• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

kouzla - potvrzení

Danny357

Učedník
Ahoj, bylo by fajn přidat potrvzení při aplikaci kouzel na již okouzlenou budovu.
Hraji převážně na mobilu a několikrát se mi stalo, že jsem se prostě překlikla a dvakrát aplikovala kouzlo na jednu budovu.
 

Lovec Krys

Legenda
Jedině za předpokladu, že bude možné to potvrzení vypnout, jinak jsem proti - bývá běžnou záležitostí, že hráči opakovaně okouzlují jednu budovu, nejčastěji při dobrodružství společenství anebo při přeměně kouzel na manu pomocí divu Dračí opatství.
A vyklikávat desítky kouzel s tím, že každé musím potvrdit je činnost na palici.
(např. jedna moje dílna je okouzlená na 197 dní dopředu a druhá asi na 100)
 

Danny357

Učedník
Klidně s možnosti vypnutí, hráči jako já, co jsou na nízké úrovní a nemají odkryto mnoho provincií, popřípadě vylepšenou knihovnu toto určitě ocení.
 

Jasnost

Učedník
Jo to už jsem tu jednou navrhovala. Taky občas okouzlím nějakou víckrát než chci, do některých budov se nejde trefit
 

Elvinka12

Učedník
dle meho je to zbytecnost taky jsem nekdy zacinala, ale tech ukliku nebylo tolik ze by me to trapilo, naopak spis jsem syslila - pouzivala minimalne, i ted je nejak prehnane neklikam (kdyz neni ds)

no kdyz je rec o okouzlenych dilnach taky mam jednu stale okouzlenou, kdyz mam 2 dilny neni potreba je teleportovat takze teoreticka ztrata okouzleni me netrapi i kdyby mam jeste kouzla ve sklade
 

Ezran SVK

Učedník
@Jasnost To bude těmi titěrnými mobilními obrazovkami.
podľa mňa to je tým že kúzlo sa musí kliknúť na pôdorys budovy , nie na obrazok budovy , nie na tu značku ktora sa ukáže nad budovou označujuca že je možne tu budovu očarovať, ale na pôdorys budovy,

všetci vieme že budovy môžu byť veľké a ďaleko presahujú svoj pôdorys,, možno by to chcelo aby sa tá značka nachádzala v strede pôdorysu budovy ako nejaký terč ktorý ukazuje kam to kúzlo dať,

možno to dá vývojárom prácu s prenastavením pozice tej značky ( pre všetky budovy) pretože by museli pridať ďalšiu pozzíciu pre kúzlo a nechať pôvodnú pozíciu pre vyrobené zdroje ( domnievam sa že teraz je na rovnakej pozícii aj vyrobený zdroj aj značka kúzla,, či nie ? )
 

Ezran SVK

Učedník
napríklad dielne, pozícia pre zobrazenie výroby, dajme tomu, lenže pozícia pre kúzlo je na tom istom mieste, ( lenivosť vytvoriť osobitné miesto), a ako vidno pôdorys je niekde inde a značka inde, ak by to bolo usporiadane inak a ja by som pri očarovani klikol na značku tak buď vôbec neočarujem alebo očarujem dielňu za ňou
1678884241210.png

tu je príklad niektorych kulturych budov zmiešanych, mesačná továreň má značku krásne v sttrede pôdorysu, džin úplne mimo , a lávové vajíčko tiež, keby som pri očarovaní lávového vajíčka klikol na značku očarujem mesačnú továreň za ním
1678884360687.png

manufaktury to isté ako dielne, pozícia mimo pôdorysu


- pokiaľ ide o to prekliknutie, tiež sa mi stalo, očaroval som 6 kultúrnych budov jedným kliknutím, lenže maličký výpadok wifi a každá budova skončila očarovaná 5 krát ( kto vie čo by hra robila keby som vtedy nemal dosť kuziel)
-pri očarovaní kultúry to až taká hrôza nie je ,už základné trvanie je 48 hodín takže tá "strata" keď človek spí tam je
- lenže pre kúzla na dielne a manufaktúry už to je iné, to je kúzlo na 8 hodín a keď sa prekliknete tam, tak ste to druhé proste vyplácali, doprázdna , a keď sa jedno robí 8 hodín, tak to už pekná strata je

- pri opakovanom očarovaní také vypínateľné vyskakovacie okno s otázkou : očarovať znova? ano/nie (hlavne pre appku asi)
-je to zlý nápad to asi nie, ale dokážem si predstaviť že z niekoho pohľadu to môže vyzerať ako kopec práce bez značného prínosu hre, ale snáď sa to dostane ďalej
 

Jasnost

Učedník
podľa mňa to je tým že kúzlo sa musí kliknúť na pôdorys budovy , nie na obrazok budovy , nie na tu značku ktora sa ukáže nad budovou označujuca že je možne tu budovu očarovať, ale na pôdorys budovy,
To je super poznámka! Chtělo by to předat vývojářům. Moje kouzla trvají 17 hodin díky divům, mám jich stovky a ještě za ně dostávám manu, takže mě to zas netrápí, když se ukliknu. Ale i tak podporuji změnu, ze začátku jsem z toho byla nešťastná, když jsem začínala a všechna kouzla byla vzácná
 
Nahoru