• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Kozmicz

Kozmicz

Pokročilý žák
"Stůj! Neregistruj se!" Slyšel jsem ze všech stran, když se spouštěla česká hra Elvenar. "Jednou jsi to Kozmiczi udělal na jiné hře a teď tam trčíš 7 let! Víš do čeho vůbec jdeš?"

Polil mě pot! Co když ti lidé mají pravdu? Co když se tím upíšu další hře na další měsíce, roky, staletí? Elvenar je hra, která přináší klid a balzám na duši (teda pokud zrovna netrpíte nedostatkem zásob či některé suroviny), je to hra, která má budoucnost a tam, kde je budoucnost, jsem i já! :)

A kdo vlastně jsem? Jsem Martin a pocházím ze západu (možná někteří z vás to město znají, v zimě tam bublají prameny a v létě si tam chodí Bartoška vydělat na novýho meďoura). Je mi 25 let a pracuji ve dne, v noci (nejsem z kobry 11). Miluji sport, aktivně chodím plavat a občas si jdu zaběhat (občas zaspím a běžím do práce). Rád si posedím s přáteli u dobrého piva a nebo u nějaké dobré deskové hry (jsem milovníkem deskovek). Co o sobě říct ještě dalšího? Asi nic, ti kdo mne znají, tak mě znají. Ti co mě neznají, mohou mě poznat, stačí jen navštívít mé honosné elvenarské město a poznáte mě. Jo a když už tam budete, nezapomeňte mi hodiť nějakou tu kultůru navíc! Budu vám mile zavázán...


Zdar a sílu (eflům zvláště)


Kozmicz
 

DeletedUser98

Guest
Vítám Tě mezi námi Martine, nejsem tu také dlouho a přeji příjemné chvíle u této hry. Snad nevadí, že nejsem Elf :p
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Čau Martine, díky za super představení, krásně napsáno! Snad si tu takovou celebritu udržíme co nejdéle. :cool:
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
ta hra... nebudou to takhle náhodou DK? :D Už když jsem tě tu viděl poprvé, říkal jsem si, že to jméno jsem už někde zahlédl...
 

DeletedUser76

Guest
Zdar a sílu nalezneš vždy v Elfím sýru . Kozmic odvozeno od komický či kosmický ? Marťana zde nemáme a optimista se vždycky hodí ;).
Vítám Tě a přeji hezkou zábavu na dalších 7.let nebo i více :).
 

Baldr

Guest
Za tohle představení bych ti normálně poslal i pár diamantů, ale šetřím :p :D Každopádně vítej mezi námi!! :)
 
Nahoru