• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení KubDavGaj

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6409
  • Vytvořeno

DeletedUser6409

Guest
Ahoj, jmenuji se Přemek bydlím se svou rodinou ve Zlínském kraji. Tahle hraje opravdu graficky velmi povedená a spolu se soutěžemi a zpestřením ve formě dobrodružství, turnajů a teď ještě výzev mě opět přivedla zpět. Věk raději uvádět nebudu protože mi bylo již několikrát deset, patnáct a dokonce i dvacet, dvacet jedna jsem měl zatím jednou takže pro zvědavé nápověda je myslím dostatečná a výsledné rozmezí je určitelné. Mějte se krásně a ať vás hrad baví jako mne.
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahoj Přemku,

děkuji ti za tvé přestavení. :) Jsme rádi, že se ti hra velmi líbí. Pokud bys nám chtěl o hře cokoliv sdělit, můžeš se zapojit do různých diskuzí. Nebo můžeš nahlédnout třeba do Krčmy, kde třeba najdeš Umělecký koutek, pokud rád tvoříš, a chceš se s námi o to podělit. Máme zde i sekci Nápady a návrhy, kdyby tě třeba něco napadlo, jak bychom mohli Elvenar vylepšit.

Přeji ti pohodové hraní.;)
 
Nahoru