• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová jednotka Lamia

Seiryuu

Guest
Napůl had a napůl žena,tato stvůra vznikla prokletim bohyně Héry.Je to obratná a obávaná bojovnice,podcenit ji by mohla být smrtelná chyba.
lamia.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Sindri

Guest
Zdravím, Seiryuu! Chceš-li být zařazen/a do soutěže, příspěvek musí obsahovat obrázek, přičemž momentálně tomu tak není. Rád bych URL obrázku případně opravil, jenže tam bohužel ani žádná pořádná adresa není. :(
 

Seiryuu

Guest
Zdravím, Seiryuu! Chceš-li být zařazen/a do soutěže, příspěvek musí obsahovat obrázek, přičemž momentálně tomu tak není. Rád bych URL obrázku případně opravil, jenže tam bohužel ani žádná pořádná adresa není. :(
Zdravím,omlouvám se ale nevím jak přidat obrázek,zkoušel jsem ho přetáhnout z počítače ale to mi nejde.prosím poraďte mi jak,děkuji.
 

Vlnik

Guest
Pokud to nejde nahrát jako příloha na fórum (nevím, nezkoušel jsem), pak to budeš muset nahrát jinam a dát to sem přes odkaz. Osobně používám http://postimage.org/ , které ti rovnou vygeneruje i kód pro vložení na fórum. (3. řádek po odeslání obrázku)
 

Seiryuu

Guest
Zdravím,omlouvám se ale nevím jak přidat obrázek,zkoušel jsem ho přetáhnout z počítače ale to mi nejde.prosím poraďte mi jak,děkuji.
Zdravím, Seiryuu! Chceš-li být zařazen/a do soutěže, příspěvek musí obsahovat obrázek, přičemž momentálně tomu tak není. Rád bych URL obrázku případně opravil, jenže tam bohužel ani žádná pořádná adresa není. :(
Omlouvám se za problémy,tohle je poprvé co něco takového zkouším,pokud to nestačí,nevadí,chtěl jsem to jen zkusit.Snad jsem to opravil dobře.
 
Nahoru