• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Soutěž Lucinka14

DeletedUser469

Guest
Jednoho krásného podzimního dne kdy se zvířata a rostliny chystali ke spánku Elvenarové zjistili, Že nemohou přečíst zaklínadlo.Jelikož Svitek který byl v sídlu byl pryč..A nejhorší na tom bylo že bude dneska úplněk a lidé bez svitku nemohou mít magickou zář a tím nemohli šířit radost."No to snad ne co budeme dělat"Pravil jeden z Královských strážců říše.!Bez svitku nemůžeme šířit radost".Musíme někoho poslat a najít svitek dřív než bude úplněk pravila královna jenž byla spravedlivá."Ale koho můžem poslat?".Já klidně půjdu.U pozlacené brány posázené Diamanty tam stála Dívka s rudými vlasy jménem Lucinka14.A tak se rozhodla že se vydá na horu kde sídlil Starý kouzelníka že ji poradí kde se nachází svite.Po pár hodinách Lucinka14 vyšla na horu a nemohla uvěřit vlastním očím.Na stole uviděla vzácný svitek Elevenarů."Co tu děláš? To nevidíš že pozemzští lidé mají vstup zakázán?!"Pravil kouzelník.To vy jste vzal ten svitek? Proč? Pravila Lucinka14.Víš drahá musel jsem ho vzít protože nemohou najít kouzlo jak vrátit zpět lásku a já nebohý kouzelník jsem to asi poplet.Ale pane pravila Lucinka14 ze smíchem proč jste mi to neřekl hned?Můžeme se nějak rozumně dohodnout."A jak se chceš dohodnout?Poslyšte mám návrh vy my dáte ten svitek a já vám dát lektvar na vrácení lásky co vy na to?"hmmm to zní moudře dobře udělám to"A tak Lucinka14 Vrátila kouzelníkovi zpět lásku A Elevenarům vrátila zpět svitek.Královna byla tak nadšená že Lucinku14 povýšila na Královnu a lidé mohli opět šířit radost pomocí zaklínadla s krásnou září.Konec c:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru