• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kotlík

GorGlin

Veterán
@zralok73
Já ti tu můžu popsat co jsem udělal já a co z toho vypadlo.
První týden jsem uvařil jedno ucho a vrhnul se na vylepčování, páč ty efekty na začátku jsou o ničem.
Nejdřív jsem mockrát kliknul na darovat.
Stálo to bambilion všeho možného.
Pentagramy jsem nasypal do jednotlivých bonusů.
To byla taky pekelná klikačka, ten kdo to takhle udělal by to měl klikat sám.
No a včera odpo, než jsem šel klikat jsem naházel 3ks od každé nediamantové surky do kotle, pětrát to do sebe otočil a získal tři bonusy na vojáky jeden na mince a jeden na urinu.
zbylé pentagramy uložil na vylepšení nějakého efektu a bylo.
Jediné co jsem zatím ignoroval je bonus na rasu, jsem na konci výzkumu a tak mi to přišlo jako ještě větší plýtvání než to ostatní.

Jaký to mělo praktický dopad netuším.
Až mi padne bonus na produkci zboží, tam vím kolik mi to běžně dává, ale jeslti jsem ty procenta armádě dostal já nebo soupeř, jeslti náhodou k "Bonus na produkci unuria" nezapoměli napsat "pokud ho budeš sbírat olověnýma hráběma se zlatou násadou a budou tě při tom šmírovat tři elfové v koruně sosny, každý musí mít vlastní, a jeden musí chctít čůrat druhý kýchnout a třetí pšouknout.
V tonhle pořadí jinak to nepla"
To budou muset vyšpiónit jinčí chachaři.
 

Deleted User - 848885990

Guest
To budou muset vyšpiónit jinčí chachaři.
To není potřeba špiónit, to si jde snadno zjistit. Ve fázi výzkumu najet myší vlevo na příslušný efekt a vyskočí okénko s anglickým textem. Pokud někdo nefandí english, jde to snadno přecvakat do translatoru.
Da se v kotlíku vyrobit něco s trvalou platností?
Nedá. Od toho je Řemeslná výroba. Kotlík poskytuje dočasné bonusy.
 

hrac552

Znalec fóra
Druhý dojem z kotlíku( první byl, že je to potřeba nechat uležet: :cool: ): - Je to další způsob, jak se zbavit zásob (pokud nějaké jsou) a výhledově získat nějaký bonus z lektvarů, byť časově omezený. Momentálně mám přebytky many a unuria, které by šly do kytek, tak vylepšuju účinky.
 

lutanela

Znalec fóra
.Nemusí to být lehké,ale mělo by to být srozumitelné..Hra-něco pomačkám a pak ani nezjistím co to udělalo,co mi to vzalo a co dalo.Udělala jsem někde chybu? neva poučím se..jenže já vůbec netuším zda a kde jsem chybu udělala a v čem se poučit.Vůbec nevím co s tím,nikdo ve spolku ani na fóru mi do toho vlastně není schopen nějaké světlo vnést,protože sám přesně neví.Ráda bych se na kotlík vykašlala,ale jsou tu zprávy o tom,že to dost dobře nepůjde.Docela by mě zajímalo,zda alespoň ten co to vymyslel,s tím umí a má s tím nějaké výsledky,nebo prostě něco navrhl,dal tam možnosti kombinací a ono si to tak nějak žije svým životem..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

buldrex

Kolemjdoucí
Jaký je max level obchodníkovy základní prosby ?

Abych pravdu řekl už jsem to pochopil a líbí se mi to jen bych ocenil aby bylo vytvořené kouzlo použitelné až ve chvíli kdy se to hodí a ne hned
 

GorGlin

Veterán
to je od nich hezké, ale dát několik milionů pentagramů, které mě budou stát mnohem víc milionů něčeho jiného, za to abych si snížil šanci na získání nějakého bonusu je asi trochu

nedokončím to, stejně by to smazali
 

luterina

Veterán
no a nebyl by nějaký dobrý recept? já nacvakala přísady za pentagramy + jednu za 25dia, tak aby to stálo co nejméně pentagramů, a v tomto přadí: 6 x jazyk, 5 x Hořký list, 3 x limetka, 2 x broučí ořech, 1 x noční květ, 1 x (za 25dia) Kosatec a dostala jsem navýšení zdraví pro vojáky ze cvičiště a posílení many, místo které jsem ale chtěla to posílení T2 a k tomu ještě i to navýšení síly pro vojáky ze cvičiště, ale nějak mi to nevyšlo :( ..taky jsem nepřišla na to, jak navýšit ten kritický efekt až na 100%, víc jak dát ho na 50% se mi nepodařilo...
1kotlík bonus cvičiště t2.png
 

Hexik

Znalec fóra
no jo recept ja tam vzdy neco poklikam a porad koukam abych mela co chci nahore, problem je ze se na to neda moc spolehnout a ne kazdy ma dost ulomku na zvyseni kritiku a ano 50% je od sameho zacatku a myslim ze to je zamer ono i tech 50% ... 165k ulomku je fakt ranec to si kazdy hodne rozmysli jestli to tam hodi do jednoho kotliku sice se ti muze neco vratit ale tezko rict kolik
dalsi vec co nechapu ja trebas ze neni dost carodejnickychj ulomku na to by dal clovek plny kotlik a pak varil tim by bylo zaruceno ze kazde napiti aktivuje nejaky efekt, sice se daji kupovat ale az ve fazi po uvareni a piti
pokud nebudu mit aspon vysokou sanci ze napiti za to stoji dia do toho nedam
 

luterina

Veterán
mám teď zlatých úlomků mraky, jezdím (a nejen) na ně Věž vcelku pravidelně až nahoru a mám i 2 měsíční knihovny s nekonečnýma svitkama, které je produkují velmi slušně - a když tak můžu ještě nějaké v případě potřeby přistavit -, teď se mi hodí, že ty jejich nastřádané přebytky můžu v Kotlíku uplatnit, jen Kotlík mi víc jak těch 165K vložit nedovolí a tím ten efekt navýšit víc jak na 50% a nic dalšího co by s tím pohlo jsem neobjevila, jedině, že by se objevilo nějaké dodatečně na to třeba kouzlo v události?

předpokládám, že nějaká možnost vyhnat kritický efekt až na 100% existuje, nevíte prosím někdo, jak se to dělá? :)
 
Naposledy upraveno:

prchlik

Znalec fóra
Pochopit kotlík mi nepřijde až tak složité, ale co mi vadí je, že
1. Bonus na unurium se nevztahuje na tržiště, ačkoliv se píše, že je to na vše. Z toho důvodu jsem natřískal spoustu surovin do tohoto vylepšení. A pokud to je pouze na eventove budovy, tak je to zoufale málo, protože těch na unurium je taky zoufale málo.
2. Musím vychlemtat všechny poháry najednou.
3. Nemohu si pro každý pohár namíchat jiný lektvar.
 

Boobika

Pokročilý žák
asi tak, tech zbytecne vyplytvanych surovin na boost uriny me taky stve., ted predpokladam tam bude tenhle "bonus" spis prekazet a kazit jina procenta svou vahou
 

Waso

Učedník
Jen tak na okraj, kolik "normálních" surovin je potřeba na maximální kotlíkový bonus???
 

Lovec Krys

Legenda
@Waso Hodně. Viz. můj obrázek nákladů po vylepšení Mely žoldnéřů na lv93 na straně 3. Doslova jsou to desítky milionů.
On ani není tak problém vylepšit něco na lv50, ale každých 10 navíc je výrazně nákladnější než předcházejících deset úrovní.
Myslím, že těch 642 000 čarodějných bodů pro vylepšení 93>94 hovoří samo za sebe.
 

Hexik

Znalec fóra
@luterina no musim rict ze me zlata vez a 2 knihovny s par svitkama navic proste nestaci a musim brzdit vyrobu v akademce takze na kotlik mi zbyde max na bete kde ho stejne moc nevyuziju

@Waso tohle by me taky zajimalo kazdopadne uz jsem nainvestovala hodne hodne ale vylepsovala jsem nekolik moznosti s tim ze mam 4x 50lvl
3x 80 a jednou 73
ceny.jpg

a dalsi nakupy uz jsou docela narocne padlo na to asi +-70mil zbozi a pak naky dalsi veci, fakt jsem zvedava jestli si nekdy reknu ze se to fakt vyplatilo
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Čtu pozorně, přemýšlím, něco málo zkusím, vyhodnocuju... Ale fakt pořád nemůžu přijít na to, k čemu pro hráče podstatnému ten kotlík vlastně je.
 

Hexik

Znalec fóra
taky stale ctu a jeste porad nevim jak moc se to vyplati co jsem investovala jsem mela jako navic, proste vyuzijes prebytky, vetsina hracu nejake prebytky ma, ale ta vyuzitelnost asi vrta vice lidem v hlave, proste tomu dam cas no je to slozitejsi jak lecktera nova kapitola
 
Nahoru