• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Krásy mořského světa

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Máme tu novou událost Krásy mořského světa a s ní zbrusu nové budovy s provázaným efektem. Jak se vám líbí? Jak vás baví mechanika této události? Anebo která mechanika patří k vašim oblíbeným?
 

Waso

Učedník
A dizkuze nám zas ustala.
Takže: Jakej barák je nutno z této události získat?
Bez čeho bych se příští rok v Elvenaru neobešel??
:eek:
 

Torakus

Kolemjdoucí
neví někdo co to je za úkol Dej dar akademii kouzel ???

Mechanika události stojí jako obvykle zaprd, nejlepší jsou truhly

Co to je za debilní úkol? Dej dar akademii kouzel, ať dělám co dělám nic nefunguje
 

Elvinka12

Učedník
zajimavy pristup s mnoha variacemi ale jak vime sety nejsou uz tak popularni byvali silnejsi kazdopadne zahraju event neco z nej bude a kdyz nahodou bude misto tak dam i do mesta ikdyz o miste pochybuju
co se tyka herni mechaniky jo mam tyhle jednoduche rada jako truhly a nebo ty obruce, takova pohoda

@Torakus ano debilni ukol ... nevim neprislo mi zatezko na to prijit na bete kazdopadne otevri akademii - kotlik - a po uvareni lektvaru tam mas dole moznost nakupu carodejnickych bodu tak to je ono
 

Schoenfeld

Znalec fóra
52 úkolů a stop. 2852 koníkovských žrádel (+350 bonusových). A kolik z toho bude rejnoků nejvyšší kvality, je ve hvězdách.
Zbytek cen včetně soupravy je pro mě nezajímavý, takže na konci po pěti obručích zkusím výměnu na nějakého toho dalšího plavce a uvidíme.
Ostatním přeju hodně štěstí.

11 rejnoků a 800 žrádel navíc. Pro začátek vysoko ve zlaté lize (160/70).
No a teď si asi počkám na samý konec.
Takže konec vytahování a vzhůru zpět do každodenní herní všednosti.
 

Lovec Krys

Legenda
@Torakus Musíš nejprve něco uvařit v kotlíku, abys mohl dát dar Akademii kouzel a vylepšit za to efekt.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Prosím diskutující, aby se drželi tématu a se vší slušností. :)
 

Elvinka12

Učedník
@TOPAZ staci se zacist par radku vys a dozvis se, nejsi jediny kdo je z tohoto ukolu zmateny proste pridavaji nove veci tak pridavaji i nove ukoly aby to clovek taky i naklikl kdyz uz to moc nepouziva
 

Waso

Učedník
Jde o kotlík.
Něco tam přidej a uvidíš, jak dopadneš!
(PS: Teď zrovna je ale v kotlíkárně zavřeno: Tvoje oblíbená čarodějnice má víkendové volno!!!) :D
 

Elvinka12

Učedník
no jo to je fakt na 1deni prestavku jsem pozapomela nejak ten kotlik flakam, ale ikdyz jsem nejake ty moznosti pekne vylepsila efekt je takovy hodne moc nahodny takze na to zatim kaslu
 

Elvinka12

Učedník
@Waso jak 4 lektvary- efkety nebo napiti? nebo zalezi jake myslis mesto v malem jsem po nasilnem presunu na 5. kapitolu teprve vyzkoumala ve velkem mam 18 kompletnich vyzkumu parkat jsem zkusila co se vejde, ale efekt o ktery jsem stala se treba nechytl a nebo se nechytl zadny (5poharu) kdyz si vzpomenu vyhazu aspon carodejnicke body zdarma, ale jinak to neresim ikdyz mozna se kotliku blyska na lepsi casy s novym divem
 

Lovec Krys

Legenda
A nejlepší je náhodná diamantová blokace, to pak náhodně můžeš dostat efekt na celých 10% šance, když to vyjde blbě.
Na suroviny by musel být efekt tak měsíc v kuse, aby to k něčemu bylo.
 

Green Jane

Šéfkuchař
Co se týče toho úkolu -Dej dar Akademii Kouzel" , tak z toho jsem byla taky jelen (až na ty parohy( . Díky všem za radu .
Jinak bych uvítala v další události něco novějšího, ono se to pořád opakuje , sice s menšími změnami a názvy, ale......
Elvenar je jinak moje srdeční záležitost .
:cool:
 
Nahoru