• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kult fénixe

papap

Mistr slova
Spulik ono je to schované schválně,jelikož je to spoiler,takzvaně že se to hráč dozví předem.Takže kdo to chce znát,si to otevře a ty co to nechtějí znát,tak to neuvidí...:)
 

DeletedUser2739

Guest
Tak jsem začal plánovat, kam dát nový set budov a říkám si: mám 8 vraků ze zimního eventu, tak nějaký zbourám, aby bylo místo. Pak ale studená sprcha:
pokud odmyslím bonusy za set, tak druhá a a třetí hlavní cena, byť mají stejné rozměry jako vrak, tak se vrakům nevyrovnají (kulturou, s lidmi je to téměř nastejno).
A ano, napsal jsem když odmyslím zisky z bonusu za set - ale to je v desáté kapitole z druhé hlavní ceny všeho všudy 1540 zboží za 24 hodin + 1 VB, u třetí hlavní ceny 650 materiálu, 975 zboží za 24 hodin + 1 zlomený úlomek (což tedy pokud je za 24 hodin, tak je v porovnání s Enarovo velvyslanectvím nářez, otázka je, jestli to někdo chce).
To zboží za set je prostě výsměch, kdyby to dalo kulturu třeba nebo nevím, ale za tři bonusy dát za 24 hodin tak málo, že jedna manufaktura vyrobí víc za 3 hodiny. Celé mi to přijde podsazené.
Přemejšlel jsem ještě, že bych postavil tu druhou hlavní cenu kvůli tomu VB, ale k tomu bych potřeboval i třetí hlavní cenu. Ale tu jednak nechci, druhak bývá náročné získat (za cenu toho, že budu mít míň denních odměn).
Suma sumárum: rozladění a zklamání, postavím první cenu a k ní asi frknu nějaké pavilony a majáky, které jsou vzhledem k velikosti celkem slušné. Pak si vyhlédnu nějaké denní odměny.
Musím ale napsat (a už jsem to jednou udělal), že složení cen za vejce je oproti předchozím událostem mnohem lepší. Díky
 

DeletedUser467

Guest
Ve spoileru více k Wishing Well - převzato z bety.

10% šance na 10 diamantů
10% šance na 1 VB
10% šance na mramor nebo křišťál nebo elixír (podle kapitoly)
10% šance na ocel nebo svitky nebo kouzelný prach (podle kapitoly)
10% šance na prkna nebo hedvábí nebo drahokamy (podle kapitoly)
25% šance na mince
25% šance na zásoby
 

Richardll

Učedník
Na betě už byl den, kdy dostaneš za esenci dvojnásobný počet peří. Dá se předpokládat, že v události budou ještě další. Takže, pokud vše otevřeš výhradně při tomto bonusu, asi by to stačit mělo + trochu štěstí u otevíraných vajec.
OK diky, ale kompletni set uz realny nebude :-(
 

DeletedUser3966

Guest
Z mého pohledu si myslím že je reálné vše, ikdyž je to hodně o štěstí.
Hraji od září, tohle bude můj třetí event a v minulém se mi povedlo získat nejen všechny setové budovy, ale i všechny 3 hlavní odměny. Minulý event byl ke mě hodně štědrý :) a to vše bez použití diamantů. Dle mého je to o štěstí, rozvaze a zase jen o štěstí :D;)

Nestahujte kalhoty když brod je ještě daleko ;) ono to půjde. Hodně štěstí všem :)
 

DeletedUser341

Guest
Z mého pohledu si myslím že je reálné vše, ikdyž je to hodně o štěstí.
Hraji od září, tohle bude můj třetí event a v minulém se mi povedlo získat nejen všechny setové budovy, ale i všechny 3 hlavní odměny. Minulý event byl ke mě hodně štědrý :) a to vše bez použití diamantů. Dle mého je to o štěstí, rozvaze a zase jen o štěstí :D;)

Nestahujte kalhoty když brod je ještě daleko ;) ono to půjde. Hodně štěstí všem :)

Je to hlavně o tom štěstí... Mě třeba v zimě utekla 3. odměna asi o 60 bodíků, což jsou tři velké truhly... Prostě nepadaly žádný materiály na otvírání truhel, a to je strašně znát :(

Ve spoileru více k Wishing Well - převzato z bety.

10% šance na 10 diamantů
10% šance na 1 VB
10% šance na mramor nebo křišťál nebo elixír (podle kapitoly)
10% šance na ocel nebo svitky nebo kouzelný prach (podle kapitoly)
10% šance na prkna nebo hedvábí nebo drahokamy (podle kapitoly)
25% šance na mince
25% šance na zásoby

V zásadě to tedy není žádný zázrak. Když porovnám s FoE, tak tam je 5x nižší šance zisku dia (ale 5x větší množství, takže to vyde nastejno) a zbytek je přibližně stejný... Jediný rozdíl je ten, že na FoE se studna vybírá 1x24 hod, a.. nikdy neexpiruje :)
 

DeletedUser341

Guest
A je to... A hned se mi nezapočítal druhý úkol, tak musím vyrábět znovu... Ještě že je to jen 15 minut (a to si to člověk tak hezky připravil dopředu :( )
 

Prealiena

Velmistr písma
Stále čekám na email s esencemi. Na začátku předchozích velkých událostí vždycky posílali.

UPDATE: Tak už dorazil. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser341

Guest
To by se hodilo no... Zvlášť když je hned první den jedna z nejhezčích odměn :(
 

DeletedUser926

Guest
Ahoj prosím kde tu najdu jaké úkoly mě čekají ?? děkuju
 

Silver Whisper

Guest
Ahojky :), koukni na příspěvek přímo nad tebou a klikni na TU ;), pak už jen rozbal spojler akce a najdi si úkoly .

Děkuji @iDavis, krásná práce ;):).
 

papap

Mistr slova
Tak jsem se začal připravovat na akci už v pátek.Naplánoval jsem si zhruba do 33 úkolu,že to pofrčí ,no jo,jenže místo dvakrát výrobu na den u mramoru jsem si místo toho zadal omylem na 3 hod a teď musim den čekat.Je příprava a příprava... :D:D :)
 

DeletedUser3400

Guest
Tak nevím, zatím 4x pokus s velkým vejcem (25%) o získání dnešní denní odměny a 3x zesilovač + 1x esence zpět :(
 
Nahoru