• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kotlík

Serza7

Učedník
Mě se ten potenciál líbí. Na jaký účinek v % jste se dostali u lektvaru co chcete vytvořit? Ja zatím generálova mela 76,6% . Kolik jde udělat maximálně?
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
A počítáš úspěšnost anebo % u kostky u efektu, který chceš?
Protože, k čemu je mi vyšší celková úspěšnost, když mi to sníží šanci na efekt, který chci?
1673323138149.png

1673323148248.png
 

Majasek

Znalec fóra
Já jsem spokojený, vždy je třeba přemýšlet dopředu, kdy a jak které využít. Např. jsem chtěl manu a živoucí a to mne také padlo a uvařil jsem to těsně před vyzvednutím, následně jsem hodil výrobu na 3 hodiny a šup získal jsem navíc, tak jak jsem potřeboval. Teď v rámci studia jsem hodil do many a živoucího a další týden budu mít šanci na velmi slušné lektvary. Palec nahoru. Navíc měl jsem 3 lektvary které měly nejvyšší úspěšnost na vyrobení, takže velká spokojenost.
 

Deleted User - 513035

Guest
@Lovec Krys, na chaos zoldierov som namiesal najlepsie toto:
1673350013033.png

ak by pouzilo aj 150 DIA, tak toto:
1673350070241.png


...namiesal som aj podobny na chaos priser, ale tento tyzden su tam prisady za DIA...
 

Ezran SVK

Učedník
kotlík je okrem nedele aktívny celí čas takže ho vlastne môžeš použiť kedy chceš, akurát nikto nedával pozor alebo nečítal popis že efekt je aktivny hned ako kotlik uvaríš
 

Ludi

Veterán
Jedna věc, která se mi na kotlíku nelíbí, že v turnaji můžeme získat max. 4 poháry. Přeci jen by se mohlo zohlednit, když hráč hraje turnaj nad 5K, mohl by dostat další pohár.
Je možné se tu dohadovat, která směs je nejlepší, ale je to individuální. Rozhodně nepotřebuji vylepšovat produkci unuria a semínek, ale mám jiné priority. Každý to máme jinak, navíc v průběhu hry se to mění.
Dá se udělat nezávisle jeden kotlík, ale chce to velkou opatrnost při zadávání.
Jak už tu zaznělo, bylo by lepší, kdyby zadáním vzniklo jakési kouzlo, které použijeme později.
Je to zajímavá novinka, ale jak už jsem psala výše, doufám v její následné vylepšování. V tomto stavu se s tím dá žít, ale původně jsem od toho čekala podstatně víc.
 
Naposledy upraveno:

Lochness1958

Kolemjdoucí
Už teď byla hra časově náročná a je tu nový žrout času. Asi to hrát (kotlík) nebudu. Zatím se mi nezdá že by to pro mne mělo nějaký pozitivní efekt. Ale uvidíme, třeba časem svůj názor přehodnotím.
 

Angedev

Velmistr písma
Uvítala bych, kdyby ve studijní fázi byl dostupný přehled surovin, které mám na skladě (mince, zboží, mana...). Nevím, jestli je to na PC, ale v appce jsem to nenašla. Nebo jsem slepá? :D Když chci přeměnit na čarodějnické body pouze část, docela špatně se to hlídá...
 

Lovec Krys

Legenda
Já ty orky obětoval (spolu se spoustou dalších surovin) na tohle:
1673418030885.png

A tohle mne to stálo:
1673418191719.png


@Boobika O to bych se nebál. Se svými 18 zbrojnicemi je zase namnožím.
A jelikož žádné spoilery zatím nejsou, tak tipuji, že máme nejméně 2 měsíce čas (klidně i více).
 

XB238

Učedník
řekl bych, že to jsou náklady na další nákup.
O kousek výše píše, že v orcích měl 21,7M a nyní má 181K

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavelb

Učedník
Já na betě pravidelně zapomínám vařit, asi tak mě ten kotel baví. Za mě naprosto k ničemu, ty efekty jsou mizerie. Myslím, že třeba @Lovec Krys , těch 22% navíc v turnaji ani nepozná a stálo ho to celý sklad, který jistě na konci výzkumu nebyl malý ;)
 
Nahoru