• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Královská rekonstrukce

lenarson

Kolemjdoucí
Ahoj přátelé, nemohu nikde najít, kde bych mohl vyrobit, najít, nebo získat Prastaré kouzlo ,, Královská rekonstrukce,, , které potřebuji na vylepšení prastarých divů. Moc bych uvítal, kdyby mi někdo poradil.
 

Lovec Krys

Legenda
Královská rekonstrukce, neboli toto:
1624428031818.png

se dá získat z:

1. Turnaj (odměny společenství, 4.bedna ,6. bedna, a od 8. do 19. bedny nahoru každou bednu jeden) - hlavní zdroj ve hře (pravidelný týdenní).
2. Akademie kouzel: Recepty za plánky (ze svojí pozice nedoporučuji, plánky jsou podle mě cennější než KR a jediná možnost jak je získat je 10. truhla v turnaji)
3. Systém lig v události (po skončení události) - od 2 za ligu amatérů až po 10 za zlato.

Jinak Královská rekonstrukce se na vylepšení divů rozhodně nepoužívá, ta je na vylepšení budov z událostí a cenou 1KR za pole (tzn. budova 1x1 stojí vylepšení 1KR, budova 4x4 stojí 16KR jedno vylepšení).
 

lenarson

Kolemjdoucí
Děkuji za odpověď, ještě bych se rád zeptal, kde hledat ty plánky. Jsem teprve v 9. kapitole výzkumu, tak jestli se to odvíjí od pokroku ve výzkumu, nebo mi zase něco uniklo ?
 

Lovec Krys

Legenda
Najdeš je v turnaji v 10. bedně:
1624460915184.png

Aby společenství získalo 10 beden, je potřeba aby nahrálo v turnaji 40000 bodů, při 25 členech to dává průměr 1600 bodů na člena.
Tedy jedinou věc, kterou na ně potřebuješ, je turnajově dostatečně aktivní společenství.
 

athlo

Pozorovatel
Já zrovna přemýšlím nad tím jestli zbourat kouzelnou budou Trvalkové sáně. Mám ji z doby III, a teď už jsem v době orků a goblinů (VIII) tak mi už tato kouzelná budova zastarává. Potřeboval bych teď už 90 Královských rekonstrukcí. Budu jich mí někdy takovýto nadbytek?
 

Lovec Krys

Legenda
@athlo Ta už ti zastarala dávno (s výjimkou produkce VB požehnání - ta nezastarávají).
Pokud ti nejde čistě o požehnání VBček bez ohledu na zastaralost budovy, tak vzhledem k tomu, co v těchto kapitolách přidává bych ji já na tvém místě prostě natvrdo zboural(nebo odteleportoval - teleporty už fungují i na evo budovy).
Další možností je ji vyměnit za jinou, co bude v následujících událostech.
 

athlo

Pozorovatel
No tak se mi z turnajů a po konci her sešlo 20 Královských rekonstrukcí. Co se vám nejvíce vyplatilo vylepšit?
 

pavelb

Učedník
@athlo - no já používám KR v eventech na plnění úkolů vylepši budovu na level 5 a výš, kdy vylepšuji ty různé klece nebo manovce a blahovičníky a mám za 10 vteřin úkol splněn ;). Jinak vylepšuji i ty hlavní eventové ceny, ale i třeba Goblíní obchod s dárky kvůli populaci. Jenže já jsem ve spolcích, které dávají 13-15 truhel v turnaji, takže nemám o ty KR nouzi ( 8-10 týdně ). Takže možná rada je nakopnout ten váš spolek k lepším turnajovým výkonům nebo přestoupit do silnějšího klubu ( s tvými turnajovými výkony, tě jistě rádi někde vezmou ) a pak jich nasbíráš víc:)
 

luterina

Veterán
@athlo - Já bych si třeba ty Trvalkové sáně nechala a teloportovala bych je do inventáře, pokud by se mi v budoucnu sešlo hodně KR, což není u aktivního města v aktivním turnajovém spolku nic nesnadného, tak bych si je znova postavila a vylepšila, myslím totiž, že ty rostoucí budovy ač se nemusí zdát, se přeci jenom vyplatí a to i na ušetření prostoru, když tak, jako manufaktury a dílny, populaci a kulturu a pod. neberou, ale naopak to dávají. Taky když je těch rostoucích budov na place víc, tak jsou celkem slušnými pomocníky v událostech a v dobrodružství společenství. A jak je známo, v inventáři se nic nezkazí a místa je tam neomezeně.

Jinak na KR vylepšuji postupně vždy na danou kapitolu vše, nebo se o to alespoň snažím, a v první řadě vždy to, co se mi zrovna nejvíc vyplatí, čeho potřebuji zrovna nejurgentněji, takže je to různé, někdy budovy co dávají kladívka, když jich mám větší spotřebu, nebo budovy na manu, na živoucí atd., prostě dle situace, ale asi nejdřív začínám u těch, co produkují vojáky.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru