• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Královská rekonstrukce

Neo0113

Kolemjdoucí
Dobrý den,
takže chápu to dobře, že musím být v nějakém společenstvu abych mohl získat královskou rekonstrukci? Já jsem samotář a nechci do žádných spolků. :-(((
 

Lovec Krys

Legenda
Pár jich můžeš získat z úkolů ve vysokých kapitolách, ale ano, jsou v bednách z turnaje a pro turnaj potřebuješ společenství.
 

forthefirst

Učedník
nebo si založíš jednomužné společenství a uhraješ v turnaji 6300 bodů, což jsou 4 truhly a v té čtvrté je jedna KR:)
 

Neo0113

Kolemjdoucí
Dobrý den, proč nemohu získat Královskou rekonstrukci aniž bych se musel připojit k nějakému společenstvu? Jsem samotář a vždy budu. Nebaví mě hrát v kolektivu a Vy mě tímto diskriminujete. :-(
 

iDavis

Legenda
@Neo0113 ja si myslím že v spoločenstve môžeš byť aj bez toho, aby si sa musel nejak socializovať. Turnaje, ktorých sa královská rekonstrukce týka, si aj tak každý hrá sám.
 

Neo0113

Kolemjdoucí
Děkuji Ti za odpověď, ale to já nemohu. :-( Prostě musím být sám. Mám to tak nastavené celý život. Když jsem to tu začal hrát, nikde tu nebylo upozornění, že je to jenom týmová hra a bez toho že to nemá cenu hrát. :-(
 

DeletedUser7807

Guest
Neo : nehroť to až za hranu. Jsem taky spíše samotářská (myslím ve hrách ne v osobním životě :)) a nějaké coop a MP hry vynechávám, ale v této hře je nějaká společenská aktivita prostě daná, tak se s tím smiř. Najdi si skupinu která je podobná tobě - nebo si založ vlastní skupinu stejně smýšlejících lidí.
Já jsem třeba ve společenstvu, kde za 3 dny, napsaly do chatu 2 lidi a to byl jen pozdrav že jsou noví.

Společenství tě ve hraní nijak neomezuje a kdyby mi v ikonce erbu, občas neblikl vykřičník, tak bych si ani nevšimla že v nějakém spolku jsem.
 
tak budeš ve společenství sám, ale 6300 bodů pro jednoho je vlastně nereálné.
Pokud není fénix tak smůla a myslím, že by jsi potřeboval tak 10 zbrojnic :)
no, 6300, to je 24 provincií. To ještě není taková hrůza. Fénix je samozřejmě pomoc, na druhou stranu zbrojnice ti v boji žádnou výhodu nedávají a mít jich 10 je zbytečný luxus...
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II To záleží na kapitole a okolnostech. Abych mohl v ambasádách začít znovu trénovat orky stratégy, potřeboval bych těch zbrojnic tak 15-20 minimálně (poslední 2 kapitoly výrazně roste spotřeba orků ale produkce tomu vůbec neodpovídá).
 

Jirinazel

Znalec fóra
@flego
Já taky, ale jde to hrozně pomalu. S tím bych se smířila, nikam se neženu, ale nemůžu se smířit s tou nespravedlností. Jak říká Neo, společenství není podmínkou a tohle JE diskriminace. ;)
 
Naposledy upraveno:

flego

Mistr slova
No já nevím, když si hráč vybere těžší cestu,je to jeho rozhodnutí,a hrát sólo je určitě těžší ve všech ohledech. Tu možnost má,tady bych zrovna neprotestoval,ke KR se dostat může bez nákupů jenom ze hry. Tady to je čistě na aktivitě hráče. Věž až na vrchol, nějaký zatoulaný džin....Pokud nemá dostatek vojska a zdrojů,je těžké si brousit zuby na takové speciality. Všechno chce svůj čas :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
@flego
Tak teď od tebe potřebuji vědět dvě věci: a) když budu hrát Věž až na vrchol, myslím samostatně, mám možnost získat KR? Já myslela, že se tahle odměna vyskytuje jenom ve věži společné, ale pokud ji mohu získat samostatně, tak máš pravdu. b) zatoulané džiny už jsem měla dva - a pověz mi, odkdy dávají KR? Pokud nedávají, tak mám pravdu já. A kde je tedy ta možnost získat KR samostatnou hrou?
A jestli někdo tvrdí, že si můžu založit absurdní a vlastně nanicdobré společenství jednoho člověka nebo vstoupit do společenství a nic pro něj nedělat, tak to fakt není argument, ani možnost volby.
A ten protest škrtám, abych tě do toho netahala. Jdu se angažovat jinam. :)
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 488716

Guest
KR se ve věži získat nedá, ale lze tam získat diamanty. I hráč bez společenství může KR získat, lze vyrobit v řemeslné výrobě na akademii kouzel, stojí to sice plánek, ale ten je možné nahradit diamanty. Vývojář (vlastník) hry má zájem na tom, aby hráči hráli ve společenství, proto mají hráči ve společenství výhody, jako třeba možnost hrát turnaj a získávat z něj odměny. Hrát ve společenství nemusíš, jde to i bez něj, ale pak se musíš smířit s tím, že nebudeš mít výhody hráčů ve společenství.
 

flego

Mistr slova
KR se ve věži získat nedá, ale lze tam získat diamanty. I hráč bez společenství může KR získat, lze vyrobit v řemeslné výrobě na akademii kouzel, stojí to sice plánek, ale ten je možné nahradit diamanty
-Přesně tak,je to jen návod,jak se dostat ke KR pro samostatného hráče,jak se dotazoval Neo0113. Věž až na vrchol je jen nejrychlejší způsob, jasně, že stačí i první patro,ale tam je jen 50 dia,tedy velmi dlouhý proces ke konečným KR.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
když jedeš Věž sám, tak nemáš odměny z Věže co dává společenství a když si spolek sám pro sebe založíš a vyjedeš Věž až nahoru, tak to je 63b a odměna ze společenství kde je prvních 50 diamantů je až za 110b Věž single.jpg , z Věže jako jeden hráč, tedy můžeš získat diamanty, ale jen v odměnách z truhel jako takových, ne z odměn, které jsou součástí spolku
 
Nahoru