• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Lepší přehlednost turnajových odměn

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Angedev

Velmistr písma
Shrnutí
Lepší zobrazování odměn (požehnání na VB), které můžeme získat z truhliček v turnaji.

Podrobnosti
Napadly mě 3 možnosti:
1. Přidělit každé hodnotě požehnání na VB vlastní barvu. Nyní je barev sice několik, ale každá obsahuje více hodnot. Pak by byl jen problém zapamatovat si, k čemu jaká barva patří :)
2. Uvést u obrázku požehnání vždy konkrétní číselnou hodnotu. Toto bych preferovala nejvíce.
3. Pokud není možné zavést změnu do hry, pak alespoň napsat na wiki přesný seznam odměn za každou truhličku. (Pokud to tam je, tak se omlouvám, ale nenašla jsem.)

Důvody
Když najedu myší na truhličku, zobrazí se mi, že odměnou mi bude požehnání na VB. Bohužel už ale nejde přesunout myš na obrázek požehnání, abych zjistila, kolik přesně bodů mi to přinese.

Myslím, že někteří hráči by měli větší motivaci dosahovat v turnaji lepších výsledků, kdyby přesně věděli, jaká odměna na ně čeká. Navíc pokud se snažím nasbírat dostatek VB na vylepšení některého z Prastarých divů, pomůže mi to v propočtech, jestli se mám ještě honem snažit sehnat body jinde, nebo zda mi sobotní zisk z turnaje bude stačit.
 

iDavis

Legenda
Súčasné grafické spracovanie ikoniek týchto požehnání je naozaj nešťastné, no obávam sa, že vpísanie číselnej hodnoty by veľa nevyriešilo, nakoľko je ikonka tak malá, že číslo by bolo ťažko čitateľné. Takže skôr by som v tom videl kompletné grafické prepracovanie. Som za tento návrh.
 

DeletedUser341

Guest
Za mne - jedině varianta 3, kterou naopak považuji za správnou (na WiKi jsem v rychlosti koukl a seznam požehnání nenašel, odměn za jednotlivé milníky v turnaji také ne a obrázek u milníků je dokonce ze starého systému, ještě zobrazuje 5 VB, místo požehnání)
Varianta 1 - by pro mne byla smrt, současné nastavení znám a změnit to by mi asi vadilo (požehnání jsou i třeba v divech, a změna by se tedy projevila všude, což by bylo zbytečně matoucí)
Varianta 2 - jak psal iDavis, ta by asi moc neřešila.
 

DeletedUser3281

Guest
Tady to máte...

Rel = Relikvie
RS = Runy
PoP= Kouzlo dílen
EE = Kouzlo výpomoci
MM = Kouzlo manufaktur
IM = Kouzlo rozjímání
BP = Plánky
AW KP = VB do divů

2018-09-01_130801.jpg
 

M4r13nk4

Pokročilý žák
Brala bych taky jasné a jednoduché číslo. Ony ty kudrlinky jsou možná sexy, ale vypovídají hodnota "přibližně si myslim".
Rozhodně si nemyslím, že by to nebylo implementovatelne na stávající barvy. Jen by to chtělo trochu popřemýšlet o existujícím dělení:
1-4 v zelené
5-9 v modré
10-19 v oranžové
20-29 v červené (not exist)
30+ fialova
Například.
Z minulosti si vzpomínám na event, kde byl 1VB jako AW KP tuším úplně bez barev.

Nejde tedy jen o turnaj, jednotnost a jednoznačnost by hře prospěla.
 

Angedev

Velmistr písma
To je sice hezké, ale je to neoficiální zdroj. Bylo by fajn mít to někde oficiálně :)
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Ano, je to neoficiální zdroj. A hezké by to asi bylo mít to oficiálně :)
Ale není problém si to třeba na poprvé ověřit, a jelikož se odměny nemění a souhlasilo by to (jakože to souhlasí), tak se tím dá pracovat. Takže pokud něco dlouhodobě funguje na 100%, asi není potřeba si to nechat oficiálně posvětit od vývojářů , alespoň teda pro mě :cool:
 

Angedev

Velmistr písma
Tak ten nápad taky nevznikl teď, ale v srpnu 2018, kdy to člověk ještě neměl tak zažité ;)
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Vím. Toto je hlavně pro nové hráče, kteří neví, kde hledat, tak ať to mají třeba tady, přehledně a ví, že je to funkční. ;)
 

luterina

Veterán
Myslím, že právě pro ty nové hráče je to lepší mít hned ve hře po ruce, než to hledat někde složitě zapadnuté na fóru či přes kamarády extra jinde.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru