• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

DeletedUser1148

Guest
tak jsem dojela poslední úkol : Vyrob 50 nápojů a jedna paní zmizela.Na druhou budovu už asi paprsky nenasbírám.Ale alespoň ta jedna.Děkuji papap ,buď v klidu.To stopro stihneš.Je hromada času.
 

DeletedUser1148

Guest
Silversnake .....jak je akademie pak je krčma a vedle ní stojí.Je mezi nimi a domkem taková mezera.

GorGlin......já nevím.Asi.Prostě ta paní zmizela a zůstala tam jen ta jednodenní.

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2083

Guest
Luciasek7... a já taky furt koukám, kde je máš, nemůže ani omylem najít, hledám, hledám... no a pak mi došlo že to asi bude tim, že to máš na Arendyllu :);):) a já hraju na druhym :D
 

iDavis

Legenda
Mám zoznam úloh z akcie, tak ich sem dám. :)

Normálne úlohy:
  1. Vyrob 2000 zásob
  2. Vyrob 3x lepšie nástroje
  3. Vlastni 200 provincií ALEBO vyrieš 20 stretov
  4. Získaj 9 relikvií
  5. Vyrob 1x kúzlo Sila zásob
  6. Utrať 15 vedomostných bodov
  7. Vylepši 3 budovy na úroveň 4 alebo vyššiu
  8. Preskúmaj provinciu
  9. Utrať 20 vedomostných bodov
  10. Získaj 12 relikvií
  11. Vyrob 10x košík jedla
  12. Vyrob 2x kúzlo Sila zásob
  13. Trénuj 400 vojakov
  14. Vyrob 3x produkt (9-hodinový) tvojej bonusovej manufaktury (mramor/oceľ/drevo)
  15. Vyrob 50x obyčajné nástroje
  16. Preskúmaj 3 provincie ALEBO vyrob 3x kúzlo Sila zásob
  17. Získaj 15 relikvií
  18. Utrať 25 vedomostných bodov
  19. Vylepši 5 budov na úroveň 6 alebo vyššiu
  20. Dokonči 3 provincie ALEBO vyrob 3x košík jedla
  21. Vyrob 50x nápoje
Ďalšie úlohy by nemali nasledovať.

Denné úlohy:
  1. Získaj 8000 mincí
  2. Kúp 5 vedomostných bodov
  3. Vyrob 1000x mramor/oceľ/drevo (podľa tvojej bonusovej manufaktury)
  4. Vyrob 25x nápoje
  5. Získaj 8 relikvií ALEBO vlastni 200 provincií
  6. Vylepši 2 budovy na úroveň 3 alebo vyššiu
  7. Trénuj 200 vojakov
  8. Získaj 300 zásob
  9. Daruj 5 vedomostných bodov
  10. Vyrob 10x chlieb
  11. Získaj 1000x mramor
  12. Získaj 10000 mincí
  13. Získaj 12 relikvií ALEBO vlastni 200 provincií
  14. Trénuj 200 vojakov
  15. Vyrob 1x pokročilé nástroje
  16. Získaj 1000x drevo
  17. Vyrieš 4 stretnutia ALEBO vlastni aspoň 200 provincií
  18. Kúp 7 vedomostných bodov
  19. Vyrob 5x jednoduché nástroje
  20. Získaj 500x kryštáľ
  21. Vyrieš 9 stretov ALEBO vlastni aspoň 200 provincií
Toto sú všetky úlohy.

Upozorňujem že uvedené informácie nie sú overené, preto sa v nich môžu vyskytovať chyby. Ak by ste nejaké objavili, dajte mi vedieť a opravím ich.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1744

Guest
Proto je tu nejspíše tato situace. Hráč, který hraje bez diamantů, může získat 2 budovy. Bez toho aby investoval. Ovšem, hráči, kteří hrají s diamanty, mohou získat něco navíc - tedy třetí budovu. Tak je to bohužel v každé hře (vím ze své zkušenosti) a jsem si jistý, že právě Vy tomuto rozumíte, protože s tím máte zkušenosti. Nemám bohužel teď moc čas se rozepisovat, tak snad jsem to v rychlosti napsal alespoň trochu rozumně a srozumitelně.

Bohuzel s tim nemuzu vubec souhlasit, protoze denni ulohy jsou za 35 mesicnich ulomku. Je 17 dnu do konce a to je 595 celkem. To jsou 4 otoceni po 140. Do druhe budovy mi chybi, ale 6 otoceni, takze i tak abych do konce akce ziskal druhou budovu. Bych musel zafinancovat. To ze bych nahodou dostal dalsi mesicni ulomky je mala sance. Hrac, ktery nechce investovat muze ziskat maximalne prvni budovu. Dalsi dve uz jsou z vetsiny pro platici hrace.
 

GorGlin

Veterán
Tak jsou pro platící dvě ze tří, to se halt nedá svítit.
Nechápu, proč tu někdo hudrá, že úkoly nejsou po celou dobu trvání akce.
Jedna úkolová řada je u konce, ale ta druhá stále trvá.

Platící hráč bude mít vždycky výhodu. kdyby to byl váš podnik, taky budete obletovat platícího zákazníka víc než toho co k vám přišel jen na čumendu. A budete přemýšlet jak z čumila něco vyrazit.
 

DeletedUser1744

Guest
GorGlin at jsou klidne vsechny 3 pro platice, ale zde jde uplne o neco jineho. Je tu nekolik informaci a vsechny jsou rozdilne. Wiki,forum a pak na konec i Magni da jine info. Pokud bych byl platici hrac, tak budu mlcet, ale pokud tu zastupce spolecnosti da klamave informace o tom ze hrac muze ziskat druhou budovu. Bez toho, aby investoval. Tak je to spatne. Kdyz to vubec neni pravda. To je klamani zakaznika, protoze i neplatici hrac je pro firmu zakaznik.
Je mi jasne ze firma potrebuje mit zisk a z neceho financovat hru, to je v kazde hre. Zde jde jen o princip, aby informace pro hrace byli presnejsi a ne je zbytecne uvadet v omyl.
 

DeletedUser76

Guest
To mohu potvrdit , protože stále jsem nedosáhla ani na první budovu po splnění celé úkolové řady. A dosáhnu až po splnění té druhé.
Ono velice záleží co si vytáhnete z truhliček . A mé odměny byly denní odměna, kouzla a výzkumné body. Pokud nemáte štěstí na měsíční paprsky , získáte pouze jednu budovu( hovořím o případě když nechcete investovat peníze).
 

DeletedUser76

Guest
Letní slunovrat mi přinesl akorát tak zklamání. Přiznávám, že jsem zřejmě soutěž již na začátku špatně pochopila a nechala se nalákat odměnou tří budov. Původně jsem si myslela, že aktivní hráč,který se bude plně věnovat soutěži svojí pílí dosáhne na všechny budovy. Bohužel tomu tak není.
V úkolové řadě jsem postrádala běžné úkoly jak to v soutěžích takového typu bývá a dle mého názoru měla trvat také po celou dobu soutěže.
Běžné úkoly typu motivuj hráče, vyrob určitý počet zboží , získej zboží atd. Úkoly byly stále dokola, vyrob kouzlo, získej relikvie, provincie a zadej výrobu kladiv, pouze jednou se jednalo o suroviny. V truhlicích jsem postrádala jako odměnu diamanty a hlavní odměnu celé soutěže oné slavné budovy. Jelikož tato soutěž se vyloženě zakládá na štěstí co si z truhlice vytáhnete. I když vynaložíte veškerou píli a máte smůlu dosáhnete totiž pouze na první budovu v řadě :(.

Poslední dobou mi přijde hra Elvenar jako hra s hezkým obalem . Zajímavý příběh, pěkná grafika , spousta novinek . Zkrátka vážně pěkný obal, ovšem po rozbalení dostanete přes čumák. Divy , které nemáte kam postavit a stěží bez finanční pomoci nasbíráte runy, soutěž kde sotva dosáhnete na první odměnu. Pokud nechcete investovat do hry peníze a zakoupit drahé budovy za diamanty co vám zároveň dají i pracující lid zastavíte převážně město domy. Města se stávají pak dosti ošklivá ,viz mé město :D:D. Abych mohla vůbec pokračovat ve hře ( jelikož na rozšíření bez diamantů těžko dosáhnete) polovinu města jsem opět zbourala. Poslední dobou zde, když svitne nějaká naděje , že by , ukrývá se v ní velké ale :(. To je můj pocit ze hry Elvenar.
Dodatek : rozhodně hra Elvenar není pro aktivní hráče,jelikož za svoji aktivitu převážně jste biti.

//Sloučen double post vzniklý po přesunutí příspěvků. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1767

Guest
woody69 A využívala jsi jen zlaté truhly, nebo i zbývající?
 

Magni

Guest
ale pokud tu zastupce spolecnosti da klamave informace o tom ze hrac muze ziskat druhou budovu. Bez toho, aby investoval. Tak je to spatne. Kdyz to vubec neni pravda.
Při otevírání pouze zlatých truhliček a štěstí na měsíční úlomky druhou budovu získat můžete. Važte tedy slova a opatrně s tím, kdo tu klame. Druhou budovu může hráč získat. Nenapsal jsem, že jí získá každý hráč nebo že jí musí získat. Vidíte tam ten rozdíl? Tento event je založený na náhodě, tudíž nejde přesně říct, že jí získají všichni. Ale získat rozhodně jde. Takže pozor na to osočování.
 

nataly111

Velmistr písma
Pravda při štěstí hráč může získat dvě budovy. Pokud hráč má smůlu nezíská ani jednu, tak to chápu já. Ale já jsem s tím smířená, osočovat někoho nemá smysl. Stejně by to nepomohlo, jen si proti sobě poštveš vedení.:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser76

Guest
Využívala jsem všechny truhly . Prostě jsem plnila úkoly za sebou , když pak přišel úkol na který jsem musela čekat pomalu den než se splní otevřela jsem truhly , které šly otevřít za nasbírané paprsky.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Hm, tak to bude tím. Je potřeba otevírat co možná nejvíc zlatých, který jsou nejvýhodnější. Ostatní dvě nejsou tak výhodné, protože za tu cenu nedají tolik paprsků co zlatá. Takže ty otevírat až když to jinak nepůjde. Proto si nedosáhla zatím ani na první, je potřeba to dělat s rozvahou. Pak je zklamání jasné, no :) I u toho je potřeba přemýšlet a koukat, co která truhla vlastně dává a jaká se vyplatí nejvíc :D Mě to trklo naštěstí předem.
 
Nahoru