• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

DeletedUser4169

Guest
vyzkoumej technologii nebo vylepši budovu.. žádná třetí možnost se nekoná
 

Lovec Krys

Legenda
@athlan By tam stejně dali něco, co trvá stejně dlouho. Taky čekám na vylepšení budovy (výzkum mám poslední jeden a tam budu mít dost osadnického šrotu až v úterý).
 

DeletedUser4169

Guest
Nj, taky nemám co, sice mám jednu rozestavěnou zbrojnici pro tyhle účely, ale zbytečně to pak zaváží
 

DeletedUser3221

Guest
@Kazoska nejde vůbec o relikvie, ale o 4 opary vidění, už to tu někdo psal, chyba v překladu
 

DeletedUser4169

Guest
Ale u následného úkolu (4činidla, nebo 4 relikvie) už to normálně jde, takže neber to že je to přeloženo všude špatně. Ideálně kouknout na elvengems.com, odtud to zatím sedělo.
 

DeletedUser5215

Guest
Já to dělám, rozčaruji nějaké ty zbytečná kouzla na dílny, kterých mám díky turnajům přes tisíc a nepoužívám je, 10 kouzel = 600 ulomků ale jestli nejedete turnaje tak hold smula pak jen budovy a požehnání :D A jsem už u 78 ukolu, tzn jsem takových ukolů splnil už dost :D
Aha, tak tady je odpověď na můj dotaz :) já myslel, že se jedná o úlomky, které dostaneš za vyzkoumání kouzla. V tomto případě je to celkem lehce dostupné :) Díky
 

DeletedUser2185

Guest
No mě nedělá problém si nechat většinu obytek na předposledním levelu, dělám to už několik ras právě pro eventy. Ale to víte, já jsem ten blázen, co hraje strategickou hru strategicky, takže to tak nedělejte, prostě to vše vytáhněte na max, všechno vyzkoumejte, i to co se nevyplatí jak zde pár chytrých doporučuje, stratéga vůbec nepočítat, to je nesmysl a kacíř :D
Nemusi to byt nutne obytky. Staci vylepsovat male kulturky kouzlem kralovska rekonstrukce. Ktere ziskas dost v turnajich. Ja sbiram trebas jednorozce rozmer 2x1, vylepseni za nula nula nic a na vetsinu eventu ti to staci.
 

DeletedUser3281

Guest
@kalicz Ano vím o téhle možnosti, docela zvažuji si pro ten účel vychraftit 5-6x 1*1 budovu pro další rasu, ale zatím mi nevadí si většinu obytek nechat na předposledním levelu. Těch RR mám spíše méně, než potřebuji totiž.
 

aikomi

Mistr slova
@Lovec Krys škoda, že není i jiná varianta. Ale snad zítra už popojedu dál. Kdybych aspoň měla časovače. Stejně mám čas. Chtěla bych tu Velkou aukci a pak studny. Možná se pokusím o časovače. Jinak asi o nic zájem nemám.
 

DeletedUser3281

Guest
Já to urychlil nějakým craftěním, už mám hotovo, ráno jen posbírám manufaktury a pak počkám až se prozkoumá, padly nějaký urychlovače ale jinak to bylo v klidu, to řešení pomocí craftění se mi celkem líbí a bylo to užitečné.
 
Nahoru