• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Lamač

Lamac

Guest
Dlouho jsem uvažoval nad touhle hrou, a nakonec sem se odvážil a hraji ji, a jsem velice spokojen s grafikou a vedením supportu.

Co jsem vlastně zač? Moje jméno je Zdeněk, příjmení si dokážete představit.
Pocházím z Moravy z městečka Znojma, naší velkou tradici, je tu výroba vína a nejlepší je burčák mňam.
Ještě větší tradici u nás na Moravě je Znojemské historické Vinobraní, kde se snad neovládám, protože se přepiju burčákem, takže ten, kdo by chtěl zavítat na Vinobraní, tak se koná 12-13.9.2015, rád se uvidím jak s hráči, tak i s týmem Elvenaru.
Máme tu akce po celý rok v našem krásném městě Znojmo, natáčelo se tu několik pohádek a já na ně rád vzpomínám.
Sloužil jsem 2 roky v týmu na Divokých kmenech, kde jsem k 15.7.15 přestal a nyní se budu věnovat této hře.
Mezi mé koníčky patří pokec s kamarády, kalby(zábavy), koncerty a nějaký ten sport, rád třeba plavu, a asi co je nehlavnější, tak moje rodina a hry od InnoGames.

Takže zdar všem, zdraví aktivní Lamač :)

Malá fotečka s bráškou :
2mh6ds2.jpg
 

Baldr

Guest
Zdravím Lamači,

vítám tě u nás na Elvenaru, doufám, že se ti to tady bude jenom líbit! Užij si hraní!
 

DeletedUser98

Guest
Vítám Tě mezi nás Lamači,
určitě jsi udělal dobře a proto Ti přeju hezké hraní a ať se Ti tu líbí stále.
Znojmo, krásné Znojmo, od nás kus cesty, ale je tam opravdu moc krásně. Navíc přítel tam kdysi vojákoval na čáře, tak to známe i z vypravování.
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím a zároveň Tě vítám Lamači , roztomilý bráška , moc Vám to sluší :).
 
Nahoru