• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Brzy začne nová událost Kouzlo zimy. Těšíte se? Máte rádi zimu v Elvenaru? Líbí se vám odměny, které můžete získat během události? Podělte se s námi o vaše postřehy a názory.
 

GorGlin

Veterán
Já se těším.
Event má co nabídnout malým i velkým městům, graficky se mi líbí.
Je škoda, že zrušili z kalendáře protáčení budov.
 

iDavis

Legenda
Počínajúc touto udalosťou sú na mojom portáli zverejnené aj úlohy udalosti. Sú súčasťou podstránky Všetky udalosti, na ktorej je odteraz možné preklikávať sa medzi jednotlivými pohľadmi - kalendár, čo je zoznam denných odmien (teda pohľad ktorý bol už doteraz známy) a nový pohľad úlohy, ktorý zobrazí všetky vedené úlohy udalosti. Preklikávať medzi pohľadmi sa dá výberom z panelu na ľavej strane obrazovky.

Keďže sa zatiaľ jedná len o akúsi testovaciu verziu, zoznam úloh je dostupný len v CZ verzii. To znamená, že aby sa ikonka úloh v ľavom paneli zobrazila, je nutné mať na stránke nastavený český jazyk (ktorý je možné vybrať z glóbusu na hornej lište).

Zoznam úloh na portáli obsahuje v porovnaní s tými doterajšími 2 interaktívne funkcie, ktoré umožňujú jednak označovať si splnené úlohy a druhak vyznačovať úlohy na ktoré hráč potrebuje prípravu. Zoznam úloh v takejto podobe nahrádza nutnosť sťahovať si úlohy lokálne do počítača a škrtať ich niekde v exceli, čo vidím ako hlavnú výhodu v ich presune na novú platformu. Vaše poznámky si zároveň prehliadač zapamätá, to znamená, že pri návrate na stránku sa úlohy zobrazia tak, ako ste ich nechali naposledy.

Úlohy sú ešte stále súčasťou aj prehľadu udalosti.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No fajn, denní ceny, kromě první, mě moc neoslovily a o hlavní rozvinutelné budově (Boblinova expresní služba) vím taky zatím kuřinec. Tak snad bude alespoň bingo zajímavé.
 

iDavis

Legenda
@Mescal je to relikvia zo zboží T2 ktoré je +1 od tvojho bonusového. Teda ak máš napríklad bonus na kryštál, dostaneš svitkovú relikviu.
 

karhol

Znalec fóra
Já měl email s dárkem v 19:09hod. Tentokrát normálně v doručených, nemusel jsem prolézat hromadné ani spam.
 

Marian24

Znalec fóra
Hmmm prečo mi tie darky nechodia ? posledny darek bol v roku 2018 , učet som neresetoval ani nemenil email
 

athlo

Pozorovatel
Opravdu není součástí této události systém Lig? Takže žádné pojízdné knihovny?
Ale odměny typu "Buď 100% zásob nebo mincí nebo 20 prastarých vědomostí" jsou super, a taky se objevily Doušky vyjasnění a Spektrální kameny.
 

Boobika

Pokročilý žák
skoda, hlavne skoda ze hlavni budova nedava VB v zadne forme oproti snad vsem predchozim evnetovym budovam. Ale aspon ze ten uran.
 

GorGlin

Veterán
Urina je určitě fajn, ale jak už padlo, bez VB zůstane v inventáři.
Díky moznosti ji uklidit určitě budu mít na skladu nachystanou.

@Boobika
Levlovacek bez VB je celkem dost, ale některé jsou tak dobré, jako Ohnivák, že to nikdo neřeší.
A ty co ne, jsou halt na skladu.
Podobné je to s krmením, Ohnivák a Polárka je bez diskuze, ale dát krmení do modraka, když mi to pokryje dvojí sběr zbozi si prostě nemůžu dovolit.
 

Mescal

Znalec fóra
Tak jsem si na Elvensgems prohlížel seznam úkolů a hlavně jejich bodové ohodnocení a nestačil jsem se divit. Otázka č. 1 je oceněna 25 body a poslední otázka č. 99 je ohodnocena 40 body.
Co tím chci říct je to, že z pohledu Popeláka je v podstatě jedno, jak dobře nebo špatně hráč hrál v eventu Vzestup kultu fénixe (Popelák), protože body za otázky jsou postaveny tak, že nikdo po nakrmení Popeláka za žádnou otázku nedostane 2 měny události - tedy v tomto eventu je Popelák na 10. levelu zhola zbytečný. :-(
 

Hexik

Znalec fóra
tak ja osobne tento event vnimam jako slabsi asi pocitaji ze se nikdo kolem vanoc nechce honit a tak i ukoly jsou mene objemne sice jich je vic ale daji se plnit daleko rychleji nez jine eventy ale i odmeny jsou slabsi takze kdo nebude makat nemusi mu to byt lito takze relax a vonocni pohodku u ...
1639173809918.png
 
Nahoru