• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

DeletedUser5601

Guest
Jste všichni takoví negativisti, mě se stonehenge líbí, jsem na začátku elfů a pokud se mi ho povede vytáhnout na tu 10, tak je to jako 1,5 vrb dohromady + 1 obytka, něco kultury a trocha zásob. U fénixe se mi povedlo jednu budovu na 10. level dostat a v manufakturní výzvě jsem pak dostala ještě jeden artefakt na rozvinutí, proč by se historie nemohla opakovat...
 

Lovec Krys

Legenda
@ledova kraska & @ExplorerFfff
Za určitých okolností se vyplatit může (jako dočasná náhrada obyčejné manové budovy např.). Dlouho ve městě však nevydrží - v jiných eventech jsou mnohem užitečnější budovy.
10 level nehrozí. 7 max. 8, pokud nemáš extrémní štěští nebo si nepřiplatíš.
Hráčům, kterým generují většinu many stromy ze zimního eventu je produkce many Stonehenge jen k smíchu (a to ty budovy nemám ještě od Elementálů vylepšené - zatím jsem se ještě nerozhodl, zda na ně budu obětovat KR nebo je nahradím něčím lepším, co přijde (snad), každopádně jejich produkce many je zatím dostatečná, tak můžu ještě chvíli počkat).
 

Prealiena

Velmistr písma
Také pořád váhám nad vylepšením sady zimního tržiště. 2x18 KR mi přijde dost, i když je ten set už tři kapitoly starý.
 

DeletedUser5601

Guest
Teď jsem si všimla; taky se vám v truhle (tajemný objekt) v akademii v řemeslný výrobě vytvořila 30% šance na zisk 150x sluneční záře? Já teda nemám šanci, v současnosti mám 10/100 oparu vidění, ale je to zajímavý nápad, jak lidi donutit tu akademii vážně využívat

Dobře, tak jsem si dočetla oznámení a vážně se tam ta položka měla vytvořit, teď jsem sama na sebe naštvaná, že jsem si tu truhlu vybrala dřív, než letní událost začala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5474

Guest
Já spíš nechápu lidi, co jí nevyužívali do teď, já jí používám na turnajové budovy, shromaždiště anebo na budovy s jednotkami + občas tam je portálové požehnání. Ale zase na druhou stranu, tam nebudu craftit zbytečně nějaké věci, na to abych měl 30 % šanci na zisk záře
 

DeletedUser5601

Guest
tak jsem to nemyslela, jen že jsem zrovna včera si tu truhlu dokončila větší budovou a vybrala ji dřív, než mi tam naskočila možnost vybrat i záři, vypadlo mi teda 500 dia, takže si nemusím stěžovat, ale jen aby někdo, komu chybí třeba 2 opary vidění nepromarnil příležitost
 

Lovec Krys

Legenda
Mě možnost získání eventové měny nijak neovlivní při craftění. Moje Akademie neprodukuje katalyzátory dost rychle (100% katalyzátory 24/7), abych kromě toho, co craftím nyní craftil ještě nějaký odpad navíc.
 

papap

Mistr slova
upřímně...jsme zase beze změn.... úkoly typu "Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vyskúmaj 1 technológiu".... pro hráče kteří mají 14 level dávno za sebou, jedna z pokračujících diskriminací....copak můžu za to, že mám vše dávno vyzkoumáno a musím čekat na provincii 80 hodin? nebo stavět znova od nuly nějakou stavbu, abych ji mohl zvedat na level 14+?.... sorry jako.... proč nejsou alternativy typu dodej xy surovin nebo peněz či "kladívek"........
Můžeš i vylepšit budovu z eventu,to také započítá,mě to fungovalo. :)
 

DeletedUser3281

Guest
Tak nám na betu dali III skaliska, doufal jsem že tam budou už když se objevili ty druhé a udělalo mi to radost, teď už jen aby to padalo :) Vyhodím kulty a nahradím to tím.
 

DeletedUser5215

Guest
Docela by mne zajímalo, kdo dělá body 20, 26, 35.... kde je úkol "získej x 200 (300, 400...) úlomků kouzel..." ? Ano, je tam vždy alternativa a věřím, že 99% hráčů bude volit ji. Vůbec nechápu, jak se tam to zadání mohlo dostat. Já osobně jsem za celou éru těch kouzel získal asi 130 úlomků. A teď bych jich měl v průběhu několika málo dní získat víc než 1000 ? To snad nikdo nemůže myslet vážně? Ještě je jedna možnost - já se mýlím a jedná se o nějaké jiné úlomky.
 

DeletedUser3281

Guest
Já to dělám, rozčaruji nějaké ty zbytečná kouzla na dílny, kterých mám díky turnajům přes tisíc a nepoužívám je, 10 kouzel = 600 ulomků ale jestli nejedete turnaje tak hold smula pak jen budovy a požehnání :D A jsem už u 78 ukolu, tzn jsem takových ukolů splnil už dost :D
 

DeletedUser3281

Guest
Ale něco mi říká, že si plete úlomky a opar toho herpesu pro truhly :D
 

Moni Arda

Znalec fóra
Nedaří se mis splnit úkol "získej 2 spojovací činidla nebo 4 relikvie". Nevím zda je to chyba a nebo to u mne nějak zlobí, ale zkusila jsem ze hry vyjet a znovu se do ní vrátit a nic. Konkrétně mi to nezapočítává relikvie. Napřed jsem v 16. 15 hodin zahrála v turnuji 10. provincii, kde byla odměna 4 relikvie a něco dalšího. Nezapočetlo se. Zahrála jsem tedy 2 vyjednávání v běžné provincii, kde se měly do úkolu započíst celkem 2 získané relikvie (za každé vyjednávání 1) a zase nic.

Jestli mi něco uniká, tak prosím o přátelské trknutí... :)
 
Nahoru