• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kozmicz

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png

kozmicz.jpg

Další, kdo přijal pozvání do osobnosti Elvenaru je hráč Kozmicz. Děkujeme, že si udělal čas. Chcete-li se o něm dozvědět více, začtěte se do rozhovoru s ním!
1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?
Zdravím vás přátelé, mé jméno je Martin a pocházím z krásného západočeského města Karlovy Vary. Kde jsem se narodil a kde už 30 let žiji.

2. Jak dlouho už hraješ Elvenar? A vzpomeneš si, co tě ke hře přitáhlo?
Dobrá otázka! Ke hře mne přitáhla zvědavost, protože se mi líbila myšlenka celé hry a chtěl jsem to vyzkoušet. Pokud si dobře vzpomínám, tak hraji již od prvního dne spuštění, ovšem měl jsem asi 2 roky pauzu, kdy jsem vůbec nehrál. Důvodem proč jsem se ke hře vrátil byla mobilní aplikace, kterou jsem po mé dlouhé pauze vyzkoušel a zjistil, že se dá velice krásně hrát i z mobilního zařízení. A tak jsem do toho zase vletěl a myslím, že jsem dokázal alespoň trochu dohnat to dvouleté manko, které jsem měl.

3. Hraješ i jiné hry a máš raději bojové nebo strategické?
Přestože se ve světě onlinových her pohybuji dnes a denně, na jejich aktivní hraní nezbývá příliš času. V současné době tak některé hry spíše testuji a snažím se rozšířit své znalosti v těchto hrách, než že bych je aktivně hrál. Dá se říct, že jedinou hrou, u které jsem aktivně vydržel dlouho, je právě Elvenar. Jinak doma mám spoustu deskových her, takže když je čas, rád si s přáteli u skleničky dobrého vína zahraji některou z mé sbírky asi 50 deskových her.

4. Máš nějaký nápad, čím by šlo tuhle hru oživit tím správným směrem, nebo jsi spokojen kterým se Elvenar ubírá?
Mě se líbí směr, kterým se Elvenar ubírá. Hra není tak stereotypní, protože neustále člověk přemýšlí, jak rozšířit své město, jak a kde postavit určité budovy a neustále se posouvá dál. To se mi na této hře líbí, že člověk každým měsícem vidí ten progres a to mne baví. Navíc, pro mne je Elvenar hodně relaxační hra, takže mi naprosto vyhovuje to, že tam na mne nemůže nikdo zaútočit a zničit mi to, co jsem tak pracně vybudoval. Věřím, že s námi Elvenar bude ještě spoustu let. Potenciál k tomu rozhodně má!

5. Co rád děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Jsem pracovně poměrně hodně vytížen, takže volného času příliš nemám. Když už se nějaký ten čas najde, tak se jej snažím trávit s rodinou či přáteli a to ideálně sportovně. V zimě hraji badminton, v létě beachvolejbal. Mojí velikou vášní je sauna a asi největší vášní je cestování. Baví mne poznávat odlišné kultury či země. Z těch nejzajímavějších zemí, které jsem navštívil mohu jmenovat Brazílii, Paraguay, Filipíny či Laos, který jsem měl možnost navštívit letos v březnu.

6. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
Můj pracovní život je poměrně pestrý a věnuji se mnoha projektům, které mne baví. Moje hlavní práce je v gastronomii, kde pracuji jako vedoucí restaurace jednoho známého řetězce rychlého občerstvení, zároveň u toho stíhám pracovat jako Community Manager pro dvě onlinové hry – Divoké kmeny a God Kings. No a v neposlední řadě dělám moderátora na volejbalových utkání místního extraligového týmu a občas také komentuji hokejová utkání pro internetovou televizi. Je toho poměrně hodně, proto je potřeba se svým časem umět zacházet velice opatrně a vše si plánovat dopředu, což se mi zatím daří.

7. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Kozmicz je má přezdívka již od základní školy, je odvozena od mého skutečného jména. Spoustu mých kamarádů mi už ani jinak vlastně neřekne. Když v Karlových Varech řeknete „Kozmič“, myslím že spoustu lidí vás ke mně dokáže nasměrovat!

8. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybral a proč? Jaká spřátelená rasa ti byla nejbližší?
Tak tady jsem nepřemýšlel ani minutu a hned jsem věděl, že budu hrát za elfíky. Hrát za lidi mi přišlo příliš obyčejné, takže jsem měl jasno hned při registraci. Co se týče spřátelených ras, tak nejvíce se mi zatím líbili čarodějové a draci. Celkově nápad s univerzitou mi přišel jako velice originální a bavil mne.

9. Využíváš aplikaci v mobilu nebo hraješ jen na Pc?
Jak už jsem napsal výše, byl to jeden z důvodů, proč jsem se ke hře vrátil, protože v běžném dni nemám tolik prostoru u počítače. Aktuálně hraji tak z 80% přes mobilní aplikace a z 20% přes běžný počítač. Aplikace je výborná, musím říct, že zde si vývojáři dali opravdu záležet a líbí se mi, že na ní i neustále pracují a zdokonalují ji.

10. Chtěla bych znát tvůj názor k Dobrodružství společenství? Jaké jsou tvé pocity z přepracované verze?
Abych byl upřímný, nejsem zrovna milovník Dobrodružství společenství, spíše je to pro mne vždy stres, že musím uvolnit místo pro základní doly, abych zajistil dlouhodobou výrobu. Přepracování jsem tak příliš nevnímal.

11. Co si myslíš o událostech a jejich úkolech a odměnách?
Myslím, že jsou dobře postavené a motivují hráče se do nich zapojit, protože tam mohou získat určitě zajímavé odměny. Věřím, že se v budoucnu dočkáme i dalších zbrusu nových událostí, protože ty určitě dodají hře vždy ten potřebný šmrnc. Každopádně současné události mě baví a zapojuji se do nich pravidelně.

12. Stejně tak by mě zajímal tvůj názor na Věž věčnosti. Co si myslíš o odměnách a také obtížnostech bojů nebo vyjednávání s duchy?
Zajímalo by mne, zda se někdy někdo dokázal dostat až na vrchol věže, protože já se sotva probojoval přes první dvě brány. Boje jsou těžké a vyjednávání někdy není vůbec jednoduché. Věž věčnosti tak beru spíše jako takový doplněk ke hře a když se objeví, porazím jen pár prvních několik duchů a pak končím.

13. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání nebo boj?
Zajímavá otázka. Do bojů v provinciích i turnajích se pravidelně zapojuji a myslím, že v turnajích jsem velice platným členem našeho společenství. Co se týče toho, zda více vyjednávám či bojuji, tak je to tak 50/50. Opravdu záleží na obtížnosti, protože občas je opravdu těžké v boji zvítězit, tak se zkrátka vykoupím a jede se dál.

14. Co si myslíš o Akademii kouzel a všemu co nabízí?
Je pravda, že jsem akademii kouzel dlouho přehlížel a příliš její bonusy nevyužíval, ale v poslední době se to hodně změnilo a já zjistil, jak moc je akademie důležitá. Nabízí určitě hodně bonusů, jen mě občas štve neustálý nedostatek určitých relikvií, které jsou potřeba k výrobě.

15. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěl bys něco říct na závěr?
I já moc děkuji, že jste mě pozvali do horkého křesla osobností, i když si jako osobnost Elvenaru určitě nepřipadám. Na závěr bych určitě chtěl popřát všem hráčům hodně štěstí ve hře a nechť je pro ně Elvenar místem, kam budou chodit za odpočinkem, relaxem a dobrými přáteli, kterých v komunitě Elvenaru je rozhodně nespočetně mnoho. Hodně štěstí všem!

 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru