• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Linadella

DeletedUser6089

Guest
Čauky ;)
Jsem pokročilá hráčka (nebo se tak alespoň nazývám) a hledám nové společenství s kamarádskou atmosférou.
Něco o mě:
- Mám cca 10 000 bodů (18.5. 2020)
- Ráda komunikuji na chatu
- Motivace samozřejmostí
- Do turnajů ani dobrodružství se moc nehrnu, mám radši Věž
Od společenství bych chtěla:
- Komunikaci na chatu (to hlavně!!!)
- Motivaci (nejlépe každý den)
- Ne moc přísná pravidla
- Třeba i nějaké zkušené veterány, kteří by mi mohli radit ;)
Pokud o mě máte zájem, napište mi sem (do komentů) a dohoneme se :)
Tak zatím :)

PS: nevšímejte si toho, že už ve spolku jsem, pokud mě chcete do společenství, tak mi napište a já se zařídím podle toho, jestli mi budou podmínky vyhovovat nebo ne ;)
 

DeletedUser6399

Guest
Ahojky přeposílám náš příspěvek, že hledáme hráče :)

Ahojky všem, hledáme aktivní hráče, které hra baví. Jsme společenství, kde se hodně komunikuje a obchoduje. Vedení společenství je rozděleno na velitelku a dvě zástupkyně (nebojte, máme tam i chlapy ;)). Máme pouze 2 pravidla. Hrát turnaj každý sudý týden, alespoň na 300 bodů a nejméně 2x týdně dát sousedskou výpomoc. Jinak hrajeme na "pohodu". Pokud někdo nesplní naše podmínky, bude upozorněn zprávou. Pokáud někdo nahlásí dovolenou nebo jiné volno, omluvenky a dovolenky samozřejmě bereme na vědomí. Na body v žebříčku nebo velikost města nekoukáme. Rádi pomůžeme někomu v začátcích radou, nebo surovinovou podporou. I z malého hráče, se může stát velký hráč a každý musí někde začít. Budeme rádi, když začnete u nás a pomůžeme si navzájem v růstu. Pokud má někdo zájem a naše podmínky mu vyhovují, rádi ho přijmeme. Napište mi zde do zprávy pa Angie
 

zralok73

Pokročilý žák
Ahoj sháním zkušenější hráče a přivítám komunikaci kterou taky preferuji když tak mi napiš koukni na nás Weezden

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6089

Guest
Díky, taky se podívám ;)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

OldMaGorr

Mistr slova
Ahoj, u nás ve společenství Česká legie se taky uvolní místo. Ale my si potrpíme i na turnaje (pravidelně 10 truhel) a aktivně hrajeme i DS - ne pro odměny, ale prostě protože to je :D.
 
Nahoru