• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Kulturní budovy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3445
  • Vytvořeno

DeletedUser3445

Guest
mam navrch na zbierku budov ja použijem ako príklad kódexy samozrejme je asi nutne vytvoriť nove budovy
posvätní kódex kultura-110
listový kódex kultura-290
slnečný kódex kultura-320
lávový kódex kultura-420--samé o sebe nič moc ide o to snažiť sa zozbierať všetky budovy a postavyt ich k sebe a tým zisk at bonusy
posvätní kódex k-110 +listovy kódex k-290 =400x2=800 slnečný kódex k 320+800=1120x2=2240 lávový kódex k-420 +2240=2660x2=5320
konečný výsledok štyroch budov kultúra 5320
prvá budova je samostatná druha sa k nej pripojí a us nebude možné ju odobrať len pripojiť ďalšiu alebo zbúrať spoločné. môže sa použiť kombinácia kultúry obyvateľstva a vojakov fantázii sa medze nekladú hlavne je aby bol konečný výsledok naozaj prínosom inak sa na to každý vykašle

//Téma přesunuto do sekce "Nápady a návrhy" Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser494

Guest
Něco v podobném stylu jsem tuším viděl ve FoE... Budovy dávaly bonus podle toho, kolik dalších jedinečných budov z daného setu měl hráč ve městě.

Jestli tomu tedy dobře rozumím, tvuj návrh je něco ve smyslu. aby byl set třeba tří čtyř budov a každá by měla atribut ve stylu:
Přínos: 1000 kultury. Máš-li nějakou další budovu ze setu, 1500 kultury. Máš-li dvě další budovy ze setu, 1500 kultury + 500 lidí. Máš-li všechny budovy ze setu, 1500 kultury + 1500 lidí... (příklad)

Což by nebylo špatné, akorát by se asi muselo jednat o nějaký event speciálně na tohle zaměřený. Ale v podstatě by se mi to líbilo. Akorát bych asi nezaváděl to, že bys ty budovy nějak spojoval do jedné velké... To by se pak blbě umisťovalo... Možná udělat, že se musejí sebe dotýkat, nebo tak něco.
 

DeletedUser1728

Guest
Já bych navrhla vylepšovat kultůrne budovy pomocí plánku co lze získat v turnajích a dají se i koupit za diamanty. Vyhráli jsme se spolkem spousty plánků, ani nevím kolik protože to nikde není možné zjistit kolik jich vlastně mám a jsou nám vesměs zbytečné. Jako hlavní odměna za otevření posledné truhličky turnaje trochu blbé a hlavně nepoužitelné. Těch vylepšení kouzelných obytek a dílen při jejich ceně zas tolik není potřeba.
 
Nahoru