• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Letní akce - pochod stád

DeletedUser2902

Guest
Ahoj, rád bych jsem se zeptal na úkoly v letní akci.
Jsem už u 60. úkolu: "Zaplať příhodným množstvím elixírů", v mém případě kdy jsem právě vstoupil do 5. doby "Doby trpaslíků", to po mě chce 11.200 kusů elixírů, následně prachu a drahokamů - v plnění úkolu mám navíc napsáno: "11200x %(resourceld)".
Má otázka zní: je to správně ?
Jelikož při plnění 50.-52. úkolu: "Zaplať příhodným množstvím mramoru, železa a dřeva" to po mě chtělo jen 3.100 kusů. Zdá se mi to jako obrovský nepoměr, i vzhledem k tomu, že elixír, prach a drahokamy jsou nejcennější suroviny a o to déle trvá je sehnat.
Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser2429

Guest
Odpoved zni ano je to spravne, tenhle event je dost nenazrany a tim, ze si skocil do dalsiho veku, tak ti to holt poradne podrazilo. Ono cim vyssi cislo ukolu a cim vyssi vek tim je to drazsi.
 

DeletedUser1198

Guest
já se nyní chechtám u úkolu 96, vyrobit 80x chléb problém celkem nebyl, ale jako dodatečný úkol je přiměřené množství zásob a to je o něco více než milion kladívek :-D
 

DeletedUser1728

Guest
event jako takový nejhorší co jsem tady zažila. Odměny žádný přínos a krást suroviny a produkci to tady jěště nebylo
 

DeletedUser1198

Guest
@hanika318 nu pravda, odměny (ty první 2 hlavní) jsou opravdu, no řekněme směšné, to snad neurazí. Na třetí se bez dia nedosáhne, takže zbývají ty denní. Je pravda, že dokud nebudou dávat i slušné množství many, jsou pro hráče, který právě vlezl k Půlčíkům více či méně zbytečné. Ale já to beru tak, že si eventem krátím dlouhou chvíli :) Nikdo mne nenutí eventovové úkoly plnit, beru to jako zpestření a zábavu. A suroviny a zlaťáky? Však se znovu vyrobí, stejně na všechno čekám dost dlouho, tak mi to zase tak nevadí. Trochu mne mrzí ty odměny, byla by lež, kdybych napsal, že ne. Ale na druhé straně jsou docela dobré pro hráče, kteří nejsou tak daleko a do dalšího eventu jim pomohou s populací i kulturou. Stejně nemá smysl jednotlivé budovy nějak syslit a ponechávat ve městě, nedostatek místa mne stejně donutí ty neefektivní časem smazat. Ale například denní odměna, která bude 24.07., není tak špatná. Budova 1x1, co dává populaci i kulturu jistě i u mne nahradí staré jednopolíčkové stavby - tedy pokud se mi podaří ji losnout. I když ještě neznáme všechny denní odměny, tak za mne má již nyní událost +1.
 

DeletedUser3381

Guest
Jestli má event pomoct hráčům a za snahu mají být odměněni tak to se určitě nepovedlo. Denní odměny jsou pod úroveň hráčů jako já ve třetím levlu a hlavní taky nic moc. Koupil jsem na asi osmej pokus slepičí mýtinu 6x4polí za 290 lidiček a 590 bodů kultury. Jedna ze tří nejlepších odměn...5x3 polí při mé rozloze v pr.. To se vyplatí radši postavit jednu obytku3x3 co mi dá jednou tolik lidí a valí mince. A s prominutím odevzdat mimo jiné 3x500 nejdrahších surek co nemám ani vyzkoumané? Při prepočtu násobek 16 za mramor co můžu vyrábět???
 

OrickJ

Znalec fóra
Taky mě úkoly zaskočily v množství surovin,které přijdou vniveč.:(.Ty hlavní budovy na velikost místa asi fakt nepovedené.A na můj vkus su v městečku nevýrazné.Na začátku eventu mě to bavilo,teď už su spíš rozmrzelý.
 

Tesseria

Učedník
Taky mi to přijde vážně dost nenažrané. Ty množství surovin jsou dost příšerné. To je produkce za několik ní. Sice mívám našetřeno, ale i tak. :-/ Opravdu mi nepřijde, že by se to vyplatilo. Taky se to tentokrát ani moc nepokouším splnit.
 
Nahoru