• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová jednotka kozodoj - bitevní šnek

DeletedUser126

Guest
Pomalu se šine po bitevním poli a svými slizovými granáty rozsévá zmatek v řadách nepřátel. Vyšlechtěná a vycvičená v jeskyních temných Elfů, bývá tato bestie nasazována do bitev jako podpora. Jejich počet na bitevním poli není velký, ale účinnost v boji tento nedostatek vynahradí. Po zásahu slizovým granátem nepřátelská jednotka v příštím kole způsobí o 50% nižší poškození a sníží se jí o 50% schopnost pohybu a iniciativa. Nevýhodou šneků je jejich plachost, která jim však umožní přežít bitvu téměř bez poškození - pokud se nepřítel dostane na sousední pole, šnek se stáhne do ulity a už nemůže do boje zasáhnout. Je však imunní proti útoku z vedlejšího pole; na útok z dálky má bonus -40%.

rasa: šnek
třída: obrněný střelec
poškození: 15-40
zdraví: 100
velikost: 24
rozsah pohybu: 1
rozsah útoku: 14
protiútok: 0
iniciativa: 3

Bonusy:
-40% proti střelcům
-100% proti útoku z vedlejšího pole (ale nemůže útočit)

Speciální schopnosti:
Zasažená jednotka v následujícím kole způsobí o 50% nižší poškození a zároveň ztratí 50% schopnosti pohybu a iniciativy

snek.jpg
 

DeletedUser126

Guest
nojo, ale to není nakreslený, to je udělaný v Blenderu
 

DeletedUser126

Guest
Zase tak dlouho to netrvalo, toho šneka už jsem měl z dřívějška hotovýho, tak jsem mu jen přidělal ty další věci.
 

DeletedUser76

Guest
Skvělé :D , toho v Africe a ani u nás ve zverimexu rozhodně nemají . Chováš šneka Afrického doma ?
Pěkný originální nápad ;).
 

DeletedUser126

Guest
Africké šneky nechovám, ale už jsem je viděl a to jsou opravdu obři, ti by možná menší kanónek unesli :D
 

Hotofson

Guest
Ten snek! Ten snek stoji za odskouseniiii :))))))) Jo prosim dajte ho do hry :) fakt je skvely ... a upgrade by mohol mat na gulometne hniezdo a turbo 2.1 snekomotora :)
Ne vazne ... je perfektni ... muj nazor :)
 
Nahoru