• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Recenze Lamač

Lamac

Guest
Kdysi sem hrál Divoké kmeny, v tom okamžiku přišla do hry informace, že se chystá nová hra od Innogames, která měla název Elvenar.
Samozřejmě byl jsem hodně zvědavý co to bude zač, tak zkoumal všechny složky, a narazil sem na Betu, první dojmy z této hry byly vážně úžasné, a hned sem ji hodnotil jako nejlepší hru od InnoGames.
Začal stavět a netrpělivě jsem čekal na českou verzi.
Když česká verze vyšla, nemohl jsem uvěřit svým očím, ta hra mě tak moc zabavila, že už nemám ani čas na reálný život skoro.
Budování vojáků, výzkumy, rozšiřování staveb prostě bomba.
Úkoly a výzkumy, taky nejlepší, u této hry strávím denně cca 7 hodin s přestávkami samozřejmě.
Vždycky čekám na update a stále další novinky, které mě vždy potěší, nedávno to bylo společenství a chat.
Když utočím na Provincie, a mám hodně vojska, tak preferuji automaticky boj, nejlepší na tom je, pokud máte hodně surovin, tak vyjednávat a nebo přímo ruční boj, kde ztratíte méně vojska než při automatickém boji.
Abych popravdě přiznal, tak sem ze začátku nevěděl co vlastně nejvíce stavět, teď kupuji i diamanty a rozšiřování města je v plném proudu.
Co se týče výzkumu, tak jsem zatím u moderních kasáren, a to mě ani nevadí, já nikam nespěchám, jsem zvyklí hrát pomale a v klidu.
Co se týče ze strany herního týmu, nemohu si stěžovat, vždycky když sem měl dotaz, tak sem dostal pravdivou odpověď a tickety jsem ohodnotil tím nejlepším výsledkem.
Pokud bych měl hodnotit hry od InnoGames, tak to je nejlepší Elvenar, Divoké kmeny a The West.
Přeji všem mnoho úspěchů Lamač.
 
Nahoru