• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Květnové soutěžinky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Iddun

Guest

Květnové SOUTĚŽINKY


V 1. čísle magazínu Ozvěny lesa nebyl nikdo, kdo by se chtěl soutěžinky zúčastnit. My ale velice rádi rozdáváme diamanty, a proto jsme se rozhodli vybrat nejzajímavější příspěvek sami! Šťastným výhercem 100
Diamant.png
se stává hráčka Thespia s tímto příspěvkem, který nás velice pobavil.

Věříme, že tentokrát se zapojíte - kde jinde příjdete k bonusové měně tak snadno? ;) V tomto 2. čísle máme novou soutěž, ve které se ptáme: kolik témat bude založeno v období od 1. 5. 2017 do 31. 5. 2017? Tipnětě si odpověď pod tento příspěvek do 28.5.2017. Nejbližší tip na tuto otázku bude odměněn výhrou v podobě 100
Diamant.png
.
 

dRaczek

Pokročilý žák
123 (i kdybych je měl založit osobně :D ). Jé taky jsem mohl počkat na konec měsíce a spočítat vzniklá témata. No nic už jsem si tipnul. Ale to by zase nebyla hra. Jé doufám, že se to do soutěže započítá když tu mám tolik písmenek a ne jen tip.

S pozdravem Ať žije naše velitelka regular96 (to je její nick né tip do soutěžinky) :p dRaczek (to aby bylo jasné komu poslat diásky :rolleyes: ).

Administrátoři a moderátoři fóra si vyhrazují právo změnit tento příspěvek aby vyhovoval dobrým mravům.;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru