• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

DeletedUser5695

Guest
@Tuax jasně, myslím, že na začátku je to docela jedno, která budova je o fous výhodnější než jiná, navíc u mnoha je výhodnost ošemetná, co je pro jednoho výhodné, pro druhého není. Takže jasná volba, stav, co se ti líbí. Atv, kdy pro !hezké" budovy nezle pokračovat není běžný, Většina z "estétů" stejně chce časem změnu.
Jojo, mít město narvané studnama není ideální, ale také se na to chystám, protože to je způsob,jak pomalu získat nějaké dia zadarmo.
 

DeletedUser4336

Guest
Asi tak, na začátku hry není třeba maximální efektivitu budov až tak řešit, pokud někdo nechce hru proletět. Co se týče události, přijde mi, že denním odměnám není nějak zvlášť nakloněna. Dnes ráno mi padla moje první denní odměna, a to jsem ani vůbec nečekal, denní odměny jsem zcela vzdal, protože jsem je bral za nezískatelné. Měl jsem jen 50 stužek, první pokus, a odměna, to jsem nečekal, ale udělalo mi to radost.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Tak to gratuluji, mně zas docvaklo že i ty na víc mašle za 150 a za 100 by mohly být dobré. :)

@joskap , mám 4 mnf T1 a taky mi přijde když se ten úkol točí dokola a dokola že to nestačí, něco ještě jako započítané do výroby pokryjí setovky a rostoucí budovy co T1 dávají, kde je možnost i sběr z T2 a T3 tam to jde rychleji...


@Pauleo když ti padne dvojnásobek a potom míchačka mělo by ti to vrátit ne těch za míchačku 50 mašlí, ale jejich dvojnásobek, tedy mašlí 100.

Událost - Kouzlo zimy ... "Pokud otevřete dvojnásobek před mícháním, získáte zpět dvojnásobek červených stuh, takže budete moci otevřít následně dva dárky místo jednoho. " takže o ten dvojnásobek nepřijdeš, jen to nebude jeden dárek dvakrát, ale dva dárky každý jiný...

Omyl: když vám padne dvojnásobek a potom zamíchání, můžete si to zamíchat dvakrát!
 

DeletedUser467

Guest
Já měla dneska ráno zdá se extrémní smůlu, začínala jsem s cca 3k mašlemi, všechno jsem minula (tedy i to, co jsem navíc dostala v balíčkách) a Iglů festival jsem vytáhla jen 3x . Vždy se mi to zamíchalo než jsem narazila na denní odměnu. Tenhle systém se mi ani trochu nelíbí. Doufám, že už ho v dalších eventech neuvidím :(

Souhlasím s tím, že odklikávat ještě ty kladívka je slušný opruz. Já nevím, proč oni z toho tak strašně rádi dělají ultra klikfest hru... :confused:

Btw nezapomněli nám na PC nastavit zimní logovací obrazovku? Nebo jen ke mě se nedostala? :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Dnes po dvanácti pokusech o konkrétní budovu mi padlo zamíchání. Dalších pár pokusů a zase zamíchání. Takže pravděpodobnost výhry není 1:16, ale 1:nekonečnu. A já tu budovu chci a chci a chci, takže budu klikat na ty krabičky znovu a znovu, až mi dojdou mašličky a pak do toho praštím a rozhodím celou mapu. Stejně jsem nepochopila, jak to ta dívenka dokázala. Úkoly se opakují s pravidelností sobě vlastní, ne že ne, pikantní je zejména ten "obchoduj 7x u obchodníka", zejména, když proběhne 3x za den, to mi sežere celodenní produkci. Super event, dobrý tak akorát na léčení závislosti. Jestli mi nevrátí moje truhličky, tak na Elvenar vážně peču.
 

luterina

Veterán
Takže pravděpodobnost výhry není 1:16, ale 1:nekonečnu.

taky si myslím že ty "pravděpodobnosti" jsou jenom habaďůra :D prostě buď štěstí není nebo je :) Iglú festival 200 M screenshot-cz2.elvenar.com-2019.12.jpg
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
@voyager-1 , někdy je to opravdu o nervy že si rozbalím míchačku místo top dárku, zvláště když mám odkrytých více jak 3/4 dárků a dva celkem dobré mi tam ještě visí pod lupou, totiž vybrat si oba podlupáky ještě před otevřením top dárku, kde na výběr jsou už jen 3 nerozbalené, znamená, při možnosti top dárek - a to pouze 3 : 1 - trefit, tratit 100 mašlí kterých je přeci jenom pro zhýčkané jako jsem já proklatě málo :) zvláště pokud nabíhají už jen po 20, mít možnost si míchačku rozbalit jako dárek jako takový, tedy dárek ve smyslu že si ho použiji kdy budu chtít já, to mi přijde jako fajn dobrý nápad a já bych takový dárek tedy brala :)
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
mohlo by to být tak, že bud když hráč "zamíchat" nevyužije, tak po další truhle by o tu možnost v tom kole přišel nebo by tam nějaká ikona "zamíchat" moha zůstat až do konce kola.
 

Jirinazel

Znalec fóra
taky si myslím že ty "pravděpodobnosti" jsou jenom habaďůra :D prostě buď štěstí není nebo je :) Zobrazit přílohu uživatele 3964

Ale pochopitelně, že vždycky někdo vyhraje. Procenta u truhliček byly taky jenom habaďůra. Tady naopak: kdyby tam nebyl balíček s mícháním, měla bys jistotu, že když si našetříš 800 mašliček, dostaneš vybranou budovu v každém případě. Jenomže u truhliček mi těch 800 bodů na budovu většinou stačilo. Já chci svoje truhličky.

pokud chytneš zamíchat, všechny ikony se odkryjí a vidíš kde byla. Spíš se mi nelíbí že se zamíchat MUSÍ, že se nemůžu rozhodnout jestli ano nebo ne nebo popř. až po další truhle

No to je mi hodně platný, když vidím, kde byla a kde už nebude. Spíš se mi nelíbí, že všichni přemýšlíte, jak tuhle blbost vylepšit. Já chci svoje truhličky!

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

voyager-1

Velmistr písma
já to nejdřív pochopil tak, že chceš naznačit že tam ta hlavní odměna vůbec není, proto ta odpověd.
 

Lovec Krys

Legenda
Nevím, co máte s tím dokončováním během pár dní. Moje beta vesnice dokončila hlavní úkoly dneska - poslední den eventu. A moje hlavní vesnici určitě bude trvat více než pár dní to dokončit - ani jeden urychlovač nepadne kvůli tomuto. Zatímco moje beta vesnice furt stála na výrobě zboží (se 4 T1 se to plní min. 9h - i více), tak já furt stojím na oparech - a na rozdíl od medvědů nejsem ochoten vyrábět kdejakou blbost na opary.
 
já mám skoro 200 katalošů a skoro 200.000 šrotu, takže kromě těch totálních nesmyslů, jako malé kuturky nebo potulní kupci kraftím skoro všechno. Dokonce i 100% déšť mincí :D
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Tak s těmi 6 knihovnami se ani nedivím, že jich máš hodně. Já vyrábím jenom to, co potřebuji. Když se mi zvýší počet katalyzátorů nad určitou mez, začnu dočasně vyrábět magickou výrobu (v turnaji nejvíce zanedbávané kouzlo, jen cca 6 kousků z první stránky turnajových provincií)

ps: Poslední denní odměna - Cukrový otec pralesa. Na popku ještě o chlup lepší než Zimní hvězda.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
pokud chytneš zamíchat, všechny ikony se odkryjí a vidíš kde byla. Spíš se mi nelíbí že se zamíchat MUSÍ, že se nemůžu rozhodnout jestli ano nebo ne nebo popř. až po další truhle

Nemáš pravdu - při míchání vidíš odměny, které můžeš najít po zamíchání. Ano nemožnost odložit zamíchání odměn je neskutečný vopruz.
 

DeletedUser6917

Guest
Zdravím,
seskočily mi mašle (získané za splnění úkolu) z cca 58ks/úkol na 20ks/úkol - stalo se to taky někomu?
Netuším, zda je to chyba, či zas nějaká super novinka.
Díky..
 

DeletedUser6917

Guest
To fakt? Super..takže když někdo jede, tak ho tímto způsobem uměle zpomalí?
 
Nahoru