• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Soutěž Ludi

Ludi

Veterán
Letošní prázdniny u mě moc vysněné nebyly, jelikož jsem byla opakovaně nemocná s vysokými horečkami a před týdnem jsem navíc spadla, čímž jsem si zlomila dvě žebra. Tím, že jsem trvale částečně ochrnutá, potřebuji ke své neohrabané chůzi i ruce (hole, případně chodítko), což zrovna teď není žádná hitparáda.

Takže: věřte mi nebo ne, když začnu přerovnávat svoje městečko, nebo hrát turnaj, moc mi to pomáhá zapomenout na bolesti, nebo že jsem měla zase astmatický záchvat, apod. Elvenar prostě patří k tomu, aby každý den byl o něco lepší.

Můj vysněný letní den jsem měla, když mně kamarádka odvezla do lesa. Mám chodítko, na kterém se dá i sedět, tak jsem procházela, a když jsem byla unavená, chvíli jsem si sedla a odpočívala. Les je pro mě místo zázraků. Voňavý vzduch, zpěv ptáků, šumění stromů – tomu se nic nevyrovná. Zvuk lesa je pro mě nejkrásnější hudba na světě.

Kolem domu, kde bydlím, je hezký park. Pokud to jde, vezmu chodítko a jdu na procházku. Když si sednu, velmi často přiletí sýkorky, které mají celoroční krmítko u mě na okně. Hopkají kolem mě a vesele švitoří. Však mě dobře znají. Park je bezva. I když se lesu nevyrovná, jsem za něj vděčná. Je tu i rybník, tak občas dojdu až k němu a koukám na kačeny.

Můj každý den je zcela prostý, ale i tak se dovedu radovat ze života. Někdy k tomu bohatě stačí návštěva přátel a dobré kafe :).
 
Naposledy upraveno:
Nahoru