• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Ludi

Ludi

Veterán
Dnes se tu představuje víc lidí, tak i já se přidám.
Jmenuji se Jana, ale jedno z mých jmen je také Ludmila odtud Ludi :). Prostě banální nick.
Elvenar hraju už nějaký ten čas, ale na fóru jsem začala být aktivnější o něco později.
Hra je moc pěkná, líbí se mi grafika a je tu hodně příjemných lidí.
Trochu mi neslouží tělo (částečné ochrnutí). S oporou něco ujdu a ruce mám takové nemotorné, takže invalidní důchod. Doktoři mají můj chorobopis jako dobrodružnou literaturu. Ale jinak dobrý.
Mám na okně krmítko pro ptáčky a krmím celoročně. Občas mi tu sýkorky lítají po pokoji, ale zatím se chovají slušně :) Někdy si sednou na psací stůl vedle PC, někdy mi sednou i na hlavu. Rošťáci. Můj avatar na fóru je jedna z mých sýkorek ...
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahojky Jančo,

vítám tě mezi námi. Moc mne těší, že jsi dostala odvahu a představila se nám. :) Koukám,že na fóru jsi jako doma. Kdyby jsi měla zájem se podělit o své sýkorky, které ti dělají velkou radost, mohla bych tě poprosit o jejich fotky? Prosím pošly je naší moderátorce Emble. Určitě by měla radost a použila je v našem Měsíčníku ozvěny lesa. :)

Přeji ti příjemné hraní a pohodovou hru :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ludi

Veterán
Dík, pár fotek bych poslat mohla, ale nějak jsem nenašla, kam bych to poslala, můžu poprosit o radu?
 

Deleted User - 500563

Guest
Zkus jí to poslat osobní zprávou.Dole v liště u své fotky máš zprávy, na to klikni. Objeví se ti v dolním pravém rohu zelené kolečko, uvnitř takový křížek.Tak na to klikni. Pak tam máš nápsáno účastníci, do toho napiš Embla, a vespod máš napsáno nahrát soubor. Na to klikni a pokud máš někde v počítači uložené fotky, tak je tam do toho vlož.:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru