• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

Barbar74

Pokročilý žák
mám len ja takú smolu alebo je normalne že sa striedajú úlohy " preskúmaj provinciu" a " vyrieš 8-10 stretov" ?
z denných úloh mam v každej aspon raz jedno z toho, alebo oboje
ale v poslednej kapitole prieskum trvá okolo 70 hodin
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
Víte někdo s určitostí, zda bude následovat DS? Já totiž zjišťuji, že ani při nejlepší vůli na 9. artefakt během eventu nedosáhnu. Tak jestli půjde sova vytunit alespoň dodatečně nebo zda musím utratit diamanty.
Děkuji za odpověď.
Ryny
 

Deleted User - 488716

Guest
Nesčítají se, ale počítat by se mělo obojí, takže kdybys vyřešil 2. provincii, mělo by ti tam skočit 2/8, čili přes ty boje v provincii by to mělo jít splnit.
 

babulka62

Znalec fóra
spoluhráči, dostala jsem se k úkolu - vyřeš 8 střetů ve věži nebo 8 střetů bojem vítězně - to je neřešitelný úkol, ve veži se dostanu max. na 3 příčku a dál už nikdy, a střety vždy prohraji. Povedlo se někomu vyřešit??? nebo dělám něco špatně????
 

shangila

Pokročilý žák
Ve hře Kouzlo zimy je úkol "Použij 3x kouzlo". Použila jsem Magický dar a 2x Krmení. Kouzlo se započítalo jen jedno. Krmení není kouzlo, když je uvedeno mezi kouzly?:rolleyes:
 

GorGlin

Veterán
já dělám věž celou a střety v provincii lehké, takže v pohodě
prostě musíš počkat na neděli a dodělat to s další věží
 
Naposledy upraveno:

Radvanus

Znalec fóra
@shangila Bohužel ne , počítají se pouze kouzla, která se dají vyrobit v akademii. I když i tam je výjimka u činidla, které se počítá při úkolu na získání kouzel, ale na použití ne.

//Příspěvek byl upraven. Jumala
 
Naposledy upraveno:
Nahoru