• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kotlík

Jasnost

Učedník
To klikání ve vylepšení účinků je teda pěkně nepraktické. A jak nevidíš, kolik čeho máš, tak i nedomyšlené
 

GorGlin

Veterán
Tomuhle nerozumím, mě to přijde snadné.
Mám nějaké bonusy.
Podle toho co nahazim do kotlíku vytvořím sérii možných bonusů.
Pak zachresti kostky a já se dozvím jestli se lektvar povedl a jaké bonusy mě oblaží.
Jejich síla a trvání je podle toho kolik jsem si vytunil.
Akurat když mi padne znovu stejný efekt mám možnost si vzít slabší na delší dobu.

Je to tak, nebo jsem zase naivní?
 

Boobika

Pokročilý žák
vetsina resi jen tu cast "pak zachresti kostky" tj proc ty kostky tak chresti, kdyz se do toho nasypalo miliony zdroju :D a v podstate k nicemu, jen pro posunuti hranice kousek nekam.. a aby efekt misto hodiny trval treba 5. takze nekdy stihnes treba i druhy sber suroviny (ale urcite ne druhy turnaj ;) nebo proc si silnejsi lektvar nedat ted, a slabsi pri druhem turnaji.. atp same proc a wtf momenty :D na druhou stranu, jednorazovy odliv surovin to splnilo, ale tim to skoncilo a dalsi odliv uz nebude.
 

Danber7777

Pokročilý žák
@GorGlin celkem bych s tebou i souhlasil s tím co jsi psal o 2komenty vejš a celkem bych i souhlasil,že se to dá ohlídat podle tabulky co ti skáče na pravé straně při mixování kotlíku,ale bohužel nemůžu Tento týden jsem vařil pro zvýšení výroby surovin a bylo mi jedno páč jsem měl sklad total vyprázdněnej Dopadlo to tak že zvýšení výroby jsem měl na 3kotlíkách,posílení zdraví bylo na nepravděpodobných %,že by padlo a stejně se objevilo na 4kotlíku a 5 kotlík byl náhrada za 1kotlík Takže se dá říct ano dá se podle surek co tam házíš to do určité míry ovlivnit,ale stejně podle vojska které tam též padlo je to loterie kdy nevíš co ti padne:)
 

dodoch1

Pokročilý žák
Kotlík mě zklamal. Navýšil jsem požadované kouzlo na maximum a nakonec byl výsledek úplně jiný než jsem požadoval. Nejsem pro loterie a náhody. Ale alespoň nějaká jistota by zde měla být. Je to plýtvání surovinami a bez efektu. Úplně zbytečná věc, která rujnuje a nepomáhá! Autoři kotlíku to jednoznačně nezvládi :-(
 

Elvinka12

Učedník
no myslim ze zklamal hodne lidi, ty co od nej nic necekali tak asi ne, ja doufala ze bude aspon castecne uzitecny ale ta nahodna cast z toho dela nebyvalou loterii
doufala jsem ze ho aspon nejak vyuziju ale netusim jak kdyz si da bonus ktery ho napadne a cim dal jsi tim vic bonusu tam muzes mit a tim se opet loterka rozsiruje
ze to ma nahodnou soucast je v poradku i tak myslim ze by to meli prepracovat aby to bylo vyuzitelnejsi a to kolik to chce ulomku ... nikdo nema bezedne zasoby (ja je na to nemam vubec)
 

GorGlin

Veterán
Náhodnou složku beru.
Každý den vyberu odměnu v obchodě a dostanu, něco.
Není toho moc, ale je to za to že jsem se přihlásil, tak nemůžu čekat žádný poklady.
Že budu skládat recepty, nasypu do toho miliony surovin a dostanu bonus na rasu, ve které nejsem a když jo, tak ten bonus záhadně nefunguje.
To je fakt zklamání.
 

Waso

Učedník
Kotlík? Kříšťál plus 96% na víc než 10 hodin.... ...co víc si může mírně pokročilý přát?!!! :cool:
 

Schoenfeld

Znalec fóra
V Turnaji, ve Věži a v provincii válčím. Jinak by už skoro nebylo proč hrát. A o Kotlíku marno hovořit.
Takže mi sklad bobtná.
 
Nahoru