• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kotlík

karhol

Znalec fóra
Jakého efektu nakonec dosáhnete, zjistíte až ve chvíli, kdy lektvar vypijete.
Co je tohle za nesmysl -neměl bych znát efekt lektvaru před použitím??
já si složitě namíchám nějaký lektvar na určitým účelem a když ho nakonec použiju, efekt bude náhodně úplně jiný?
 

Hexik

Znalec fóra
tak bezny hrac ma k dispozici 4 pohary za turnaj takze pak kdyz to poskladas dobre ty suroviny na vareni dockas se efektu ktery jsi chtel - je to dost velka sance.
ta studijni cast bude sranda tam me zklamalo to ze ceny za ty carodejnicke body se neresetuji, ale pokrok zustava zachovany tak snad budiz
myslim ze potrva nez kotlik ocenime, ale ze nam uzitecny bude ikdyz na prvy pohled vypada jako nic moc
 

luterina

Veterán
řekla bych, že to bude chvilku trvat, než se s funkcí kotlíku trochu víc sžijeme, ale jak se naučíme vařit jako mistři, určitě bude ve hře cenným zpestřením :)
 

luterina

Veterán
tak za "nevím co" to asi není, jestli jsem to správně pochopila, tak si můžu vybrat ingredienci, která přidává konkrétní bonus ve finálním lektvaru, tedy to, jaký bonus získám, si mohu navolit cíleně a ne že to možné nebude

já mám třeba obrovský nadbytek zlatých úlomků, které neprotočím v řemeslné v Akademii ani náhodou, a v kotlíku se za ně bude moct měnit, ty já užiju ráda
 

hrac552

Znalec fóra
Věž mi ze začátku taky připadala jako plýtvání vojskem (nebo surovinami - podle toho, jak to kdo hraje). Teď si to už nemyslím. Kotlík je třeba vyzkoušet a pak se uvidí. Nějaká platforma na výměnu nápadů by se hodila, ale Facebook (jak to zmiňují ve videu) tedy opravdu ne.
 

Hexik

Znalec fóra
@luterina tak to mas velke stesti ja uz marne cekam kdy neco pridaji i na ulomky kouzel jelikoz me uz davno hra nuti setrit a vyrabet jen to uzitecnejsi a ne cokoli me napadne jako jsem to delala drive

a jinak k tomu kotliku myslim ze nez si hrac vytuni nejaky ten efekt tak staci varit slabe lektvary a cpat to na tu studijni fazi a kdyz bude mit pocit ze nastal cas poradne vyuzit kotlik tak naopak nahazet co se da, na bete jsem to taky nejak halabala klikala a pochopila to jen malo ted uz asi rozumim trosku vic ale porad to chce dlouhodobejsi zkusenost
 

karhol

Znalec fóra
Ještě věta na WIKI :
Pokud vítězný pohár neaktivuje efekt lektvaru, pro který jste úlomky kouzel použili, část úlomků vám bude vrácena!
To mne pouze utvrzuje v přesvědčení, že ať smíchám co smíchám, výsledný efekt lektvaru mi náhodně vyplivne hra.
A pokud efekt nebude takový, pro který jsem obětoval suroviny a zřejmě cennější úlomky - tak mi milostivě nějakou část úlomků vrátí, ale suroviny budou ztraceny..
No nevím, nejsem o tom přesvědčený, vyzkouším a uvidím.
 

Angedev

Velmistr písma
Jak to chápu já, těmi "surovinami" jsou v části vaření pouze čarodějnické body, které by ti na konci týdne stejně propadly, takže vlastně o nic nepřijdeš (kromě části úlomků, které můžeš ale nemusíš použít). Svoje suroviny cpeš až do fáze studia a tam ten pokrok zůstává.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Pořád nevím, protože na rozdíl od @luterina, ale stejně (ne-li více) jako @Hexik, šetřím úlomky pro výrobu v akádě. A to jezdím teploměr pravidelně nahoru už od čarodraků. Takže úlomky budou asi tím hlavním omezujícím úzkým profilem, jak se s oblibou říkalo za komunistů.
 

Hexik

Znalec fóra
kotel6.jpg

@Schoenfeld myslim ze te zajima toto nahazela jsem tam sice plny kotel, ale uz to nebylo za co uvarit kazdopadne tech ulomku se tam da vyhazet docela ranec
 

Prealiena

Velmistr písma
Ta success rate znamená 100% šanci, že uvaříš recept, který chceš (ten s nejvyšší pravděpodobností)?
 

Hexik

Znalec fóra
to jen znamena ze jsi dala maximum surovin kostka pak ukazuje sanci jaky efekt a s jakou pravdepodobnosti muzes pri napiti ziskat, toto se meni prave surovinami a jejich poradim zvysovani kritiku (max 50%) pak zvysujes sanci na kvalitnejsi efekt
kotel4.jpg
kotel5.jpg

pri dalsim napiti pak muzes ziskat bud lepsiho efektu ktery uz jsi mela a nebo nejaky jiny

taky uz se tesim ze si ozkousim zde na cz kde tomu budu snad lepe rozumet
 
Nahoru