• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Lucinka14

DeletedUser469

Guest
Ahoj moje jméno je Lucinka14 ale mým pravým jménem se jmenuji Anežka.Je mi 17 a bydlím v Praze se svými rodiči.K elvenaru jsem se dostala přes mojí mamku která hraje taky elvenar.Jak jistě znáte moje maminka se jmenuje Luterina:) a jsem s ní také ve společenství.Jsem studentka učiliště a studuju zahradnictví:). Elvenar hraju od svých 14ti let za elfy které se mi hodně líbí.Ráda se zapojuju do soutěží a do eventů tady ve hře.Mé záliby jsou pozorování vlaků,hraní her,výlety,různé akce...
Doufám že se mi na fórum a ve hře bude líbit a těším se až vás ráda poznám:)

Z pozdravem Lucinka14 :)
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahoj Anežko,

jsme moc rádi,že se ti hra velice líbí a našla sis v ní velké zalíbení. Kdyby jsi se chtěla podělit o svůj názor na hru, doporučuji ti zamířit do diskuze. :)
I když to tady znáš, tak bych ti i přesto nabídla mrknout se na náš Měsíčník ozvěny lesa. A pokud máš třeba doma zvířecího mazlíčka, tak se o něj s námi můžeš podělit a poslat nám jeho fotku. :)

Přeji ti mnoho úspěchů ve hře ;)
 
Nahoru