• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kult fénixe

Richardll

Učedník
Z mého pohledu si myslím že je reálné vše, ikdyž je to hodně o štěstí.
Hraji od září, tohle bude můj třetí event a v minulém se mi povedlo získat nejen všechny setové budovy, ale i všechny 3 hlavní odměny. Minulý event byl ke mě hodně štědrý :) a to vše bez použití diamantů. Dle mého je to o štěstí, rozvaze a zase jen o štěstí :D;)

Nestahujte kalhoty když brod je ještě daleko ;) ono to půjde. Hodně štěstí všem :)

Nojo, ale v minulem eventu se dalo získat za hlavni a denní ukoly o cca 2000 bodu vice (5709 vs. 3663)...
 

DeletedUser4594

Guest
Zdravím fénixovy kultisty, jaké budovy budou vaším cílem? Co byste doporučili? Já v tom mám opravdu dilema, hodily by se mi rozhodně úlomky ze setu, a nebo radši kulturní budovy atd??.. ale jak píše kolega nade mnou, bodů bude méně a bude to i o štěstí..
 

Prealiena

Velmistr písma
Zeptej se sám sebe, co se Ti hodí teď nejvíc. Velké eventy jsou čtyřikrát do roka. Tam pak budeš ve vyšší kapitole a budeš řešit jiné věci. Jinak kultura je takový evergreen, hodí se vždy a jde snadno vyměnit v dalším eventu.
 

Richardll

Učedník
Zdravím fénixovy kultisty, jaké budovy budou vaším cílem? Co byste doporučili? Já v tom mám opravdu dilema, hodily by se mi rozhodně úlomky ze setu, a nebo radši kulturní budovy atd??.. ale jak píše kolega nade mnou, bodů bude méně a bude to i o štěstí..
No puvodne jsem uvazoval nad setem, úlomky by se hodily, ale jak jsem tu jiz psal, sance na jeho ziskani mi prijde prilis mala.
Jinak v diskusi ve spoilerech mne zaujali tyto dve věci "Wishing Well" a "Sneak Peek"...
 

DeletedUser341

Guest
Tak jsem se začal připravovat na akci už v pátek.Naplánoval jsem si zhruba do 33 úkolu,že to pofrčí ,no jo,jenže místo dvakrát výrobu na den u mramoru jsem si místo toho zadal omylem na 3 hod a teď musim den čekat.Je příprava a příprava... :D:D :)

No, já si nastavil dobře, ale pak jsem si hned na začátku místo 2x15min zásob sebral 2x24h zásoby a vztekal se, že mi to neuznalo úkol (viz příspěvek 33). Chybu jsem zjistil až večer, když jsem šel nadšeně vybrat tu 24h výrobu :D

Tak nevím, zatím 4x pokus s velkým vejcem (25%) o získání dnešní denní odměny a 3x zesilovač + 1x esence zpět :(

Vítej do klubu, já mám nakonec 6x pokus s velkým vejcem, 4x zesilovač, 1x urychlovač a 1x 140 esence... Dnešní odměna pro mne byla nejzajímavější z celýho eventu, kéž by ji dali ještě jednou (což na 99% neudělají, zatim to nebylo nikdy co se pamatuji) :(
 

Silversnake

Mistr slova
Zdravím, úkol 26. = výcvik. U mne cca 40-ti násobek ( vycvič 2346 jednotek) co úkol 19. (vycvič 60 jednotek). Můžete ostatní potvrdit, že jste na tom přibližně stejně? Abychom dali echo, na co se mají hráči připravit.
 

DeletedUser273

Guest
Vytáhla jsem si denní odměnu hned 2x ze dvou pokusů,tak mám obr radooost.Soustředím se na budovy,které nejsou provázané,třeba mě dost zaujala studánka s náhodnou odměnou.Na FoE je mám taky,nedám na ně dopustit.

**Jinak klobouk dolů vývojářům,moc pěkné nové budovy.**

Pokud si tu stále někdo stěžuje na bonusy provázaných budov,zejména na zboží a srovnáváte je s výrobou v běžných manufakturách,tak chci jen uvědomit,že provázané budovy nás nic nestojí,žádné zásoby,mince a pod.jen sklízíme... :) Krom toho nepotřebují cestu,pouze jedna z nich

Odměna /dárek z EMAILU : 100 ks esencí vyzvednuta,tímto děkuji

8WsYJTW.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2739

Guest
Pokud si tu stále někdo stěžuje na bonusy provázaných budov,zejména na zboží a srovnáváte je s výrobou v běžných manufakturách,tak chci jen uvědomit,že provázané budovy nás nic nestojí,žádné zásoby,mince a pod.jen sklízíme... :) Krom toho nepotřebují cestu,pouze jedna z nich
:D to bude asi na mě - ano postěžoval jsem si a trvám na tom. Já jsem ten první, kdo propočítává, kolik kde ušetří kultury a lidí, a to zboží za bonusy v setu je opravdu jen, abych se usmál (ale tak to je taky pěkný). To, co jsem naznačoval, je, že je škoda, že kvůli tomu, aby byly sety, tak šla dolu úroveň odměn. Když to ukážu na kultuře: za odměny jsem dostával vždy mnohem víc kultury (přepočteno na pole) než z nejvýhodnější budovy v dané kapitoly. Proto ta budova byla lákavá. Co se zboží týká, tak manufaktura mi vyprodukuje přes 10 000 zboží za den, hlavní budova mi za provázání s dalšími budovami, které mi osobně také nepřijdou moc přínosné (ano a to je jen názor), přinese denně 1500 zboží. A to pro mě lákavé prostě není. Konkrétně, abych to mohl postavit, musel bych zbourat něco jiného, a mně se to prostě nevyplatí :/ Tak mi přijde škoda, že v rámci honu za přesetování jsou (alespoň pro mě) hlavní budovy neatraktivní.

Jinak jiná myšlenka, chvilku mi přišlo, že padá kolem města míň vajíček než dříve, jak to máte vy?
 

DeletedUser273

Guest
K těm provázaným budovám ještě dodám,že né každý má tolik času na hru,aby třeba točil 3h výrobu v manufakturách.Na druhou stranu na manufaktury lze použít kouzlo pro větší výnos,tím pádem se zboží z provázaných budov opravdu stává méně výnosným.Ovšem jsem nepropočítávala všechny propojené budovy na políčko,jestli by se nějakým způsobem vyplatily v přepočtu i s mannou,orky,spokojeností a zbožím.
Přijde mi,že minulé provázané budovy byly krapet lepší na bonusy než tyhle,ale záleží kdo co zrovna preferujeme.Někdo hru příliž nehrotí,tak mu přijdou provázané budovy jednoduší,jen sklízet 1x/den,bez nákladů a zadávání výroby.
Karindian,v něčem máš určitě pravdu,Vím kolik zabere sada provázaných budov místa.Z toho důvodu volím v nynějším Eventu jiné budovy,převážně se sousředím na ,,Studánku " a snad mě zaujme i něco jiného,dle bonusů.
Jsem v poslední kapitole výzkumu,čekala jsem na něj docela dlouho,ale našetřená mana byla pryč v cukuletu,vzhledem k tomu jaká je její spotřeba na výzkum i výrobu + semínka.Takže asi zkusím nějakou budovu s bonusem na semínka.

Vajíčka na ploše: co jsem testovala,tak se objevují cca po 30 min. 1 ks,max. počet vajec ve městě je snad 5 nebo 6 ,nevím přesně.Zjistím nejspíš ráno,až se jich nastřádá přes noc maximum :p
 

DeletedUser3079

Guest
Teď jsem losoval 21x na 25% šanci na maják a nedostal jsem ho ani jedenkrát. Ještě jsem si kvůli tomu kupoval další krystaly a doposud 0x.
Jako by sám bůh chtěl abych největší možnou šanci nevyhrál. přesto že je to o mnoho víc jak všechno ostatní.

21x věci které nepotřebuji až tak proti této setové budově.
Bylo by možné aby setové budovy do kolekce měli aspoň 55% šanci na výhru?
Aspoň ty setové, lidi jsou potom zklamaní nebo nazlobení. Protože 21x si ju nevylosovat mi připadá jako težkej výsměch od boha nebo nevím od koho jiného :///
 

Saux

Znalec fóra
Z toho si nic nedělej, já jsem si na "kole štěstí" zatím taky nic pořádnýho nevytočil... pár VB, nějaký to požehnání a nazdar...

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4581

Guest
Teď jsem losoval 21x na 25% šanci na maják a nedostal jsem ho ani jedenkrát.


Tak to je opravdu smůla ja dneska maják na 4 pokus, ale v minulé akci jsem dělal zamrzlej vrak na 14 pokusů :) a jeden mám.

21x a nic je fakt extrém:(

Ten algoritmus je legit o to strach nemám, je to jako v ruletě v kasínu... černá, červená a klidně může být 30x černá za sebou:)
 

DeletedUser3079

Guest
Hey tak další 2x kliknutí, hlavně že za to solím love :D

Dohromady 23x losování a ani jednou budova :D
A minule jak byla soutěž jsem si našetřil nějak 2000 bodů a proklikal jsem to do nuly a nedostal sem taky nic, sem to šetřil týden a dostal sem minule taky 0x budovu :D Chtěl jsem tenkrát orky a dalo mi to víte jak se tomu říká :D A te´d jsem chtěl maják do setu a štěstí jako by ani neexistovalo :D
Dokonce prohrávám i ve hře Bitefight kde mám 99% šanci na výhru, a 3x to projedu :D Z toho jsem už vůbec nechápal jak je taková náhoda tolikrát po sobě možná :D ... Neštěstí ve hře štěstí v lásce :D ... Byl jsem na posledním rande, a z holky se po skvělé večeři kde jsem vše platil vyklubala krásná zlatokopka že chce na buchty protože nemá peníze a objednala si je :D A týden na to mi říká její ségra že je to zlatokopka taky :D neštěstí ve hře, neštěstí v lásce :D Snad budu mít aspoň ty prachy jinak nevím z čeho se mám radovat v životě :D A to pomáhám starým lidem i těm kteří měli smůlu nebo duševní problémy a bůh mi to vrací takto :D osobně bych si s ním chtěl dat box i když to neumím :D

Achjooo ♥ :'( ... Ještě že mi de jen svojí zásluhou psaní krásné knihy pro děti a už budu mít i 3. díl hotový a začnu to prodávat do celého světa ♥ =)
Tak to mi dělá radost největší ,.. všichni ti hrdinové uvnitř v krásném světě magie, lesů i lásky =)) zrovna ve 3. díle kolem strany 200 tam slaví Růžový Den lásky ♥ =)) ( Něco jako tady Valentýn, ale v lesích mezi víly a kouzelníky, ale i hodnými lidmy a tak ♥ =) )


Jinak bych měl radost nulovou :D
A štěstí ať si dává na mě sakra velkej pozor odedneška :D
 

DeletedUser5270

Guest
Co říkáte na novou událost Kult fénixe? Líbí se vám nová sada provázaných budov? Máte v plánu se zúčastnit?

Povídejte, těšíme se na vaše názory a postřehy! ;)
Dobrý den, účastním se, hraju asi 14 dnů ale teď mi přišel úkol vylepšit "něco" na 12 úroveň....... je to možné nebo nereálné dík...
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Úkol má dvě části. Proveď výzkum 1 technologie nebo vylepši 1 budovu na úroveň 12 nebo výš. Můžeš tedy vyzkoumat technologii a úkol je splněn. ;)
 

ElfNostradamus

Veterán
Mno a mám hotovo, včasné plánování a dostatek místa s přechodem do 9.kapitoly se vyplatil...a již jen vybírat vhodné odměny. hezký den
 

DeletedUser3079

Guest
Tak to vzdávám, utratil jsem peníze, aji všechny body aji veškeré úsilí celý den získat jednu budovu na maják. A nepadl mi ani jednou.
Mám teď 230/250 bodů na budově. Ale ani jeden majáček do setu. Shruba 23x losování o něj kde většina byla na 25%, velevětšina a výsledek 0 jak minulou soutěž kde jsem losoval za 2000 bodů vše na 25% a také mi to nic nedalo :'( :'( :'(

Jelikož nevím co s tím udělat a mrzí mě to také, tak mohu buď mít z toho radost, nebo se jít vybrečet. Protože nemá smysl být naštvaný, a neumím to tak abych z toho měl radost jak se povídá že všechno je správné :'( . . . když jen čtu jak ostatním to dává většinou na poprvé, kolikrát i 2 budovy po sobě :'(
I když jsem se snažil, všem 100 členům poslal úkoly, sestřičce vše udělal aby maják měla, každému dal kulturu abych měl štěstí a zasloužil si to. A jak jsem šel na to tak mi zůstávají jen slzy z této soutěže na kterou jsem se těšil už od doby co jsem uviděl první oznámenou budovu :'(

Dobrou sluníčka, a mějte prosím větší štěstí jak já. Vypadá to že jsem smůlu vybral za celý Elvenar
 

nataly111

Velmistr písma
To je asi tak. Když něco chceš, tak strašně moc, zrovna to nedostaneš a just ne. :p To je zákon schválnosti. S toho si nic nedělej bude hůř. :D:D Beru to podle sebe, vím jako budovu moc chci a už teď vím, že jí nedostanu. Proč? Chci jí a mocný Elvenar mi jí nedá jako vždycky. :D:D:D
 
Nahoru