• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

Lovec Krys

Legenda
@ElfNostradamus Já měl na mysli pouze pop/kult hybridy. Jsem to formuloval trošku nešikovně. A i ty možná přijdou. Takže v další kapitole si nejspíše počkám, zda se neobjeví a teprve pak se rozhodnu, zda na ně použiju KR.
Některé sety jsou jasné, ale já doufám, že nám nějaké nabídnou i v budoucnu. Podle toho se pak rozhodnu, zda budu vylepšovat nebo nahrazovat (případně kombinaci u některých setů).
 

DeletedUser5474

Guest
Já spíš také sdílím názor, že je lepší obytné budovy zbourat a nahradit je hybridem, ve většině případů se to vyplatí, pro mě je nejdůležitější, že ušetřím místo, na penězích mi nezáleží, obytky ted zbourám na počet 27 a stejně ještě mám vždy přebytek peněz.
PS: Momentálně jsem u pulčíků a nikdy jsem zatím neměl problém vyměnit hybridy za jiné v následující události, KR na ně nepoužívám.
 

Ludi

Veterán
@mohyla98 Problém je v tom, že na to není úplně univerzální odpověď pro všechny. Hodně záleží na tom, jak rozsáhlou člověk plánuje výrobu a kolik má dalších věcí. Netvrdím, že pro někoho může být výhodné vyměnit jednu, dvě budovy za popkulturu, jenže to opravdu neplatí pro všechny stejně a už vůbec ne ve všech kapitolách. Když má někdo málo obytek a vymění další za popkulturu, dostane se brzo do platební neschopnosti. Něco můžou vyřešit kouzla, ale ne vždy. Leda tak Zlatá propast na 30 lv. ;) Samozřejmě, že když má někdo domů zbytečně moc, tak se může něco vyměnit. Variabilita je poměrně rozsáhlá. Prostě není správné tvrdit, že nahrazovat domy popkulturou je výhodné. Pro někoho za určitých okolností ano, pro druhého to může znamenat brzdu v dalším vývoji.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5695

Guest
@Ludi, tak bourat jedině s Mírou :), má všechna kulatá razítka a dokonce i bourací kladivo, odvážně jsem sundala jednu namísto jedněch Venarových skalisek III, možná sundám ještě jednu, mám momentálně 31 obytek, od víl 32, jsem u čarodějů a draků
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Jde o to, že se tu tento a podobné názory prezentovaly určitým autoritativním způsobem
Celkem zajímavé..mě zase přijde, že právě Tvé reakce na něco, co Ti nevyhovuje či nějak nesedí, snižuješ až kritizuješ tím autoritativním postojem právě ty.
Zkus si prosím přečíst a pochopit hlavní pointu toho mého prvotního textu na toto téma.

Šlo mi hlavně o to poukázat na to, že je tu nějaké možnost si přilepšit na místě, kultuře, populaci na úkor bodů do žebříčku a mincí. Uvedl jsem nějaké výpočty, které ukazují, jak je to výhodné. Dále jsem uvedl, že je to převážně pro ty, co mají nadbytek mincí, pravidelný přísun plánků a štěstí s craftem a KR.
Tvůj názor beru, ale neberu to, že to bereš zřejmě jen podle sebe, která toto nepotřebuješ. Dále vynecháváš právě ty souvislosti, které píšu o řádek výš.

A ptáš se, jestli tyto změny provedu ve svém městě? Kdyby ses pořádně vždy podívala, jak se věci mají a to co čteš lépe vnímala, tak bys zjistila, že mám aktuálně cca +32.000 populace navíc a +160.000 kultury navíc i volné místo na eventy, atd. Opět je tato naše zbytečná konverzace o tom, že sice čteš, ale méně vnímáš "je tu nějaké možnost si přilepšit na místě, kultuře, populaci" Tímto už naštěstí netrpím. Jediný důvod, proč jsme se s tím počítal je ten, abych pomohl někomu, kdo to potřebuje.

Ve zlém to nemyslím, ale přeber si to jak chceš. Pro mě tato naše konverzace ztrácí smysl. Nepotřebuji někoho přesvědčovat, jestli je to výhodné či nikoliv. Je to o tom, jak má každý nastavené s věcmi potřebnými pro tuto obměnu. Kdo nemá, nevyplatí se to.

Klidně reaguj..já jedu dál :cool:
 

DeletedUser3346

Guest
Kde soudruzi z NDR udělali chybu? Dle výpisu kalendáře denních odměn měla být dnes ohrada jiskřivého stromu ... a místo toho tam je rozvážková knihovna. :D:D:D
 

Angedev

Velmistr písma
To že na betě byla Ohrada nemusí nutně znamenat, že bude i tady :rolleyes: Není to poprvé a jistě ani naposledy, kdy došlo k nějakým změnám oproti betě...
 

DeletedUser3346

Guest
@Angedev No joooo už nejen potraviny ale i dvojitá kvalita událostí :D:D:D a to by mě zajímalo jestli ty změny jo ohledně denních odměn jsou na betě lepší?
 

Ludi

Veterán
Ty změny odměn nás mají držet v pozornosti, že existuje reálně jen přítomnost, ale zítra může být všechno jinak :D. Nějaký ten strom jsem chtěla, ale je to jedno, můžu s tím žít :p
 

iDavis

Legenda
Mne sa tieto zmeny nepáčia. Strašne to degraduje hodnotu hlavných odmien, keď tam môžeme získať z týchto budov tak po 2-3 kusy a potom ich dajú do denných, kde nie je problém si ich nahrabať niekoľkonásobne viac. Myslím, že by mali prehodnotiť, čo dávajú do denných odmien.
 

DeletedUser5831

Guest
Několika násobně víc a bez problému??? to by ty odměny ještě musely padat :D mě u tohohle eventu nejvíc demotivovalo to, že hlavní cenu dostaneš po splnění prvního úkolu a ta budova rovnou proletí komínem s těmi hodnotami co má i na lvl. 10 no hrůza. Můžeme doufat že další velký event se soudruhům vývojářům zdaří lépe:D
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Jen aby to nepřehodnotili k horšímu.
Taky nemám rád změny oproti betě. Sice je fakt, že ke změnám může docházet, ale všichni s tím, co ej na betě tak nějak počítáme.

Jinak k osadě. Pokud to někdo nebral vyloženě kvůli tomu, že se mu líbí, tak na čistou kulturku byly nejlepší Velká aukce a první den pochod stád.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5695

Guest
Šlo mi hlavně o to poukázat na to, že je tu nějaké možnost si přilepšit na místě, kultuře, populaci na úkor bodů do žebříčku a mincí. Uvedl jsem nějaké výpočty, které ukazují, jak je to výhodné. Dále jsem uvedl, že je to převážně pro ty, co mají nadbytek mincí, pravidelný přísun plánků a štěstí s craftem a KR.
@BiggJOEcz Joe, mě to pomohlo, díky :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Udalosť sa blíži ku koncu a aktuálne som na 109. úlohe. Vypadá to tak, že všetky úlohy sa mi dokončiť nepodarí.
Toto ma celkom mrzí, nakoľko od začiatku existencie tejto hry som sa zúčastnil a do konca dokončil každú jednu udalosť aj úkolovú radu, toto je teda vôbec prvá, v ktorej sa to nepodarilo.
Nuž ale to neznamená, že s udalosťou ako takou nie som spokojný - pribudlo 16 studní (v inventári dokopy 70), 1 venarove skaliská III (ktoré nahradím za zbúrané staré eventové budovy pri prestavbe po dokončení konstruktov) a čo ma najviac teší - 6 portálových bonusov (33%), ktoré mi v dokončovaní výskumu výrazne pomáhajú.
V neposlednom rade rád vidím výrazný pokles výskytu otázok "kde je zoznam úloh" (ktoré sa oproti minulej udalosti zredukovali o asi 90% :) a snáď už ani nie sú najčastejšou otázkou - predbehol ich opar vidění). :D
 
Nahoru