• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kulturní bonusy

missinkax.o

Kolemjdoucí
Ahoj, ráda bych se zeptala na kulturní bonusy a jak fungují.
Když mám momentálně kulturní bonus 125% od sousedské výpomoci tak jakým způsobem zjistím jak moc mi to teda navyšuje tu produkci mincí a produktů ve městě? Slibují to když kliknu na kulturu, píšou že by kultura měla toto zvyšovat.
V ostatních fórech jsem si našla že by se to vždy mělo ukazovat po kliknutí na nějakou budovu, rozdíl produkce mincí bez bonusů a s bonusem. Jenže to tam nikde není, tak by mě zajímalo, jestli tenhle problém mám jen já, nebo je to tak všude a prostě se to zjistit nedá. Díky za odpovědi
 

voyager-1

Velmistr písma
když Ti to nahoře v liště kulturního bonusu (ty mráčky a sluníčka) ukazuje 125% tak máš i výrobu 125%
 

asviik

Pokročilý žák
1657058261318.png
 

Mescal

Znalec fóra
@missinkax.o ano, na mobilu není kulturní bonus u dílen nebo obytek vidět. Ale v liště kulturního bonusu (nahoře ve stavovém řádku) je vidět výše kulturního bonusu vyjádřená v procentech.

Spíše by Tě ale asi mělo zajímat, co je to kulturní bonus a jak jej zvýšíš.
Kulturní bonus je stručně řečeno poměr mezi dostupnou a požadovanou kulturou.
A kulturní bonus lze jej zvýšit několika způsoby:
  1. obyčejným navýšením kultury (např. postavením další kulturní budovy)
  2. kouzlem Magický dar (5 % za každou okouzlenou budovu)
  3. výstavbou prastarého divu Ruiny strážní věže - tento div navyšuje velikost kultury, kterou získáš přes sousedskou výpomoc
 
Nahoru