochu jinak a nelze poskytnout univerzální návod.​
Myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že zde máme skvělý tým. Někdo je lepší v technických záležitostech, někdo zná lépe hru, ale vzájemně se perfektně doplňujeme a v případě potřeby není problém vyměnit si mezi sebou nějaké rady a poznatky. S prací týmu jsem maximálně spokojená a tímto bych chtěla všem členům poděkovat! :)

4. Přichází nová rasa a tím spousta práce na Wiki. Tak mě napadá otázka - je něco, co bys na Wiki změnila, kdybys měla tu možnost?
Hmm, zajímavá otázka. Takhle z hlavy mě hned nic moc nenapadá. Myslím, že Wiki jako celek je dobře zpracovaná. Jen občas začíná být trochu problém v jejím rozsahu. Když dojde k nějaké drobné herní změně, měl by být také opraven příslušný údaj na Wiki. V některých případech se ovšem může stát, že se na některou část Wiki zapomene. Proto jsem velmi ráda, když mě někdo na opomenutou neopravenou položku upozorní, abych nedostatek mohla napravit a udržovat tak Wiki aktuální.​

5. Na fóru se objevil negativní příspěvek o aktuálnosti a použitelnosti Wiki. Co si o tom myslíš ty?
Na tuto otázku už jsem vlastně částečně 2x odpověděla - poprvé přímo pod daným příspěvkem, podruhé v předchozí otázce. Zkusím to tedy shrnout. :) Ač má Wiki občas nějaké mouchy, všichni na ní stále pracujeme a snažíme se o její aktuálnost. Z mého pohledu je dobře, že Wiki obsahuje také informace např. o starších událostech. Noví hráči si je mohou projít a zjistit, jak se hra vyvíjela. Navíc se nám v poslední době vrací starší budovy a s pomocí Wiki máme možnost dohledat jejich historii.​
6. Hraješ ty sama Elvenar? A máš oblíbenou kapitolu?
Ano, Elvenar je srdcovka a hraji jej už 7 let. Upřímně si ani nedokážu představit odpovídat na tikety, aniž bych hru znala. Má nejoblíbenější kapitola je vždy ta poslední. :D Obvykle na ni čekám několik měsíců, než ji vývojáři spustí, takže natěšení bývá veliké. :) Některé kapitoly mě baví více, jiné méně, ale každá má své kouzlo.​

7. Líbí se ti budovy nové rasy a naplňuje to tvé očekávání, které vždy přichází s každou novou rasou?
Designéři zde podle mě opět odvedli skvělou práci. Obytné budovy a dílny by si možná zasloužily trochu větší změnu, ale to nic nemění na tom, že i tak jsou vydařené. Nejvíce mě zaujalo hlavní sídlo, se kterým se tvůrci nebáli jít i kousek pod zem.​

8. Zabýváš se spoustou překladů. Překládáš texty i v reálném životě?
Aktuálně vůbec, veškerou angličtinu v posledních letech trénuji pouze v Elvenaru. Dokud jsem byla v plném pracovním procesu, občas jsem přeložila krátký protokol nebo poslala anglický email. Teď si užívám rodičovské dovolené, a tak se veškerá má "práce" točí kolem Elvenaru. A i na to mám prostor pouze ve chvílích, kdy ratolest spí. :)

9. Považuješ něco za slabost hry, změnila bys něco?
Vždycky se dá něco zlepšit. Od toho tu máme vlákno Nápady a návrhy. :) Sama mám občas nějaké připomínky a předávám je dál. Ale jedná se spíš o drobnosti, které by hraní sice zpříjemnily, ale nejde o nic fatálního. Vyloženou slabost hra, myslím, nemá.​

10. Chtěla bys na závěr něco říct nebo vzkázat všem hráčům?
Ráda bych touto cestou požádala hráče, aby v tiketu uváděli co nejvíce informací a pokud možno používali správnou terminologii. Věšteckou kouli nám tvůrci bohužel nedodali, takže pokud tiket obsahuje dvě slova, je těžké (někdy dokonce nemožné) se dopátrat, proč nás daný hráč vlastně kontaktuje. Zároveň se hodí připomenout, že Elvenar je hra. Měli bychom si ji tedy užívat a zbytečně se nestresovat, pokud se zrovna něco nepodaří. Vše se dá vyřešit v klidu a my vždy rádi pomůžeme, pokud to bude v našich silách. :) Závěrem děkuji všem, kteří i takto anonymně přes internet dokáží slušně komunikovat. Není to vždy samozřejmost a vážím si každého, kdo na slušnost ještě nezapomněl. Děkuji! :)
 

Green Jane

Šéfkuchař
Milá Luonnotar , děkuji za velmi obsažné povídání. Sama hraju Elvenar už také dost dlouho a často jsem využívala služeb Podpory, hlavně zezačátku. Ale i dnes se občas něco vyskytne .
Přeju ti do práce hodně štěstí a pevné nervy . A miminkovi všecko nej ....
Green Jane .
:cool:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Výborný rozhovor, moc za něj děkuji.

Kdybyste se chtěli taktéž objevit v jednom z následujících vydání Ozvěn lesa, napište prosím naší šéfredaktorce @Embla, rádi s vámi (či s vaším společenstvím) uděláme rozhovor! :)
 
Nahoru