• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení LucyLoo

LucyLoo

Pozorovatel
Ahojky. Nick mám LucyLoo. Dnes jsem začala hru hrát. Vypadá skvěle, zajímavě a jsem ráda, že je zde fórum, wiki atd. v češtině. Hraji na mobilní aplikaci. Mám dost času, protože jsem v invalidním důchodu. Mám pejska a žiji sama, takže na hru budu mít dost času. Těším se, až pokročím a mé městečko bude bohatší na budovy atd. Přeji hezký den :);):)
 

Bazinka

Kolemjdoucí
Ahoj, LucyLoo, užívej hry a života. :) Škoda že ve hře není nejaka postava nebo budova pejska že :)
 

LucyLoo

Pozorovatel
Ahojky @Angie89 .Ja jsem úplně na začátku a provincií mám dobito zatím málo, takže těch 300 bodů bych že začátku ani dát nemohla. Přidala jsem se dnes ke společenství, ale vypadá to na mrtvý spolek. Teď v ocelovém turnaji mám například jen jednu provincii. Takže než povyrostu, tak nemohu tu podmínku splnit. Jinak bych ráda nabídku přijala
 

DeletedUser6399

Guest
@LucyLoo samozřejmě bychom u tebe pravidla upravili :) Rádi ti pomůžeme s růstem a výměnou surovin, takže pokud bys chtěla, nabídka stále platí :)
 

LucyLoo

Pozorovatel
@Angie89 přiznám se že jsi mě mile překvapila. Myslím s těmi pravidly. Ještě dnes bych zůstala v spolku v kterém jsem a večer že spolku vystoupím a pak jestli by jsi mi poslala pozvánku. Až to bude možné, tak ji hned příjmu. Myslím že je to 12 hodin. Děkuji mnohokrát
 

DeletedUser6399

Guest
@LucyLoo o víkendu budu pouze na aplikaci, tak to zvladnu asi až v pondělí, ale když pošleš žádost, to z telefonu snad jde
 

LucyLoo

Pozorovatel
@Angie89 no ono nejde na apce vyhledat určitý spolek. Nevadí. Tak já vystoupím až v neděli večer jestli nevadí. Děkuji mnohokrát
 
Nahoru