• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Královna moří

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
V pondělí 8. července se začne psát nový příběh. Mauriel zavítá do vašich měst v úkolové linii Královna moří!

Jak se vám líbí? Jsme zvědaví na vaše postřehy a připomínky! :)
 

iDavis

Legenda
Zajtra akurát búram osadníkov, takže konečne po dlhej dobe akcia, na ktorú budem mať miesto. Budovu Mauriel zrejme hneď nepostavím, ak áno, jedine ako nahrádu za niečo iné, ale musela by zapadnúť do už navrhnutého rozloženia mesta (kult+pop budovy u mňa nemajú takú prioritu, aby som im prispôsoboval mesto).

Inak grafika tejto úkolovej rady je naozaj skvelá (zrejme sa mi páči preto že je prevažne modrá :)). Tá načítavacia obrazovka si už niekoľko dní bdie na mojej pracovnej ploche.
 

Semtexx72

Znalec fóra
Akce ve světě Arendyll právě začala, úkoly jsou snadné, souhlas s výše uvedeným od Emhyr var Emreis II a moribundus.
V hlavním městě kombinované budovy pop+kult. prakticky vůbec nepoužívám (jediná postavená je Ohnivý fénix), takže krásná Mauriel bude rozložena na suroviny ke kraftění. ;-) Studna jako bonus se vždy hodí.
 

karhol

Znalec fóra
Já minulý týden dokončil elementály, takže jsem vše v sobotu naplánoval, postavil budovy pro event a dnes jen posbíral výrobu.
Povedlo se mi to i načasovat z průzkumem provincie, takže jsem na úkol 27 hodinu čekal a pak se tři hodiny zaseknul na úkolu 30, než jsem dvě obytky vylepšil na pátou úroveň (tři jsem měl připravené a stačilo je dát jen k cestě). Takže event už mám hotový, budovu zatím nestavím, ale urychlovače se hodí vždy.
 

Prealiena

Velmistr písma
Také hotovo. Příběh docela zajímavý. Mluvili tam o věži věčnosti a jsem si dost jistá, že to, co má Mauriel na hlavě, je chobotnice a ne oliheň (I když biologie a botanika v elvenaru lítá všude možně:)).
Akorát mě znervózňuje ta věta u posledního úkolu, že mne brzy navštíví její poddaní. Znamená to, že bude další event?
 

iDavis

Legenda
@Prealiena citujem vetu z oficiálneho oznámenia:
Jestliže zvládnete oživit její vzpomínky, nezískáte pouze její přátelství a důvěru mořských lidí, kteří se připravují, aby se připojili ke své královně při velké letní slavnosti,

Takže ano. :) Koncept vlastne podobný ako vlani, s woodelvenstockom, najprv sme mali prípravnú úkolovú radu Dny hudby a krátko na to vypukol Woodelvenstock. :) Mňa skôr prekvapuje jej súvis s vežou večnosti, okrem toho, že veža bude obklopená vodou, ktorú sem Mauriel so sebou priniesla, tam žiadnu inú spojitosť nevidím.
 

Prealiena

Velmistr písma
No, takže rychle postavit všechny monumenty, vylepšit rasové produkční budovy na max a vše kolem portálu zase zbourat, aby bylo místo na další event.:(
 

DeletedUser5695

Guest
Tentokrát mě minievent padl do téměř plného města, ale i tak jím lze v pohodě projít. Jen upozornění (a možná se o tom již debatovalo) - krmení se v eventu nezapočítá jako kouzlo, byť by teoreticky mělo, neboť na funguje na podobném principu jako většina ostatních kouzel a také ho nalezneme v této kategorii.
 

DeletedUser6417

Guest
Minievent pěkný. Úkoly dobře plnitelné. :)
Želva přináší dary.jpg
 

DeletedUser4530

Guest
Jo jednou jsem měl také truhlu na želvě. Vážně pěkné.
Event fajn.
Jediné co, tak úkol na pět budov na level pět a vyšší. Trochu přehnané, a bez druhé možnosti.
 

luterina

Veterán
tím, že začneš plnit úkoly, které máš na levé straně obrazovky ke splnění k dispozici

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

zemin

Pokročilý žák
V pondělí 8. července se začne psát nový příběh. Mauriel zavítá do vašich měst v úkolové linii Královna moří!

Jak se vám líbí? Jsme zvědaví na vaše postřehy a připomínky! :)

Těšil jsem se a tuhle událost, ale mám problém shánět kouzla. Nechci stavět akademii kouzel. Zatím jsem to vždy v minulých eventech nějak zvládnul i když mi vždy uteče spousta budov o které jsem stál. Teď taky asi končím na 25 úkolu. Škoda, myslel jsem že akademie není povinná, takhle mi to skoro připadá.to samé platí i o vojenských budovách.

// Příspěvky sloučeny . Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4530

Guest
25. úkol je trénuj nějaké množství jednotek
Asi myslíš 24. úkol: Získej pět kouzel.
I když nemáš akademii, tak se dají získat kouzla z turnaje.. Ale chápu Tvůj problém.
Njn. Prostě buď máš, nebo nemáš. Ta situace není lehká. Jen se zeptám, stojí Ti za to nemít akademii?
Popravdě moc nechápu lidi co nepostaví akademii kvůli pár čtverečkům parcel.
Jestli je to jen trochu možné, dalo by se to vysvětlit? Já to osobně moc nechápu.
 
Nahoru