• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

Miroslav12

Učedník
Za předpokladu, že není čistě mobilní hráč, tam to možná jde jinak/nejde (doplní mobilní hráči, já jsem 100% prohlížečový a 0% mobilní hráč).

@Miroslav12 Já hraju 2,5 roku (od přelomu května/června 2017), po zhruba 2 letech jsem v předchozí kapitole (Konstrukti) narazil na konec výzkumu, teď dokončuji kapitolu Elvenarů - zbývá mi cca 6 povinných výzkumů, u kterých čekám na výrobu statisíců kusů prošlého zboží - na osadnické suroviny používám portálová požehnání, kterých mám již dostatek na celý výzkum.
(Např. u svého městečka na betě jsem kapitoly Amuni i Konstrukty projel jen s portálem a portálovými požehnáními, ale to vyžaduje zajistit si jejich dostatečný přísun (z eventů, věže, řemeslné výroby, dle každého vkusu)).
Díky za odpověď, já hraju obě města a jsem ve výzkumu zhruba stejně na sedmém stupni ve výzkumu a 50 tisíc bodů plus mínus :). Jinak já jsem pouze mobilní hráč, na kompu nehraju, ale uvažuji o tom. Měj se ahoj
 

Lovec Krys

Legenda
@popo3698 No když ti tvoje město vyhovuje.. já bych ho ihned radikálně překopal, ale není moje. Ale průměr 600b bych fakt nepovažoval za hraní turnaje - to je spíše takové oddechové klikání.
 

ElfNostradamus

Veterán
popo3698 : záruka rychlého postupu? ...kam tedy spěchat, pokud nejedeš řádně turnaje a celou věž, dále žebříček viditelně rovněž nehoníš...jak plníš úkoly v osadnících /typu vylepši obytku, vlastni x dílen apod/ ? jak hraješ eventy /alespon ty poslední/ když to chce výrobu v dílnách max. 3kapitoly staré...to ti nevím, zdali pak se ta záruka rychlého postupu vůbec vyplácí? proč? a kam postupovat rychle? nic ve zlém, prostě více ??? to přináší než klasická cesta skrze turnaje, věž, řádné eventy apod :) ale každého věc ...necht´se ti daří :)
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Tato událost byla taková zvláštní. Při pohledu na svůj průchod základní sadou úkolů, se odvažuji tvrdit, že nasbírat 9 artefaktů se dalo bez problému, když měl člověk normální město (tedy tak jak si ho +- představují vývojáři :D). já jsem nepoužíval urychlovače a proto jsem základní sadu úkolů hrál dva týdny, ne jako ti blázni co skuhrali po 3 dnech, že jsem na úkolech za 20 mašlí :p. Což je pozitivní směrování, ne jak to bylo u eventů před událostí na ráj mořských panen. To bylo peklo zvané náhoda jestli padnou extra "klíče" (nemám např. hostinec u šaška a to mě opravdu štve a i poslední dva stonehenge artefakty jsem dostal až v DS)

Výběr ze 16 dárků, byl celkem v pohodě, když člověk tušil co ho tam čeká, ale pokud by se člověk mohl sám rozhodnout, jestli bude míchat či nikoliv, když nalezne "odměnu" míchání, tak by to bylo setsakramentsky lepší, jinak bylo míchání, stejně tak nucené denní míchání ptákovina!!! Odměny pod dárečky byly většinou zajímavé, až na 1VB požehnání (to si děláte srandu ne O_O???) a ty stupidní malé budovy, které čistě omylem padali pokaždé oproti denní odměně (náhoda? nemyslím si :cool:) a občas měli lepší hodnoty než denní odměna.

Úkoly za 20 mašlí, co k tomu říci...použiji frázi mého kolegy: Pokud okolo města nasbírám dříve 20 mašlí, než splním úkol, pak je to špatný úkol...

Systém úkolů byl zajímavý a nebyl u mě takovou šikanou jako v předchozích variantách. Jediné co se mi nelíbí, je vyrábět nuceně zbytečně obrovské množství t1 surovin. V mém případě 114k prken, pokud si to dobře vybavuji.

Dále bych vyřadil stupidní klik fest s kladívky na perníkové cihly, nevím co byl účel téhle animace, ale byl to ošklivý nesmysl.

Hudba byla podařená, ale i tak tuto hru hraji nadále bez zvuků :p.

Perníková chaloupka, je tím čím je, prostě průměrná budova, které neurazí, ale zároveň nijak nenadchne.

Za mě byl event ve výsledku zklamáním, rád sbírám do sbírky nově vytvořené budovy, ale opět jsme se dostali do fáze hry, kdy je problém je získat. Evidentně grafikovy musí stačit, že jeho dílo bude mít jen menší % hráčů. Ano nejsou stejně kam dávat, ale jednou doufám, že si udělám výstavku :D. Případně až budu se hrou končit, tak zbourám obyčejné budovy a vyskládám tam tyto ;).

Pocitově jsem tento event hrál s odevzdaně s nulovým očekáváním a spíše bych to zařadil do další klikací prokrastinační rutiny.
 

DeletedUser4336

Guest
Každá z posledních událostí byla zvláštní. Tahle byla zvláštní tím, že mě absolutně neštvaly úkoly (tady byly docela podařené, až na to trochu nesmyslné pojmenování variant úkolů obecně na zásoby), tak jako u té minulé, ale zato mě štval systém dárků a odměn, a také celou událost provázela příšerná grafika. Co grafikovi chaloupky musí stačit nevím, ale mě se grafika té budovy také moc nelíbí, takže pokud ta budova není ani moc dobrá (dvojkových surovin je velký přebytek), tak jen další důvod proč jí ani nechci stavět (navíc jen s osmi artefakty). Pár denních odměn jsem získal, ale nic moc to nebylo, vždy když jsem po nějaké odměně toužil, padla mi kvůli neustálému zamíchávání sotva jen jednou, a když už jsem se konečně začal dostávat zcela vyjímečně ke druhé, zůstala denní odměna jako poslední, a předposlední bylo samozřejmě opět míchání. To že někdy byly v poli i stejné nebo lepší odměny jak odměna hlavní mě sice vždy dokázalo nalákat hrát, ale nakonec jsem z nich nikdy kvůli míchání nic nezískal, a poté napadaly už jen otřesné odměny, které byly horší jak z věže nebo akademie. Pár hybridů a nepatrně VB do divů, co mi ve městě pomohly, jsem získal, sic poměr zábavy+času/zisku je trochu na pováženou, zase úkoly byly ale vyloženě na pohodu.
 
Nahoru