• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Laci654

Laci654

Pozorovatel
Ahoj všichni, konečně se mi podařilo dostat se na fórum, takže něco o mně. Hrát jsem začal v květnu 2021. Je to moje druhá hra, rok jsem hrál Grepolis, ale můj svět skončil a chtěl jsem zkusit něco jiného. Jsem již hooooooodně vousatý pán z Hané, ale pocházím ze spřízněné rasy = Slovenska. Na Hané su od r.1976 , teda dlóóóho.
Všem Vám přeji hodně úspěchů ve hře, nemyslete na politiku a míru zdar! ( v Grepolisu jsem válčil ) :) :human: ;).
 

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj @Laci654 ,
vítej na našem fóru. :) Je skvělé, že jsi nám napsal. Budeme rádi, když se zapojíš do různých diskuzí a stejně jako jiní hráči, se s námi podělíš o své názory a zkušenosti ze hry.
Ráda bych tě upozornila na možnost zúčastnit se soutěží našeho fóra. Právě probíhá soutěž o Nejlepší budovu Mlžného lesa či tipovací Soutěžinky, v nichž můžeš vyhrát elvenarské diamanty.
Také tu máme relaxační koutek (Krčma) s herním a uměleckým koutkem.
Kdyby ti bylo cokoliv nejasného, neváhej se na zeptat v tématu Otázky a odpovědi. Vždycky někdo odpoví. :)

Ať se ti tu líbí a přeji mnoho úspěchů ve hře.
Sjöfn
Elvenar tým
 
Naposledy upraveno:
Nahoru