• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Kovárna

DeletedUser5386

Guest
Ahoj....udělala bych Kovárnu....kde by se za pomoci relikvií, surek a run, dala vylepšovat zbroj a zbraně....byl by to dobrý taktický i motivační prvek do hry....kdo maká, má malou výhodu....věřím, že by to podpořilo účast v turnajích a zvýšilo atraktivnost hry...Cashmira
 

iDavis

Legenda
@Cashmira nezdá sa mi to. Takáto funkcia by sa možno hodila do nejakej MMORPG hry, kde si hráč vylepšuje svojho hrdinu pomocou viacerých častí jeho výzbroje, avšak tu sa bavíme viacmenej iba o životoch a sile útoku a to by si veľkú zaujímavosť nezískalo. Navyše tvoj nápad je príliš všeobecný, čo sa môže stretnúť s nezhodou jeho vnímania čitateľov a teba.
 

Zharthuru

Mistr slova
Je fakt že toto je spíše stavitelská hra , která na válečnické a magické umění spíše čeká . Osobně už mám napsaný koncept , který by se asi líbil , na svoji hru jsem totiž ještě úplně nezapomněl ;)
 
Nahoru