• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kotlík

Schoenfeld

Znalec fóra
Tak jsem si ho taky vyzkoušel.
Jsou to taková binga v bingu s nesrozumitelným výsledkem. Jako snesitelné bingo mi připadá ještě tak džin s bohyní a tajemným objektem navrch.
Možná někdo za čas příjde se smysluplným využitím tohoto kotlíku nebo ho upraví do "lidštější" podoby. Do té doby si raději počkám.
 

Boobika

Pokročilý žák
ja to vidim takhle, spotrebujes neco ze zdrou kterych ti lezi nepouzite na skaldu miiliony abys dostal sanci na nejaky bonus. takze pokud se vyzivas v koukani se na to jak ti lezou cisla zdroju, ktere na konci kapitoly nemas k cemu pouzivat tak to za to nestoji :D
A pokud vis ze za chvili budes mit zdroje zpet (mana seminka urina, orci a vlastne cokoliv) tak proste proc nemit treba 20% do utoku vsech jednotek? nebo dalsich 10-15% do jejich hp :) a tech par hodin co bonus bezi na projeti turnaje i veze staci. pro hrace co nejsou na konci to smysl nema, pro ostatni sance na "neco" za "nic". (ale mohlo to byt zajiamvejsi.)
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Časově omezené výhody jsou zajímavé. Ale od učitého množství nepřehledné. Tudíž vlastně nezajímavé.
 

Waso

Učedník
Tak až to zmákneš na modrou, tak sem dej prosím vědět... ...já u toho zatím jen zelenám! :elf:

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Jasnost

Učedník
Zkusila jsem to jednou a to jen kvůli úkolům, co mě do toho nutili. Nezaujalo mě to, takže ho hodlám taky ignorovat. Vůbec tomu nerozumím a hlavně k čemu mi je, že aktivuji nějaké kouzlo na pár hodin, když se mi momentálně nehodí?
 

Waso

Učedník
Ale říkám si, že třeba někdo časem napíše skvělý polopatický návod... :cool:

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Hexik

Znalec fóra
kotlik asi jednoduchy navod mit nebude jednak je rada moznosti navic kazdy tyden mas jine suroviny za diamanty a pak je tam ta nahodna sance ziskat nejaky efekt
nebo jestli jako jednoduchy navod postaci ve studijni fazi vylepsuj efekty ktere se ti libi a ve fazi vareni sestav suroviny tak aby pozadovane efekty byli v horni casti moznosti a hlavne nezapomen ze po fazi uvareni nasleduje piti takze uvar az budes chtit pit
 

Mescal

Znalec fóra
Hlavně si je potřeba uvědomit, že po fázi vaření přímo (bezodkladně) navazuje piti lektvaru, takže lektvar je třeba uvařit až bude potřeba jej vypít.

Vyzkouším popohnat produkci orků... bohužel jsem nepřišel na to, jestli je možné ve fázi vaření nějak přikoupit čarodějné body, čímž jsem dost omezený a nikdy se nedostanu na úspěšnost lektvaru blízkou nebo rovnou 100%.
Snímek obrazovky z 2023-01-15 08-39-31.png
 

GorGlin

Veterán
Když jsem ve městě poprvé vařil a dal jsem do kotle jednu manovou ulitu, tak mi naskočila 10% šance na generálovu melu.
ted mám bonusy trochu vylepšené a při jedné utitě mi naskočí generálova mela jen se šancí 5,5%.
Takže čím víc do kotle nasypu zdrojů na vylepšení bonusů, tak si tím snižuji šanci že ten bonus dostanu?

Někde jsem se myslím dozvěděl, že pořadí skládání ingrediencí ovlivnuje výsledek.
Zkusil jsem pár kombinací a výsledek byl stejný.
Mám hledat dál, nebo to tak není?

A na wiki se píše, že když piju lektvar, můžu dostat otázku, jeslti chci tu nebo onu verzi jednoho bonusu.
Jak můžu dostat různou úroveň bonusu na jednu věc.
Když si vylevlím bonus na T1 na 150% a paden mi, tak bych měl dostat kolik jsme si vylevlil, ne?

Není tu nějaký protřelý kuchtič?
 

Ezran SVK

Učedník
A na wiki se píše, že když piju lektvar, můžu dostat otázku, jeslti chci tu nebo onu verzi jednoho bonusu.
Jak můžu dostat různou úroveň bonusu na jednu věc.
Když si vylevlím bonus na T1 na 150% a paden mi, tak bych měl dostat kolik jsme si vylevlil, ne?

Není tu nějaký protřelý kuchtič?
vezmi si ako podklad ten obrázok od mescala
má vylepšenú zvýšenú výrobu orkov,
šanca že pri uvarení získa bonus pre orkov je 45 %,
a ked ho získa tak jeho zvýšena produkcia nebude 35,3 %, ale bude maximálne 82,5% z toho ( podľa úspešnosti)
- lenže nie pri každom pokuse mu dá 82,5%, môže získať 80%, 75% .. atd

čo sa týka kominácii moje zistenia sú tiež také že nezáleží v akom poradí ich dáš, ale ktoré a koľko
 

prchlik

Znalec fóra
Tak jsem vyzkoušel kotlík. Naklikal jsem si, aby byla produkce unuria vyšší.
Super to vyšlo, dostal jsem bonus na dva dny zvýšení cca o 82%. Jaké bylo moje překvapení, že nic takového se nerealizovalo. Ve hře je napsáno "Zvýší veškerou produkci Unuria", na wiki je napsáno "Zvýší veškerou produkci Unuria" a když kliknu na obchodníka, tak z něho vypadne standardní suma. Jediné navýšení je u Boblinovy expresní služby." Pak se ptám k čemu ten kotlík je? a hlavně, jak si mám vykládat ten text na veškerou produkci. Kdybych věděl, že to bude fungovat jenom na Boblina, tak jsme to vůbec nedělal.
 

GorGlin

Veterán
@prchlik
Mě se někdy stává, že když seberu bodovu tak to vypadá normálně, ale když se potom podívám do zásobníku, tak se mi přičetlo i s bonusem.
Zkoušel jsi to?
 
Nahoru