• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Linadella

DeletedUser6089

Guest
Ahoj! Linadella jméno mé, těší mne.
Na začátek: Je MOŽNÉ, že už jsem představení psala. Ale bylo to před dlouhou dobou, nepamatuji si, co všechno jsem sem psala.
Do Elvenaru jsem se poprvé zaregistrovala před rokem, pod tímto jménem. Zhruba třičtvrtě roku jsem hrála hru BEZ PŘESTÁVKY, tzn. každý den, kde to šlo, hrála jsem. Pak mě hra postupně omrzela a založila jsem si nový účet, jehož jméno NECHCI zviditelnit. Někdy v říjnu 2019 jsem začala znovu hrát, ale pod tamtím účtem, ne pod tímto. Vzpomněla jsem si na svoje město na tomto účtě a přihlásila jsem se sem znovu. Chci tímto textem říci, že účet tu sice je rok a něco, ale já na tomto účtě jsem odedneška.
Ano, moc jsem se zase rozepsala. Přeji všem příjemné hraní a snad něják přežíváte tu příšernou karanténu.
S přátelským pozdravem Linadella
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahojky Linadella,

vítám Tě na našich stránkách. Pokud ráda čteš a chceš si trošku odpočinout od veškerého dění ze hry, tak pravidelně vychází náš měsíčník Ozvěny lesa, kde můžeš najít zpověď hráčů a jejich názory na veškeré dění hry. Za zmínku určitě stojí i herní koutek. Chceš-li se zapojit do různých konverzací, zamiř do diskuze a poděl se s námi o svůj názor na hru. Dále tu nalezneš i umělecký koutek, kde se můžeš pochlubit se svými vlastními výtvory.

Ať se Ti u nás líbí. A kdykoliv budeš potřebovat s čímkoliv poradit, jsme tu neustále k dispozici. ;)
 
Nahoru