• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Kouzla

GoldAngelcz

Velmistr písma
k tvému velmi dlouhému přízpěvku poukazující na "výhody" takového kouzla, bych jen dodal, že tomu se říká STRATEGIE. Kdo umí takovou strategii využít ve svůj prospěch, je prostě lepší než ten kdo bude nadávat na nespravedlnost.
Možnosti a výhody jsou pro všechny stejné, takže kdo toho využije má výhodu.

To ano. Když bude chytrý člověk tak využije výhodu menších budov. Když bude chytrý elf má smůlu :D Tohle není strategie kamaráde :) To je prostě zvýhodnění jedné rasy. Aby to byla strategie, musela by tam být nějaká podobná možnost pro elfy. Aby z toho kouzla mohly (ne že měli, ale už jen mohly mít) mít výhodu obě rasy :) Takže tak



Nechce se mi odpovídat na všechny detaily přízpěvku, už proto že mi to za to nestojí (moje vysvětlení by stejně nikdo nebral v potaz a rozpoutala by se tady diskuze o nesmyslném využívání) a proto odpovím trapnou, alibistickou a velmi populární větou (kterou jsem byl mnohokrát za své názory odpálkován) : "když se ti to nelíbí, tak to ignoruj. Nikdo ti nesedí na hrudníku a nedrží tě pod krkem z výhružkou že když to nepoužiješ tak dostaneš po hubě"

nějak mi nesedí tvoje reakce a přehnané urážení. Pochopil bych od dítěte, ale připadáš mi jako dospoělý člověk. Pak tedy nepiš tuhly věci:
Kritizujte, diskutujte, upravujte, dávejté své poznatky.
Pokud máte někdo nějaké nápady, poznatky nebo návrhy na úpravu, tak se nebojte ozvat.
Rád vytvořím ideální podmínky ke spokojenosti co nejvíce hráčů.
...očividně sneseš jen příspěvky jak je to super, ale když se chce rozebrat problém nebo nějaká otázka, tak se urazíš. To asi není správný přístup. Já svůj příspěvek napsal naprosto nezaujatě, klidně a vyjádřil svoje pochyby nebo nejasnosti, na které jsem čekal odpověď. Bože, co to sakra je za přístup? Tak když napíšu že chci diskuzi, otázky, debaty a další věci tak tu nepředvádím tohle. To si mohl napsat rovnou, že kdo má otázky nebo chce tvůj nápad probrat trochu hlouběji, tak ať nepíše, že to neuneseš... Neskutečný co existuje za lidi :) A ještě ze sebe udělej chudáčka :rolleyes:
 

Lukula

Velmistr písma
No, zajímavě se ta diskuze zvrtla. Z návrhů kouzel jsem byl celkem nadšený... A nějak mě vůbec nezajímá, z čí je to hlavy. Předložils je ty, to že je nepředložil autor je jeho mínus...
A je škoda, že tě uráží kritika a rozvedení podrobností. To by ti mělo spíš lichotit a pomoct dotáhnout to vše k dokonalosti. Nevšiml jsem si v žádném příspěvku, že by na tebe někdo útočil...
Je škoda, jestli to vzdáváš... o_O
 

DeletedUser254

Guest
Hezké kouzla.

Mohlo by se založit jedno téma - to by musel asi nějaký na hlavě pomazaný velitel fóra - a tam by hráči mohly dávat návrhy na kouzla.
Po nějaké době by se to zabalilo do pytlíku a odeslao RT jako hromadný návrh. Kdyby měl každý hráč dávat návrh na kouzlo samostaně, tak by tady bylo 20 stejných témat a třeba i se stejnými kusy.
Taky mě napadlo pár věcí. Možná že je zkusím vyvrhnout.

--------------------
Pokrevní bratři je velmi zajímavé kouzlo. Dokázal bych si do města nějaké ty lidské kousky přidat. Proč ne.
 

DeletedUser254

Guest
Sindri : tvoje vyjádření mi malinko uniká.
To jako mám svůj nápad na kouzlo umístit sem do tohoto tématu ?
 

Sindri

Guest
Jasně. Když tu jsou návrhy na kouzla od jednoho, mohou být i od druhého.
 

DeletedUser467

Guest
Co se týče mého návrhu kouzla na kasárny - zrychlení výcviku - tak nemám žádný problém s tím, aby jsi to připsal do toho seznamu, ať to je tedy všechno pohromadě, můžou se k tomu vyjádřit i ostatní, aniž by museli pročítat vše, a případně se to pak celé může předat vývojářům. Přijde mi zbytečné na to zakládat nové téma, když už se tu hromadně řeší všelijaká kouzla. Btw stačilo prostě za to kouzlo napsat do závorky návrh od toho a toho hráče a nemusel si řešit takový blbosti ;)

Kouzlo na trpaslíky ? Zkusím něco vymyslet. Vymyslet se dá spousta kouzel, ale musí taky dávat nějaký smysl. Trpslíky za chvilku pošleš pryč, takže by to kouzlo bylo jen na pár chvil. Zkusím to nějak promyslet, aby se to dalo použít i na něco jiného.
Stačilo by přidat kouzlo, které zvýší obecně produkci v manufakturách spřátelených ras. Osobně si ale myslím, že tohle by u vývojářů stejně neprošlo, protože nebudou mít zájem na tom, aby jsi kapitolu ve výzkumu proskákal rychlostí blesku a pak se na konci nudil při čekání na další.

Jinak ač bych velmi ráda vyměnila ty ošklivé elfí kasárny za lidské :D tak jsi mě s kouzlem "Pokrevní bratři" nepřesvědčil.
 

Zharthuru

Mistr slova
Jelikož to tu Moderátor trochu zobecnil tak bych přidal svůj malý návrh a to aby žádné kouzlo nemělo větší účinnost než 33% a to z důvodu diskriminace ostatních přístupů ke hře . Už jsem kdesi napsal že strategie lze dělit na tři druhy : magické , vojenské a výrobní . Proto bych rád aby toto řekl bych velmi simplistní rozdělení tvůrci hry respektovali . Sám na magii už moc nejsem tak bych uvítal tak čtyři pět kouzel u kterých by se zvedala účinnost s úrovní magické akademie . Mám na mysli jen kouzla na očarování budov v městě , něco jiného by byli obecně řečeno vojenská kouzla , tam by mohla být nabídka mnohem větší , ovšem chápu že od hry zadarmo nemohu čekat propracovaný herní systém . Těch čtyři až pět budovatelských kouzel bych zaměřil na základní suroviny jako zlato , nástroje , zboží , výstavba a průzkum nových provincií .
 

Zharthuru

Mistr slova
V podstatě není mág mašinku očaruje a ta pak běží sama , vojenský velitel pošle drába s bičem a činnost se také zvýší a nakonec dělník si sjedná kamaráda , který mu s prací pomůže :)
 

Gwedik

Guest
Já jsem se neurazil.
Jen jsem se rozhodl dodržovat určitá nepsaná pravidla.

Pořád si myslím že kouzla mají smysl a určitě by se jich dalo vymyslet hodně.
 

Zharthuru

Mistr slova
Milý Gwedíku , určitě by se dalo vymyslet mnoho kouzel , ale pro ty méně kreativní je potřeba udělat aspoň nějaký systém .
 

DeletedUser34

Guest
že systém je to obyčajné mlátenie prázdnej slamy
:) na rozptílenie a vikecávanie je to fajn ale nič viac :D
 

DeletedUser1198

Guest
Dle mého názoru by kouzlo na podstatné zvýšení rychlosti stavby zcela jistě zaujalo většinu hráčů, mne nevyjímaje. Ne, že by mi vždy vadilo stavět tak dlouhý čas, to nějak přežiju, ale ono mi to někdy vyjde tak, že je stavba dokončena a já ji nemohu 8 hodin použít, protože se nedostanu k netu a vzhledem k tomu, že to z mobilu nejede je to pro mne tristní a při sebelepším plánování to prostě neovlivním a to mě tak "trošičku" "míchá". :-D
 

Zharthuru

Mistr slova
Ještě bych dodal , že mě by kouzlo na stavitele taky nevadilo , ale někdo chce být mocným mágem , druhému se chce být vojenským velitelem a třetímu stačí být třeba obchodníkem . Jinak bych ještě chtěl navrhnout aby nově navržená jednotka Vůz Ranhojiče měla moc zbavit prokletí takové čistící kouzlo:rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser429

Guest
Ahoj, strasne mi v Akademii kouzel chybi kouzlo, kterym by bylo mozne zkratit dobu staveni(vylepsovani) budov. Mela bych napad, pridat kouzlo zrychleni, ktere by zkracovalo dobu vystavby o xx % .:)
 

DeletedUser2016

Guest
Moc hezký nápad i hezky zpracované. Jsem PRO, až na tu změnu budov. Lidské budovy jsou oproti elfským slabý čajíček, takže v tomto ohledu jsem spokojený s elfy. :) Na druhou stranu se to zas může hodit těm co hrají za lidi. Zkusím ještě podumat jestli by mne nenapadlo nějaké užitečné kouzlo.

Souhlasím i s kouzly na kasárny i portál.
A rovnou mne napadají další:

1. Vylepšení budov události (event) do stávající doby - a asi by mělo být jak drahé tak i s dlouho výrobou.

2. Uložení budovy události zpět do inventáře - občas tyto budovy překážejí ale je škoda je mazat.

3. Zvýšení velikosti oddílu a síly vojska - krátkodobé kouzlo na posílení bojů

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

svik

Pokročilý žák
Ahoj všem,
přidávám se k návrhu: 2. Uložení budovy události zpět do inventáře - občas tyto budovy překážejí ale je škoda je mazat.
Pouvažujte nad možností mít v inventáři jedno/dvě místa (možno nějak rozšiřovat zásluhově) vyhrazené pro uložení aktuálně vystavěných budov, které je škoda mazat ze hry.


//odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru