• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

GorGlin

Veterán
event je protažený na 30 dní, to je skoro o třetinu delší než obvykle
bohužel to není pro to aby hráči dostali víc, takže body jsou rozvrstveny
Ano, nejen že dostaneš z popeláka stejně bodů bez ohledu na lvl, ale dokonce méně než při kratších akcích
to má ale i jiné efekty, neaktivní hráči dostanou ješět méně, protože nebudou sbírat, aktivní asi víc nedostanou, protože organizátor ví že je akce delší
protože zrušili políčko s protočením kalendáře, tak kdo jde po hlavní ceně bude tupě klikat všechny přihrádky, protože utratit 45 bodů bez boxu je riziko
uvidíme co pro nás Inno nachystalo
kdyby dali původního otce lesa, to bych byl nadšený
 

voyager-1

Velmistr písma
a mě je to tak nějak ukradený, popeláka jsem kvůli místu ani nepostavil a ten pexeso styl stejně nemám moc rád. A tak nejvyšší přínos je asi unurium.
 

Ludi

Veterán
Hlavní budova dává víc unuria, než všechny doposud dostupné kulturní budovy. Navíc na 10 lv. 1 kouzlo Magická výroba. Jistě, 12320 uriny denně nás nespasí, ale určitě to je pomoc. Takže za mě dobrý. Budovu mám zatím na 5 lv, ale už jsem jí postavila, dává zatím 8470 uriny. Lepší než drátem do oka ;).
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
Tak tak, já jsem s tímhle eventem nadmíru spokojená. Žádná honička, nic co bych musela mít nutně, ale spousta výher se mi hodí a jistota, že když budu jenom trochu myslet, tak si za 400 klíčů vytáhnu alespoň tři budovy taky není od věci. To bychom si stěžovali už úplně na všechno. Tentokrát snad nikdo nemůže říct, že hrál zbytečně a nic za to nedostal, nebo že nás přetěžují obtížností úkolů. A píšu sem jen proto, že má event tak malý ohlas, a já bych ho chtěla pochválit.
 

GorGlin

Veterán
Přídel základního zboží a podobně mě moc nenadchl a většina budov pro mě není zajímavá, ale třeba mana se mi ted opravdu hodí.
Hlavní odměna zůstane v inventáři, v rase na něj místo nenajdu, ale až bude pokoj, tak vytahám všechny tyhle budniky.
Jsem velmi rád za možnost uklízet levlovatelné budovy, díky tomu jsem vytahal už několik budov které by jinak asi nedostali prostor.

Dnes na betě skončila událost a dostal jsem odměnu za ligu.
I když nejsou ligy vidět, tak možná běží i tady.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru