• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Kouzlení na členy společenství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3079

Guest
MATI2.png


KOUZLENÍ NA ČLENY SPOLEČENSTVÍ
Bylo by skvělé kdyby v Elvenaru udělali další krok a posunuli dál i celá společenství aby to tam hráče oživilo a více je nutilo spolupracovat a zapojovat se do všech soutěží, už i společně. Mám nápad, který nebyl jen jeden, že by bylo výborné kdyby se dalo na jednotlivé členy svého společenství kouzlit. Povolené by bylo vždy 1 jakékoli běžné kouzlo za 24h, podobně jak je tomu u výpomoci. Hráč který by chtěl prostě použít kouzlo na svého kamaráda ve společenství, by měl i mimo výpomoc tam dole ta kolonka, i ten sviteček kde může použít kouzlo, podobně jak se používají posilovače na divy. Takto by mohl dát kouzlo na Dílnu nebo i Manufakturu či Kulturní budovu.

Povolené:
• 1 Kouzlo na každého hráče společenství během 24 hodin
• 1 Výpomoc na každého hráče společenství během 24 hodin
• Magická výroba, Magický dar, Síla zásob
• Požehnání: Prastaré vědomosti

○ Nová Funkce: Sviteček na kouzlení v nabídce funkcí když jste v cizím městě společenství



Jsem si plně jistý že to celou Hru, Elvenar, úplně oživí a posunu zase mnohem dál. Mě osobně to láká a kvůli tomu bych začal hrát Elvenar klidně znovu kdybych ho ještě nehrál. Hráči uvnitř se tak naučí mnohem více komunikovat a zapojovat do Turnajů i Dobrodružství. Už to nebude jen o vracení výpomocí, ale vznikne tu nová možnost. Tím myslím že se to projeví i na soutěžích a festivalech které jsou spíše pro jednotlivce, na rozdíl od turnajů a dobrodružka. Když někdo bude potřebovat pomoc s úkolem, nebo zesílit nějakou manufakturu či dílnu kvůli nedostatku materiálu, stačí napsat do chatu a domluvit se. Proto zde píši že má být povoleno pouze 1 kouzlo na každého hráče během 24hod., z důvodu že společenství má až 25 členů. Dohromady když se zapojí všichni tak jednomu nebo pár hráčům uvnitř mohou hodně pomoci třeba s úkolem, nebo i v posunu přes osadníky. Navíc každý má omezený počet kouzel dle libosti, tak se každý rozhodne jestli bude pomáhat, nebo chtít vracet kouzla či to nechá jen volně na hráči. Začátečníci kteří s Elvenarem začínají tak dostanou mnohem větší chuť do hry, a zase se jim to trošku zjednoduší, když přijdou do velkého klanu se silnými hráči co mají kouzel víc. ...Ať nás mohou dohnat nás velké, a netrvá jim to tři roky :D ;)
 

DeletedUser2988

Guest
proc nekoho nutit do spolecenstva? uz tak jsou lide ve spolcich zvyhodneni, nevidim duvod davat zvyhodneni dalsi
 

Sycorax

Učedník
@ANCARY použít kouzlo na členy společenství se mi líbí - samozřejmě s určitým časovým omezením a počtem seslaných kouzel.
@ donutka Elvenar nabízí dvě roviny hry- jednotlivec nebo společenství. Každý má právo si zvolit svou cestu. A to se mi líbí.

Mě osobně baví hrát s více lidmi, než si jen sama stavět městečko. A pro společnou hru potřebuji spoluhráče. Prokousat se začátky je i tak náročné a mnoho hráčů odpadá. Pokud jim společenství pomůže, vidím v tom přínos pro všechny.
Ale chápu, že se hráči jednotlivci mohou cítit znevýhodněni. Třeba se najde i něco nové a zvýhodňující pro vlky samotáře.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
Na samotné hraní/stavění jsou mnohem lepší hry jak elvenar... za mě tedy je smysl hrát elvenar, že je to tak trochu nenáročná teamovka. Takže taky bych vítal nějaké nové teambuildingové funkce.
 

DeletedUser6390

Guest
Máš pravdu, např. legendární "Transport T" již před patnácti lety v "DOSu" obsahoval prvky plánování, které Elvenar bohužel nemá. Proto "Tah na branku" v pojetí teambuilding terminologie současnosti, je pouze fráze novodobých manažerů. Jen doufám hoši, že to v té integraci vyhrajete. .... nic ve zlém, vážím si Vašich názorů.
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

Budu psát ironicky: A proč tak troškařit? Co takhle bonus 50% navýšení výroby plus 500 diamantů každému ve společenstvích které za měsíc nebo rok absolbují nadpoloviční většinou všechny turnaje na 10 truhlu a vyhrají DS do top10 místa? A k tomu pouze pro aktivní členy společenství a aktivity v DS a turnajích procentuálního bonusu v rámci trhu bonus jako je naopak poplatek. A taky poplatek pro samostatného hráče který sice má dotyčného hráče objeveného ale ten je ve společenství tak pokud bude chtít přijat nabídku od hráče který je ve spolku tak musí zaplatit.

Já se ptám kam až to neustálé zvýhodňování společenství zajde? :mad:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru