• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

DeletedUser4336

Guest
No já už ho mám připravený v kotelně společně s kamínkama na vylepšování, mám jich jen šest. Jak někdo mele střelný prach, tak já to všechno podrtím na úlomky, v akademii z nich určitě něco duchaplného vymyslí. No snad nic ladit už nebudou a radši přijdou zase s něčím novým.
 

ElfNostradamus

Veterán
...po Fénixovi následovala výzva, právě s vylepšením na Fénixe, zde to vypadá na nový event, pokud tam tu výzvu např. ještě nevloží nebo by následovala až po Mořským eventu?!....čert ví bo iDavis či eště někdo iný? :)
 

DeletedUser4336

Guest
No já si odnesl jen dva trojkové Venary a dvě chatrče na manu, zbytek byly jen plívy.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@BiggJOEcz Jde o to, že se tu tento a podobné názory prezentovaly určitým autoritativním způsobem a když jsem se ozvala, že s tím nesouhlasím, dočkala jsem se nepříjemných reakcí. To už vzala voda. Ale mám právo vyjádřit svůj nesouhlas s některými názory, právě proto, že je nepovažuji za dobrou radu pro druhé. Dokonce si myslím, že některým hráčům, kteří mají málo obytek, to může velmi uškodit. Navíc, jak už bylo víckrát zmíněno i jinými hráči, tato rada není vhodná pro hráče v nižších kapitolách. Jen tak pro upřesnění, tuhle změnu uděláš i ve svém městě?

Ahoj @Ludi
Vracím se v čase k tomuto tématu a potvrzuji, že , co jsem tehdy navrhoval jako možnost si přilepšit, jsem úspěšně aplikoval v mém městě. A musím říct, že po několika hodinách strávených v architektovi to byla jediná možnost, jak si udržet město v plusu s populací i kulturou v souladu s tím, jak to mám naplánované, neb zvednutí 7x T1 manufaktur z levelu 27 na level 31 si vzalo přes 61.000 populace a 19.000 kultury.


Píši to v míru ► ;):culture::human:
 
Naposledy upraveno:
Nahoru