• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

LÍBÍ SE VÁM NÁŠ PŘEHLED??


  • Celkový počet hlasujících
    3

duchacek2

Pokročilý žák
Ahoj lidi, mi ve společenství Lugaru hledáme 1-2 aktivní hráče kteří se nebojí hrát turnaje, dávají 4x-7x do týdne výpomoc a mění suroviny na trhu a nejvíce by se nám hodil hráč s bonusovou výrobou ocel, svitky, elixír. Také pomáháme začátečníkům s růstem.

Co můžeme nabídnout?;):
- v průměru 7-8 truhel v turnaji
- komunikativní chat
- fajn hráče
- kompletní přehled týdenních statistik
- aktivitu ve věži
a velitele který je sic mladý ale vyzná se :D:D:)

Co nechceme?:
- hráče kteří jsou agresivní a vulgární
a hráče kteří dělají 5,10,30 nebo 60 bodů v turnaji i přes to že nemáme turnajová minima.

PRAVIDLA:
- už jednou zmiňovaná výpomoc 4x-7x týdně
- nechceme 5,10 nebo 30 bodů v turnaji
- samozřejmě aktivita
- dlouhodobou neaktivitu hlasíme předem! ;)

Jak je to s vylučováním??:
hráč musí být dlouhodobě neaktivní a pokud nejede turnaj ani nedává výpomoci (samozřejmě bez omluvy) lze ho za takového hráče považovat pokud se zde vyskytne tento hráč napíši mu a dám mu 5 dní na odpověď až dovrší 5. dne tak mu napíši zprávu ve smyslu pokud neodepíšeš do 2 dnů hledáme náhradu. Tak a pokud neodepíše tak je to ve fázi ve které se za něj hledá náhrada :---)

POKUD MÁTE ZÁJEM NAPIŠTE MĚ VELITELOVI VE HŘE (NICK JE duchacek2)
 

duchacek2

Pokročilý žák
Ahoj lidi, mi ve společenství Lugaru hledáme 1 aktivní hráče který hraje turnaje, dává 4x-7x do týdne výpomoc a mění suroviny na trhu a nejvíce by se nám hodil hráč s bonusovou výrobou na křišťál a okolo 100k bodů.

Co můžeme nabídnout? :)

- v průměru 7-8 truhel v turnaji
- komunikativní chat
- fajn hráče
- aktivitu ve věži
a velitele který je sic mladý ale vyzná se:D

Co nechceme?:
- hráče kteří jsou agresivní a vulgární
a hráče kteří dělají 5,10,30 nebo 60 bodů v turnaji i přes to že nemáme turnajová minima.

PRAVIDLA:
- už jednou zmiňovaná výpomoc 4x-7x týdně
- samozřejmě aktivita
- dlouhodobou neaktivitu hlásíme předem! ;)

Teď se chceme pokusit o 10 bedýnek a pokud by nám to vyšlo tak by jsme je jeli pravidelněji !!

Zájem můžete hlásit sem a nebo přímo do hry zprávou mě (duchacek2)
 
Nahoru