• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Luciskach

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png

luciska1.png

Tentokrát přijala pozvání hráčka @LuciskaCh. Dovolila mi nejen nahlédnout do jejího soukromí, ale také poslala i fotku, kde je se svou roztomilou neteřinkou Nicolkou. Moc děkuji za krásné povídání a za její velkou ochotu odpovědět na všechny mé otázky.

1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?
Jmenuji se Lucie, jsem z Vysočiny, ale už přes dva roky žiji v Rakousku ve městě Steyr. Je mi 30 let, i když se pořád cítím na 22 let.

2. Kdy jsi hru objevila a vzpomeneš si, co tě k ní přitáhlo?
Začala jsem hrát právě v Rakousku. Po nějaké době, co jsem se sem přistěhovala, jsem hledala něco, čím bych se zabavila ve volných chvílích a na netu mě upoutal fantasy svět (fantasy miluji) a nakonec mě hra zaujala natolik, že nemůžu přestat.

3. Hraješ Elvenar jen ty nebo jsi přitáhla ke hře i někoho blízkého?
Ukecala jsem i strýčka Mirečka. Potřebovali jsme člena do společenství a už se pěkně rozrostl. Ale samozřejmě jsem o hře řekla spoustě dalších kamarádů a doufám, že se ještě někdo přidá.

4. Kolik času denně strávíš u hry?
S předchozí prací jsem měla více volného času, tak jsem u hry trávila průměrně 7 hodin denně. Teď už toho času tolik není, ale pořád jsem u hry tak 3 hodiny denně.

5. Co ráda děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Samozřejmě je mou zálibou Elvenar. Také se věnuji neteři Nicolce, je jí už přes rok, tak už je s ní sranda. Občas si zajedeme do termálních pramenů, které se nacházejí pár kilometrů od našeho domu. Také ráda jezdím někam na výlety nebo zajdu na minigolf. Ale dost často se po práci jen tak válím u filmů a seriálů.

6. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
Momentálně rozvážím poštu, miluji řízení a při této práci si ho užiji.

7. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Znamená asi jen zdrobnělinu mého jména. Začala mi tak říkat kamarádka už na základní škole a pořád ji používám, i když už jen ve hrách.

8. Vím, že hraješ oba světy. Věnuješ se oběma na 100%? A co tě motivovalo hrát v obou světech?
Po tom, co mi spoluhráč řekl, že můžu mít otevřené oba světy naráz (každý v jedné záložce), tak pořád přeskakuji z jedné záložky na druhou. Takže ano, snažím se! Ve druhém světě jsem začala hrát později, ale už jsem dohnala ten první a jsem na stejné úrovni ve výzkumu a skoro i v provinciích.
Měla jsem opravdu spoustu volného času, tak jsem si řekla, že jeden svět nestačí. V prvním světě jsem si vybrala elfy a chtěla jsem zkusit hrát i za lidi, vidět jak se s postupem času mění budovy a také mě zajímaly rozdíly mezi lidmi a elfy, všimla jsem si, že mají rozdílné velikosti budov, že je tam rozdíl i v počtu vyrobených surovin apod., tak mě zajímalo, jestli to pak má vliv i na hru, jestli to je pro jedny nebo druhé výhoda. A přišla jsem na to, že ne.

9. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybrala. Která se ti víc líbí a proč? Jaká spřátelená rasa ti je nejbližší?
Jak jsem psala v předchozí otázce, hraji za elfy i lidi, ale mám radši elfy, mají všechno víc fantasy a to se mi líbí víc. A spřátelená rasa? To je velmi záludná otázka. Na každé je něco, co se mi líbí, ale i něco u čeho se můžu vzteknout. Například to čekání na výrobu je k vzteku. Jinak vzhledově se mi zatím nejvíc líbily víly. Ale také se už těším na Lesní elfy, mají také krásné budovy.

10. Je pro tebe nějak důležitá pozice v žebříčku? Případně pozice společenství v žebříčku?
Moje pozice v žebříčku je pro mě důležitá, snažím se vylepšovat, jak jen můžu, abych se dostala výš, ale u společenství už to tak důležité není. Myslím, že u společenství je nejdůležitější, aby si každý hru užíval bez tlaku, že musí zabrat, jinak by mohl být vyloučen. Každý nemá tolik času na hru a nemůže růst rychle. Jsem ráda, že máme takové společenství, kde si pomáháme a nikdo nikoho do ničeho nenutí (pouze do plnění pravidel).

11. Dobrodružství společenství bylo vytvořeno pro společenství. Jaké jsou z toho tvoje pocity. Baví tě to? Co říkáš náročnosti úkolů a odměnám?
Vím, že spousta lidí to bere tak, že za spoustu námahy nedostane pořádné odměny. Ale já si myslím, že je to hezké zpestření hry pro společenství, nehledě na odměny. Tak si myslím, že to není náročné, vždyť zásoby a suroviny vyrábíme pořád, jen je potřeba to upravit na to, co je potřeba do úkolů.
Prvního dobrodružství jsme se zúčastnili a když jsme nemuseli dodávat suroviny a relikvie, bylo to lepší. Na druhé, které následovalo jsme měli báječnou koordinátorku. Nevadí mi ty suroviny, orkové apod., ale opravdu je ubíjející to překlikávání úkolů (každé ráno jsem nad tím strávila cca 15 min, o to jsem musela vstávat dřív, tudíž ve 3:45). Na fóru jsem četla, že už se to řeší. Opravdu doufám, že v tom příštím už to bude zavedené. Bylo tu hodně dobrých nápadů, snad vybrali vývojáři některý z nich. Nejradši bych ale zůstala u té předchozí verze, řekla bych, že té se zúčastnilo i více společenstev.
A jsem ráda, že je něco dalšího, kromě turnajů, pro celé společenství. Samozřejmě se požehnání na VB dají sehnat lépe v turnaji, ale u turnaje se nemusí komunikovat, tam si každý prostě uhraje co může nebo chce a hotovo. Jen bych opravdu upravila tu bezednou jámu, připadá mi jako nesmysl, že tam také musíme dodávat určité odznaky. Podle mě, by se tam nakonec mělo naházet vše, co nám zbylo a za to dostat nějaké body. Odstupňovat to podle náročnosti, která byla potřeba na získání odznaků.

12. Prvně byl spuštěný Event katastrofa a nemrtví pouze v mobilu a zároveň spuštěné dobrodružství společenství. Co si o tom myslíš?
Podle mě na to ještě nebyl vhodný čas. Appka není dodělaná a mně osobně od eventu odradilo, že bych musela kvůli některým úkolům přeskakovat z appky na PC, ještě když hraji v obou světech, je to spousta času, když to beru dohromady i s překlikávání úkolů při dobrodružství, který každý nemá. Kdyby tam byly jen úkoly, které lze plnit v appce, tak by to bylo lepší.

13. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání? Ráda bych znala tvůj názor.
V provinciích už dávno nic neubojuji. Jsem napřed s dobýváním provincií, nepřátelská armáda je o moc silnější než ta má, takže provincie už pouze vyjednávám. Ale v turnajích bojuji. Prvních pár provincií vykoupím (abych šetřila vojsko), pak bojuji dokud to jde a pak zase vykupuji.

14. Věnuješ se plně turnajům? Co si myslíš o nedávno pozměněných odměnách v turnajích? Jsou pro tebe body v požehnání přijatelnější?
Naplno se turnajům nevěnuji, většinou uhraji přes 1000 bodů, ale také nehraji každý turnaj, musím doplňovat vojsko. Ale jednou za čas si ve společenství dáme "Velký turnaj“. To se všichni snažíme, jedeme na plno a doufáme, že získáme 10. truhlu. Asi kdybychom byli společenství, co v každém turnaji jede nadoraz, uhrávala bych také víc, ale takhle nám to vyhovuje, na nikoho netlačíme a získáváme 5 - 6 truhel.
Pozměněné odměny se mi moc líbí. Vždy jsem přemýšlela, jak rozdělit VB mezi svoje divy, divy spoluhráčů a výzkum, teď to mám jasné, VB si dám do svých divů a výzkumu a požehnání VB rozděluji mezi spoluhráče. A hlavně jich je víc než normálních VB, tak toho mám víc k rozdělování.

15. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěla bys něco říct na závěr?
Určitě bych chtěla poděkovat svým společenstvím (Arendyll – Hanging Tree, Winyandor - Araluen), za podporu a důvěru. Za to, že jsou komunikativní, ochotní pomáhat a tím, že sami rostou, tím pomáhají v žebříčku i celému společenství.
Děkuji také za oslovení do Osobnosti Elvenaru. A Elvenaru přeji spoustu nových hráčů, které hra bude bavit minimálně tak jako mě.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru